דף הבית קניות וצרכנות צרכנות דיירקט סחר - שימור לקוחות
דיירקט סחר - שימור לקוחות
אורי פנג 26/06/13 |  צפיות: 4726

דיירקט סחר

חברות רבות במשק בישראל כבר מזמן אבדו כבוד ללקוחותיהן. לאן הגענו? למרות המצב הכלכלי המקשה על בתי עסק רבים חשוב תמיד לזכור לשמור על זכויותיו של הצרכן. חברת דיירקט סחר הנחשבת לחברת צרכנות במעמד גבוה, מספקת תמיד יחס איכותי ללקוחות שלה.

שיטת השיווק הישיר

מעבר לכך מחירי החברה אטרקטיביים יותר ללקוח בשל העובדה שחברת דיירקט סחר משתמשת בשיטת השיווק הישיר ובכך למעשה חוסכת הוצאות שיווק מיותרות ויכולה להרשות לעצמה להציע לצרכן מחירי מוצר טובים יותר. קיימות חברות רבות במשק בישראל המעוניינות להגיע לצרכן הישראלי ולשווק לו בצורה נכונה אך ברוב המקרים הן אינן מצליחות לשמר אותו בשל חוסר ההתמדה והעקביות של שימור הלקוחות.

שירות טוב ושימור לקוחות

אז נכון שהליך השימור מצריך זמן ויחס אישי אבל אם נתבונן לרגע על כל עולם העסקים נבין שכולו בנוי על יחסי אנוש טובים בין החברה ללקוח. דיירקט סחר מתאפיינת במתן שירות טוב ללקוח גם באתר האינטרנט שלה, שבו מציעה לך מוצרי צרכנות לרכישה על ידי לחיצת כפתור. הקסם של חברת דיירקט סחר מצוי לא רק ביחסה הטוב עם הלקוח אלא גם במבחר המוצרים המגוון שברשותה.

טיפול מסור בצרכן

תוכל למצוא את כל המוצרים הדרושים לך ולמשפחתך החל ממוצרי טקסטיל ועד למוצרי חשמל ואלקטרוניקה. מעבר לכך חשוב לציין שגם איכות המוצרים נחשבת ברמה הגבוהה ביותר. חברת דיירקט סחר ביצעה שינוי לטובה במשק בישראל ותמשיך להשקיע בצרכן בדרך הטובה ביותר. חברת דיירקט סחר זכתה לאהדה רבה דווקא בשל אמינותה וטיפולה המסור בצרכנים שלה.

סל מוצרים רחב

החברה ממשיכה כל הזמן לייעל את שירותה הטוב לצרכן ומעבר לכך דוגלת היא בתחרותיות במשק, כיוון שרק בדרך זו הצרכן יוכל להינות מסל מוצרים רחב וממחירים הוגנים. חברת דיירקט סחר תסייע לך בכל שאלה מקצועית ותספק לך תמיכה לכל אורך הליך הרכישה.

מכונת קפה המילטון - דיירקט סחר


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI