דף הבית רפואה ובריאות ספא עיסוי בבית הלקוח
עיסוי בבית הלקוח
אוהד זמלר 01/05/14 |  צפיות: 12782

התקופה בה אנו חיים אינה פשוטה, ובה אנשים נאלצים לעבוד קשה כדי להתפרנס. במהלך היום כולנו מבצעים תנועות רבות, ועקב כך לעתים הגוף נתפס ויש לשחרר אותו. כמו כן אנו חווים לחצים ומתחים שמביאים גם הם לכאבים בגוף, שהרי ידוע שהנפש משפיעה על הגוף. אז מה הפתרון האולטימטיבי לגוף כואב? מסאז' כמובן. במאמר הבא נדבר על חשיבותו הרבה של העיסוי, ועל הפתרון הנפלא של עיסוי עד הבית. כמו כן נדבר על עיסוי זוגי שהינו מומלץ לכל זוג כיוון שהוא משפר את תחושתם הפיזית ומחיה את הרומנטיקה ביניהם.

חשיבות העיסוי לגוף ולנפש

כל אחד זקוק למסאז' אף אם אינו מודע לכך, משום שרבים מאתנו עובדים בעבודות קשות ותובעניות, במהלכם אנו יושבים שעות רבות במשרד או עובדים בעבודות מחוץ לבית בהן אנו מבצעים הרבה תנועות שגורמות לגופינו לכאוב. מסאז' נדרש מסיבה נוספת – הלחצים והדאגות שאנו חווים במהלך היומיום משפיעים על נפשנו וגורמים לנו לכאבי ראש, תשישות ומצב רוח רע. הוכח שעיסוי משפר גם את התחושות הללו. ההבדל בין תחושת האדם לפני שעבר את העיסוי לפני התחושה שחש אחריו הוא הבדל של שמיים וארץ, וכל אדם שמקבל עיסוי ממעסה מקצועי יעיד על כך.

עיסוי בבית הלקוח

אנשים רבים מעוניינים בקבלת מסאז' ומודעים להשפעתו האדירה על הגוף והנפש, אך הם אינם מגיעים לעיסוי כי אין להם זמן או חשק להגיע פיזית אל קליניקת העיסוי. עבור האנשים הללו קיים פתרון נפלא – עיסוי עד הבית. במהלך שירות עיסוי עד הבית מגיע מעסה אל בית הלקוח עם כל הציוד הדרוש ומעניק לא מסאז' מפנק, מבלי שיצטרך להגיע אל הקליניקה.

מסאז' זוגי עד הבית

ישנו שירות נוסף המוענק על ידי קליניקות שונות לעיסוי – עיסוי זוגי. מדובר באפשרות מצוינת היות והיא משיגה שתי ציפורים במכה אחת – גם משחררת את גופם של שני בני הזוג וגם מחיה את הרומנטיקה ביניהם.

מעוניינים בעיסוי מפנק בבית או בעיסוי זוגי? פנו לקליניקת xMassage ותזכו לקבל עיסוי ממעסה מקצועי מבלי שתצטרכו לצאת מהבית.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של טכניקות לשיווק באינטרנט ו תוכנית שיווק לאתר אינטרנט


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI