דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה הפקת חשבוניות מס ללא עלויות
הפקת חשבוניות מס ללא עלויות
אוהד זמלר 12/05/14 |  צפיות: 3113

לתוכנת הפקת חשבוניות המוציאה חשבוניות בחינם באמצעות האינטרנט ישנן יתרונות רבים עבור כל עסק, היות ודרכה ניתן לשפר את יכולותיו של העסק ולהקל על עבודתו החשבונאית, ולשלוח חשבוניות ללא כל הוצאות. במאמר הבא נדבר על חשבונית המס, ועל היתרונות הגלומים בהרשמה לתוכנת הפקת חשבוניות באינטרנט המפיקה חשבוניות ללא הוצאות.

חשבונית מס

חשבונית מס הינה מסמך המתעד עסקאות, ומשמש את בעל העסק לקבל שומת מס מתאימה באמצעות הצגתה לרשויות המס. בנוסף, באמצעות צירוף של חשבוניות המס יכול הלקוח של העסק לקבל החזרי מע"מ במידה והוא עצמו מנהל עסק.

יתרונות התוכנה לניהול חשבונות

• באמצעות תוכנת הפקת חשבוניות בעל העסק חוסך כסף וזמן. היות והחשבוניות נשלחות באמצעות המייל, בעל העסק חוסך את עלות פנקסי החשבוניות. שנית, חוסכת תוכנת הפקת חשבוניות את עלות הבולים והמעטפות, ואת הזמן שלוקח לבעל העסק להגיע לתיבת הדואר על מנת לשלוח את המעטפה. שלישית, עוסקים פטורים ומורשים כמו רופאים או עורכי דין חוסכים את התשלום אותו הם משלמים לרואה חשבון, היות והתוכנה משמשת לניהול החשבונות של העסק, ומבצעת את כל מה שרואה חשבון מבצע.

• בניגוד לתוכנות דומות שמותקנות על מחשבים ספציפיים תוכנת הפקת חשבוניות הינה תוכנה אינטרנטית, כך שניתן להיכנס אליה מכל מחשב ובכל זמן.

• תוכנת הנהלת חשבונות משפרת את השירות הניתן ללקוח על ידי בעל העסק היות ובמקום שהלקוח ייאלץ להמתין לחשבוניות בדואר הוא מקבל אותן באופן מידי באמצעות המייל.

• המראה של החשבוניות המופקות על ידי תוכנת הנהלת חשבונות הינו מרשים מאוד וזאת בניגוד למראה המיושן של החשבוניות מפנקס החשבוניות, וכך העסק נראה מתקדם הרבה יותר בעיני לקוחותיו

• בזכות התוכנה אין צורך לשמור את כל החשבוניות בתוך קלסרים כי הן שמורות בבטחה בתוך המחשב. בנוסף אם מעוניינים לשלוף חשבונית ספציפית, ניתן לעשות זאת במהירות דרך המחשב בניגוד לשיטת פנקסי החשבוניות שבאמצעותה לוקח המון זמן לשלוף קבלה ספציפית.

• תפעול התוכנה הינו פשוט והיא ידידותית לכל משתמש. בנוסף אין צורך בידע מוקדם בהנהלת חשבונות היות והתוכנה מבצעת את כל העבודה החשבונאית בעצמה לשביעות רצונם של המשתמשים בה.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותי אתר אינטרנט עסקי ו חנות מסחר אלקטרוני


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI