דף הבית מחשבים וטכנולוגיה גאדג'טים גאדג'טים- טיפים לרכישת מצלמות אבטחה
גאדג'טים- טיפים לרכישת מצלמות אבטחה
אוהד זמלר 27/06/14 |  צפיות: 12683

בישראל יש מקרים רבים של פריצות לבתים ועסקים, ויכולותיהם של הפורצים הולכות ומשתפרות כל הזמן, אך הודות לשיפור הטכנולוגיה בתחום של מצלמות האבטחה לבית ולעסק, היכולת להתמודד עם הפריצות היא טובה, היות והמצלמות הינן בחדות גבוהה והן נותנות תמונה ברורה של הפורצים. גודלן של המצלמות הוא קטן יותר מאשר בעבר, חדותן גבוהה ולא מדובר במצלמה או שתיים אלא במערכת שלמה של מצלמות שמצלמות היטב את מה שקורה במספר רב של נקודות בבית או בעסק.

מצלמות האבטחה – גאדג'טים פופולאריים מאוד

בעבר לא היה נהוג כל כך להציב מצלמות אבטחה לבית, אך כיום מצלמות האבטחה הן גאדג'טים פופולריים מאוד והצבת מצלמות אבטחה הינה מקובלת לא רק אצל העשירים המחזיקים בבתים מפוארים אלא גם אצל אנשים המתגוררים בבנייני דירות חדשות. חברות אבטחה רבות מורידות את עלות הביטוח לבתים בהם יש מצלמות אבטחה, וחלקם אף לא מסכימות לבטח את מי שאין לו מצלמת אבטחה בביתו.

מספר טיפים ברכישת מצלמת אבטחה

· אחד הדברים החשובים ביותר כשרוכשים גאדג'טים מסוג מצלמות אבטחה הוא מיקומן, וכדאי שהמצלמות תהיינה קטנות ככל האפשר ותוסתרנה במקומות חשאיים בבית על מנת שהן לא תזוהינה ותנותקנה. ההחלטה על המיקום צריכה להיעשות מבעוד מועד והמיקום של המצלמות צריך להיות במקום שבו המצלמות תכסינה שטח כמה שיותר גדול.

· בשוק מצלמות האבטחה יש מגוון סוגים של גאדג'טים מסוג מצלמות אבטחה אשר מצלמות באיכויות צילום שונות ורצוי שהמצלמה שאתם רוכשים תתאם את צרכיכם לדוגמא אם אתם צריכים שהמצלמה תפעל רק בשעות היום אין לכם מה לרכוש מצלמה שיש לה יכולות גבוהות של צילום בתנאי חשיכה קיצוניים ויכולות בינוניות בפרמטרים אחרים, ואם אין לכם תאורה טבעית רבה מדי בבית אין לכם צורך במצלמה שיש לה יכולת פנטסטית במניעת סנוור ובפרמטרים האחרים היא בינונית.

· לפני שאתם רוכשים גאדג'טים מסוג מצלמות אבטחה בררו על הנושא עם חברים וקראו עליו באינטרנט, וכך תוכלו להגיע לחנות המוכרת מצלמות אבטחה כאשר אתם מצוידים בידע על הנושא ולבחור את מצלמת האבטחה שהכי מתאימה לצרכיכם.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים שלבניית אתרים ו קידום אתריםדירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI