דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מטבחים
מטבחים
עיצוב הבית 29/08/13 |  צפיות: 4091

מטבחים

מטבחיםבישראל מעוצבים בהתאם לצרכים המנהגים והסגנונות שלכם. יש מנהג פופולרי בארץ וזה אירוח חברים. הים כשמחירי המסעדות בשמיים, הרבה ישראלים החלו לארח ביתם או בחצר ביתם. המטבח הפך להיות החלק הכי עיצובי של הבית. מטבחים בארץ, הם מעודכנים באופנה ומשתדרגים כל העת.  מטבחים בארץ אינם רק חדרי בישול, הם הפכו להיות חדרי אירוח של המשפחה או החברים. יש סגנונות מאוד בולטים של מטבחים בארץ, הסגנון הבולט ביותר הוא הסגנון הכפרי. הישראלים אוהבים אירוח ביתי חם ואינטימי.

מה הסגנון של מטבחי העתיד?

בעוד כמה שנים, סבורים כי המטבח יהיה יותר ממרכז הבית. בגלל התכניות של בישול בטלוויזיה שהפכו פופולריים במיוחד. ההשראה שהרבה ישראלים מקבלים זה באמצעות תכניות הטלוויזיה שכמובן כי המטבחים בהם הם הכי עדכניים. המבנה של מטבחים הוא היון מנותק מהקירות וממוקמים במרכז של חלל הבית בכך הם מקבלים חשיבות ראשונית במעלה. המטבח הכי יקר ונפוץ הוא המטבח האיטלקי, זה המטבח הכי עדכני, אבל יש הרבה מעצבי מטבחים שיכולים לבנות את אותו המטבח ממש בחצי מחיר. הרבה ישראלים פונים למעצבי מטבחים עם מודל מוכן, לרוב הם יודעים כבר מה הם רוצים. המעצב יתאים את המטבח למידות ובכך יהיה לכם את המטבח המושלם ביותר.

הנוחות במטבח חשובה

חשוב מאוד כי המטבחים כפריים יהיה נוח עבורנו, מכשירי החשמל המשוכללים ושאר האבזור חשובים בכל מטבח. האחסון חייב להיעשות בתכנון וכל האלמנטים במטבח, חייבים להשתלב בהרמוניה ממש מושלמת. חיפויים לקירות יוסיפו לחום ולאינטימיות של המטבח. הארונות, הכיור והברז, המשטחים והתאורה הנכונה ישלימו לכם את המטבח.  הרבה אנשים משקיעים הרבה כסף על המטבחים שלהם. כדאי לבחור מטבח שיהיה אופנתי ויתאים לשאר הריהוט בבית אך שיהיה פונקציונלי. מי שמעוניין הרבה בבישול במטבחים מבית גומא, כדאי שיבחר נטבח עם משטח עבודה כמו משטח ה"אי" על מנת שלא נלכלך את שאר חלקי המטבח.  כדאי כי תרגישו במטבח שלכם הכי נוח שיש כי זהו חדר האירוח הכי פופולרי בבית. היום הרבה מארחים לארוחות ערב דווקא במטבח בגלל העיצוב החמימות שבו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עיצוב הבית


 


מאמרים נוספים מאת עיצוב הבית
 
כורסאות
30/12/13 | רהיטים
מתעניינים ברכישת כורסאות ? הגעתם למקום הנכון. מאמר זה ימפה לכם את הכורסאות להם אתם זקוקים במסגרת קניית הריהוט עבור ביתכם.

סלונים איכותיים ומעוצבים
02/10/13 | ריהוט
סלונים הם החדרים המהווים את הלובי הביתי שלך: מתוקף היותם כאלה – עלייך להצטייד בסלון המעוצב ביותר, שישרה אווירה טובה בביתך, ויעיד על בית מעוצב, מסודר ומרווח. על מנת להגיע לסלון שכזה, עלייך לפעול לפי השלבים הבאים. חשוב לבצעם לפי סדרם, על מנת להשיג תוצאה אופטימילת שתשרת אותך שנים רבות:

רוצים לבנות בבית גלריה
רוצים לבנות בבית גלריה? חלל פתוח בקומה נפרדת? זה רעיון מצויין לניצול מירבי של חלל הבית. גלריות ולופטים הם אחת הצעקות האחרונות בתכנון בתים ודירות במרכז העיר בשנים ההאחרונות.

מטבחים
29/08/13 | שיפוצים
מטבחים בישראל מעוצבים בהתאם לצרכים המנהגים והסגנונות שלכם. יש מנהג פופולרי בארץ וזה אירוח חברים. הים כשמחירי המסעדות בשמיים, הרבה ישראלים החלו לארח ביתם או בחצר ביתם. המטבח הפך להיות החלק הכי עיצובי של הבית. מטבחים בארץ, הם מעודכנים באופנה ומשתדרגים כל העת. מטבחים בארץ אינם רק חדרי בישול, הם הפכו להיות חדרי אירוח של המשפחה או החברים. יש סגנונות מאוד בולטים של מטבחים בארץ, הסגנון הבולט ביותר הוא הסגנון הכפרי. הישראלים אוהבים אירוח ביתי חם ואינטימי.

חוגי יוגה
צרכנים רבים הפכו להיות מודעים בשנים האחרונות לצורך להירגע , לקחת שאיפה עמוקה פנימה ולהוציא עמה כל מיני לחצים רעילים שפוגעים בתפקוד האדם וביכולות שלו . השינוי התפיסתי הזה בקרב הצרכנים הישראלים , הבאים ממדינה בה הלחץ , המהירות , חוסר האיזון והתובעניות של העבודה , הם מהגבוהים בעולם , גרם לרבים מהם לסור לחוגי יוגה שונים . חוגי יוגה אלה מאפשרים לכם להירגע באמת בשיטה הייחודית של תרבות יוגה .

חוקר פרטי
28/08/13 | משפחה
חוקר פרטי הוא איש שירות שברוב המקרים יתמודד עם מקרים לא נעימים בחייך. יחד עם זאת, לעתים תידרש להשתמש באדם זה. מדובר במקרים בהם אתה חושד כי אשתך בוגדת בך, או בנושאים הקשורים לענייני עבודה: חשד כי מישהו גנב לך רכוש שעה שביקר בביתך או במשרדך, חשד כי מתחרייך מנסים לנפות אותך מתחום העיסוק שלך באמצעות הקמת ארגון רשמי עם קריטריוני קבלה שאין קשר בינם לבין המקצוע, ורצון שלך להשיג מידע אישי על המתחרים. ארבעת הסעיפים הללו הם הסיבות העיקריות להזמנת חוקר פרטי. לפנייך פירוט על סעיפים אלה.

כל בית צריך שיש
כאשר בנינו את ביתנו החדש הקפדנו על כל פרט קטן שיביא לשלמות את ביתנו החדש, הלוא הוא "בית החלומות" שלנו. אחד הדברים המרכזיים שמאוד מאוד התעקשתי על קיומו בבית היה שיש. שיש יכול להביא למילה "יופי" משמעות חדשה לחלוטין ובית שיש בו שיש הוא בית נפלא! בוודאות!

מטבחים איכותיים במבצע
ידוע שמטבחים הם הוצאה לא מבוטלת , אבל מה לעשות שאנו זקוקים למטבח, לא תמיד יש את האפשרות לרכוש מטבח במיוחד שמדובר בסכומים גבוהים ולא תמיד מצדיקים. ניתן למצוא אלטרנטיבות נוספות. אחת מהם היא לרכוש מטבחים במבצע ניתן למצוא מבצעים רבים בחנויות המטבחים השונות, תוכלו למצוא פעמים רבות שיש חנות או חברה מסוימת שיוצאת במבצעים של מטבחים וציבור הלקוחות רק נהנה מזה. ולמה יש מבצעים? אז יש הרבה סיבות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI