דף הבית חינוך ולימודים מכינות, בגרות ופסיכומטרי למה ואיך עושים פסיכומטרי – כמו שצריך
למה ואיך עושים פסיכומטרי – כמו שצריך
פסיכומטרי 27/06/13 |  צפיות: 12599

הדרישה באוניברסיטאות בארץ למבחן פסיכומטרי ניצבת איתנה כבר שנים רבות. עמדה זו עומדת בקו אחד עם דרישות של אוניברסיטאות בכל העולם, בהן יש בחינות דומות תחת שמות שונים, אך עם מהות דומה. לא משנה אם אתם מרוצים מההחלטה לקיים מבחן זה או לא – הדרך לאקדמיה עוברת דרך המבחן הפסיכומטרי, ובדרך זו עליכם לצעוד.

העניין עם השביל הזה הוא שהוא נחרש ונסלל בהרבה כיוונים. כולם אומנם מגיעים לאותו המקום, אך לא בכולם תגיעו ליעד בצורה שרציתם. לימוד פסיכומטרי איכותי נמדד בכל מיני ערכים. הדרך הנכונה היא אחת, והיא דרך שמאזנת את הפרמטרים ההכרחיים עם אלו שאנו לעיתים שוכחים, ויוצרת לא רק ציון אופטימאלי בשבילכם, אלא גם חוויה מהנה ולא מעיקה.

מה, אפשר ללמוד לפסיכומטרי בכיף ועדיין להצליח?


בגלל השיטות הישנות והקלאסיות של הלמידה, רבים מתלמידים הפסיכומטרי (וכמו כן תלמידים במערכות החינוך בכל העולם) סובלים לא מעט בדרך למקצוע שהם בוחרים. המציאות היא שלא חייבים לעבור דרך ייסורים. אפשר ללמוד לפסיכומטרי בכיף – כמו שצריך. החיים קצרים, הזמן הוא עכשיו, ואת הבחירות שלכם חשוב שתעשו תוך הבנה שאפשר גם אחרת, ושיש אלטרנטיבות.
הבחירה כיום מאפשרת לנו לסנן ולהדגיש את מה שאנחנו מחפשים באמת. הרי ברור לכולם כי מי שהולך ללמוד רוצה את הציון הגבוהה ביותר, או לפחות את זה הגבוהה מספיק בשביל לפתוח בפניו את הדלת למסלול שהוא בוחר ללמוד. לכן, ניתן וכדאי לשים את זה לרגע בצד ולהתמקד בדרישות ובצרכים הנוספים.

מסלולים ייחודיים ומותאמים אישית

כיום, בתי ספר רציניים ביותר מציעים קורסים מותאמים לאוכלוסיות שונות, לחתכים שונים ולכל סוגי האנשים שם בחוץ. לא משנה מאיפה אתם באים ומה הצורך שלכם, יש מענה ישיר ומדויק. אתם לא לבד, ואתם יכולים למצוא כיום קורס איכותי שמתאים לכם מרשימות של מגוון רחב ביותר.

הנה כמה דוגמאות לסבר את האוזן:

• קורס פסיכומטרי פרטי – אחד על אחד

• קורס ייעודי לניגשים ללימודי רפואה

קורס פסיכומטרי ללקויות למידה

• קורס שמותאם למגזר החרדי

אלו הם כמובן רק כמה דוגמאות, כדי לעזור לכם להבין כי יש עם מי לדבר, וכי שוק זה של לימודים לפסיכומטרי יכול להציע לכם, אם תשקיעו את הזמן בחיפוש, את בית הספר ומסלול הלימודים האידיאליים בשבילכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פסיכומטרי


 


מאמרים נוספים מאת פסיכומטרי
 
למה ואיך עושים פסיכומטרי – כמו שצריך
הדרישה באוניברסיטאות בארץ למבחן פסיכומטרי ניצבת איתנה כבר שנים רבות. עמדה זו עומדת בקו אחד עם דרישות של אוניברסיטאות בכל העולם, בהן יש בחינות דומות תחת שמות שונים, אך עם מהות דומה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI