דף הבית עבודה וקריירה יזמות נשים כל בית צריך שיש
כל בית צריך שיש
עיצוב הבית 22/08/13 |  צפיות: 13746

כאשר בנינו את ביתנו החדש הקפדנו על כל פרט קטן שיביא לשלמות את ביתנו החדש, הלוא הוא "בית החלומות" שלנו.

אחד הדברים המרכזיים שמאוד מאוד התעקשתי על קיומו בבית היה שיש. שיש יכול להביא למילה "יופי" משמעות חדשה לחלוטין ובית שיש בו שיש הוא בית נפלא! בודאות!

אני אוהבת שיש וכך גם היה נראה בביתי:

שיש של מיה מטבחים, רצפת שיש, שיש באדן החלון, שיש בכל מקום שרק אפשר!

אך יש להקפיד על כמה דברים בסיסיים:

רצוי מאוד להעדיף שיש בהיר.

רצפת שיש - שיש ברצפה יכול להיות דבר נפלא ויכול להיות הסיבה לאחת החרטות הגדולות שלכם.

רצוי מאוד להקפיד על שיש מאיכות טובה מאוד, מכיוון מדובר באבן מינרל אז רצפת שיש דורשת גם טיפול מיוחד מעבר לניקוי רגיל בספונג'ה פעם בכמה ימים. רצפת שיש דורשת שיוף ומירוק פעם בשנה לפחות.

שיש המטבחים מעוצבים - רצוי מאוד שיהיה בהיר. אמנם שיש המטבח תופס לכלוך מהר מאוד וזה טבעי מעצם מיקומו, אבל אין לשכוח ששיש בהיר הוא קל יותר לניקוי!

כמובן שרצוי שגימורי השיש יהיו חלקים ולא דמויי אבן כמו בטבע מאחר והדבר תופס לכלוך ולמרות שהדבר נראה יפה יותר בהתחלה כשהוא חדש, הלכלוך מצטבר מהר מאוד והעניין מסתבך. יש להמנע מגימורים אשר מלאים בחריצים קטנים או בשקערויות אשר אמנם מוסיפות ליופי העניין, אך המים חודרים פנימה והעובש מצטבר ואז היופי הולך ונעלם לו מהר מאוד.

לעיתים, חיקויי שיש אפילו עדיפים משיש מקורי. כך למשל, פיתוח של שיש הקרוי גרניט פורצלן מהווה המצאה נפלאה. גרניט פורצלן לא צובר לכלוך כל כך מהר, קל לניקוי, והכי חשוב - נראה בדיוק (אבל בדיוק!) כמו שיש אמיתי! מה גם, שגרניט פורצלן היא זולה יותר משיש אמיתי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 עיצוב הבית


 


מאמרים נוספים מאת עיצוב הבית
 
כורסאות
30/12/13 | רהיטים
מתעניינים ברכישת כורסאות ? הגעתם למקום הנכון. מאמר זה ימפה לכם את הכורסאות להם אתם זקוקים במסגרת קניית הריהוט עבור ביתכם.

סלונים איכותיים ומעוצבים
02/10/13 | ריהוט
סלונים הם החדרים המהווים את הלובי הביתי שלך: מתוקף היותם כאלה – עלייך להצטייד בסלון המעוצב ביותר, שישרה אווירה טובה בביתך, ויעיד על בית מעוצב, מסודר ומרווח. על מנת להגיע לסלון שכזה, עלייך לפעול לפי השלבים הבאים. חשוב לבצעם לפי סדרם, על מנת להשיג תוצאה אופטימילת שתשרת אותך שנים רבות:

רוצים לבנות בבית גלריה
רוצים לבנות בבית גלריה? חלל פתוח בקומה נפרדת? זה רעיון מצויין לניצול מירבי של חלל הבית. גלריות ולופטים הם אחת הצעקות האחרונות בתכנון בתים ודירות במרכז העיר בשנים ההאחרונות.

מטבחים
29/08/13 | שיפוצים
מטבחים בישראל מעוצבים בהתאם לצרכים המנהגים והסגנונות שלכם. יש מנהג פופולרי בארץ וזה אירוח חברים. הים כשמחירי המסעדות בשמיים, הרבה ישראלים החלו לארח ביתם או בחצר ביתם. המטבח הפך להיות החלק הכי עיצובי של הבית. מטבחים בארץ, הם מעודכנים באופנה ומשתדרגים כל העת. מטבחים בארץ אינם רק חדרי בישול, הם הפכו להיות חדרי אירוח של המשפחה או החברים. יש סגנונות מאוד בולטים של מטבחים בארץ, הסגנון הבולט ביותר הוא הסגנון הכפרי. הישראלים אוהבים אירוח ביתי חם ואינטימי.

חוגי יוגה
צרכנים רבים הפכו להיות מודעים בשנים האחרונות לצורך להירגע , לקחת שאיפה עמוקה פנימה ולהוציא עמה כל מיני לחצים רעילים שפוגעים בתפקוד האדם וביכולות שלו . השינוי התפיסתי הזה בקרב הצרכנים הישראלים , הבאים ממדינה בה הלחץ , המהירות , חוסר האיזון והתובעניות של העבודה , הם מהגבוהים בעולם , גרם לרבים מהם לסור לחוגי יוגה שונים . חוגי יוגה אלה מאפשרים לכם להירגע באמת בשיטה הייחודית של תרבות יוגה .

חוקר פרטי
28/08/13 | משפחה
חוקר פרטי הוא איש שירות שברוב המקרים יתמודד עם מקרים לא נעימים בחייך. יחד עם זאת, לעתים תידרש להשתמש באדם זה. מדובר במקרים בהם אתה חושד כי אשתך בוגדת בך, או בנושאים הקשורים לענייני עבודה: חשד כי מישהו גנב לך רכוש שעה שביקר בביתך או במשרדך, חשד כי מתחרייך מנסים לנפות אותך מתחום העיסוק שלך באמצעות הקמת ארגון רשמי עם קריטריוני קבלה שאין קשר בינם לבין המקצוע, ורצון שלך להשיג מידע אישי על המתחרים. ארבעת הסעיפים הללו הם הסיבות העיקריות להזמנת חוקר פרטי. לפנייך פירוט על סעיפים אלה.

כל בית צריך שיש
כאשר בנינו את ביתנו החדש הקפדנו על כל פרט קטן שיביא לשלמות את ביתנו החדש, הלוא הוא "בית החלומות" שלנו. אחד הדברים המרכזיים שמאוד מאוד התעקשתי על קיומו בבית היה שיש. שיש יכול להביא למילה "יופי" משמעות חדשה לחלוטין ובית שיש בו שיש הוא בית נפלא! בוודאות!

מטבחים איכותיים במבצע
ידוע שמטבחים הם הוצאה לא מבוטלת , אבל מה לעשות שאנו זקוקים למטבח, לא תמיד יש את האפשרות לרכוש מטבח במיוחד שמדובר בסכומים גבוהים ולא תמיד מצדיקים. ניתן למצוא אלטרנטיבות נוספות. אחת מהם היא לרכוש מטבחים במבצע ניתן למצוא מבצעים רבים בחנויות המטבחים השונות, תוכלו למצוא פעמים רבות שיש חנות או חברה מסוימת שיוצאת במבצעים של מטבחים וציבור הלקוחות רק נהנה מזה. ולמה יש מבצעים? אז יש הרבה סיבות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI