דף הבית מחשבים וטכנולוגיה גאדג'טים מצלמות אבטחה – גאדג'טים פופולריים
מצלמות אבטחה – גאדג'טים פופולריים
אוהד זמלר 27/06/14 |  צפיות: 12739

בימינו הטכנולוגיה בכל תחום היא מתקדמת מאוד וניתן למצוא גאדג'טים רבים בכל תחום של החיים. אחד התחומים בהם נדרשת טכנולוגיה מתקדמת הוא תחום האבטחה. מצלמות אבטחה הינן פתרון אבטחה טכנולוגי מצוין כיוון שהן מאפשרות לנו להתגונן מפני פורצים המנסים לפרוץ אל ביתנו ולפקח על נותני שירות כאלה ואחרים, ובייחוד כאלה המופקדים על ילדנו או הורינו הקשישים. מצלמת אבטחה DVR היא מצלמה שמשמשת כמערכת הקלטה ובאמצעותה ניתן לאחסן מידע המועבר ממנה אל HARD DISC, ולא על גבי קלטות וידיאו גדולות ומסורבלות. במאמר הבא נדבר על מצלמות ה- DVR – גאדג'טים טכנולוגיים המספקים לנו פתרונות אבטחה מעולים.

היתרונות של מצלמות אבטחה DVR

• פיקוח על מטפלים בילדים או בקשישים – אנשים רבים שוכרים מטפל עבור ילדיהם או עבור הוריהם הקשישים. כולנו שמענו על מקרים של הזנחה והתעללות מצד מטפלים ואנו רוצים לוודא שהדבר לא יקרה אצלנו. מצלמות אבטחה DVR הינן גאדג'טים חשובים ביותר כיוון שהן מאפשרות לנו להיות מעודכנים בכל מה שקורה בבית גם אם איננו נמצאים בו, היות ומדובר במצלמת אבטחה שניתן לצפות במה שהיא משדרת גם באמצעות האינטרנט.

• פיקוח על בעלי מקצוע – אם הזמנתם אנשי מקצוע לבית או לעסק ניתן להפעיל את המערכת מכל מקום, ולוודא אם וכיצד הם מבצעים את עבודתם.

• גניבות בבית העסק – התקנה של מצלמת DVR בבית עסק מאפשרת לבעליו לדעת אם מתרחשים בו גניבות, השחתות רכוש או אם העובדים בו מתבטלים במקום לעבוד. בזכות מצלמת אבטחה DVR ניתן לראות היטב מה קורה בעסק.

• הרתעה– כשמצלמת אבטחה מוצבת בחזיתו של מבנה, פורצים מפחדים לפרוץ אליו ומתחרטים ברגע שהם רואים את המצלמה, ואם בכל זאת פרצו ניתן לזהות את פניהם בבירור היות ומדובר במצלמות שאיכות הצילום שלהן היא גבוהה.

מצלמות אבטחה DVR באיכות גבוהה בחנות פרו ספיי

מצלמות DVR הינם גאדג'טים נפלאים המשפרים את הביטחון של האדם הגר או עובד במקום בו הן מוצבות, ולכן התקנתן היא צורך של ממש. כיום מתבצעות פריצות כמעט בכל אזור ולכן מצלמות אבטחה לבית ולעסק הם גאדג'טים הכרחיים.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI