דף הבית רפואה ובריאות בריאות נשים תחבושות poise לטיפול בבריחת שתן לנשים
תחבושות poise לטיפול בבריחת שתן לנשים
כתיבת מומחים 22/07/14 |  צפיות: 12684

קיימים לא מעט מיתוסים שברצוננו להפריך בשורות הבאות בכל הנוגע לתופעה של בריחת שתן. כדי להתמודד ביעילות עם בריחת השתן שאת חווה עלייך ראשית לקבל מידע נכון ומדויק ולאחר מכן להתאים לעצמך טיפול הולם שיספק מענה לצרכייך האישיים. תחבושות Poise לטיפול בבריחת שתן לנשים מגיעות בכמה רמות ספיגה שונות ואנו ממליצים לך להתאים לעצמך תחבושת מסוימת על מנת לחסוך מעצמך את הפתעות מיותרות. באמצעותתחבושות פויז לבריחת שתן גם את תוכלי לשוב ולנהל את אורח חייך כסדרו.

מיתוסים שיש להפריך

המיתוס הראשון שחשוב להפריכו הוא שרק נשים זקנות סובלות מבריחת שתן. כיום פלח ניכר מאוכלוסיית הנשים בישראל בגילאי ארבעים עד שישים וחמש חוות בריחת שתן קלה. מדובר בכ- 28% מכלל הנשים ונתונים אלו למעשה הופכים את התופעה של בריחת שתן לאחת מהנפוצות ביותר בקרב נשים שעברו את גיל הארבעים ובוודאי שלא מדובר בנשים זקנות. בריחת שתן היא לא מחלה או מצב רפואי אלא היא סימפטום גרידא. כחלק מהשינויים הפיזיים שחוות נשים בנות ארבעים פלוס ניתן למנות גם את בריחת השתן.

בריחת שתן היא לא מחלה

מעבר לבריחת שתן ישנן עוד שינויים פיזיים רבים שמאפיינים את אוכלוסיית הגילאים הנ"ל כמו למשל גלי חום ויובש נרתיקי, זיעת לילה ועוד. בישראל של היום תשע נשים מתוך עשר חוות את השינויים הללו שבדרך כלל מופיעים לאחר הפסקת הווסת ושינויים הורמונאליים המתרחשים בגוף כתוצאה מכך. רצוי מאד לקבל ייעוץ מרופא מומחה בתחום אם וגם את חווה את התופעה של בריחת שתן על מנת לטפל בה בצורה המתאימה ולהבין מה הסיבה שהובילה להופעת הסימפטום.

שינוי אורח החיים

חשוב לציין כי ניתוח הוא אפשרות אחת מיני רבות אחרות לטיפול בבריחת שתן. כך למשל נשים רבות יכולות לשפר את המצב או להפסיק את בריחת השתן לגמרי על ידי הקפדה על אורח חיים בריא הכולל שינוי בהרגלי השתייה והאכילה וביצוע תרגילים לחיזוק שרירי רצפת האגן. אולם חלק מהנשים החוות בריחת שתן נדרשות לטיפול תרופתי ולעתים גם לניתוח. פויז מזמינה אותך להתמודד עם הבעיה בצורה יעילה על ידי שימוש בתחבושות Poise לטיפול בבריחת שתן לנשים או מגן תחתון פויז לאישה.

מה ההבדל בין תחבושות פויז לתחבושות רגילות?

תחבושות פויז לבריחת שתן אינן תחבושות היגיינה רגילות לזמן מחזור מעצם היותן מיועדות לצרכיהן של נשים החוות בריחת שתן קלה לעומת תחבושות היגיינה רגילות המיועדות לצרכי האישה בזמן המחזור. מגן תחתון פויז לאישה עוצב ותוכנן בהתאמה מדויקת לצרכייך ולמבנה גופך ומאפשר לך להמשיך ולנהל את אורח חייך הדינאמי הכולל מגוון פעילויות שונות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI