דף הבית בית משפחה וזוגיות זוגיות ואהבה טבעות אירוסין היופי שמעבר
טבעות אירוסין היופי שמעבר
רותם וובז 22/07/14 |  צפיות: 6296

כולם יסכימו שהצעת הנישואין היא מרגשת, אך בניגוד לדעה הרווחת לא מדובר באקט ספונטני אלא ברגע שחייב להיות מתכונן מראש בקפידה ולהגיע בהפתעה כשבת הזוג אינה מצפה או חושדת בכך.

אז מה חשוב בתכנון של הצעת נישואין?

תקציב- התקציב ברובו צריך להיות מושקע לקנית טבעת אירוסין, מתוך ההנחה שמדובר בצעירים בעלי הכנסה ממוצעת (במקרה הטוב), הסכום שעומד לרשותכם אינו גדול במיוחד, ולכן חושב להקציב סכום כסף מסוים למטרת רכישת טבעת אירוסין ועוד סכום כסף לטובה ההצעה.  רוב הסכום יוקצה לטובת הרכישה של הטבעת מכמה סיבות:

זיכרון- לרוב טבעות אירוסין הן הזיכרון שיש לנו מהצעת הנישואין, ובכל פעם שבת זוגתך תביט בטבעת האירוסין היא תיזכר בהצעה.

סביבה- ברגע שאתה מציע נישואין בת הזוג שעונדת את הטבעת מתגאה בה בפני חברים משפחה ומכרים בעבודה. רוב הגברים רואים בטבעת סמל לאהבתם אך כך גם הסביבה רואה בטבעת כסמל להערכה שלך לבת הזוג.

מעבר לרכישת טבעת אירוסין יש גם את ההצעה עצמה

כאן צריך להתחשב בבת הזוג ובתקציב שעומד לרשותך, כלומר: אם בת הזוג היא ביישנית ומופנמת ואתה תכננת מסיבה עם כל החברים והמשפחה בה אתה תבקש את ידה מול כולם, המעמד הפומבי יכול להביך אותה ויש לקחת זאת בחשבון. לעומת זאת אם חברה שלך היא טיפוס מוחצן ואתה רוצה להשכיר מטוס שבזמן המסיבה יעבור בשמיים עם שלט "קארין התנשאי לי" אבל העלות של השכרת מטוס היא גבוהה במיוחד ונוגסת בתקציב הטבעת, עדיף לוותר על המטוס ולהשקיע בטבעת.

הצעות הנישואין הכי מפתיעות הן אלה שמגיעות במפתיע בתוך השגרה היומיומית, לדוגמא: אם אתם נוהגים ללכת למסעדה לפחות פעם בשבוע, אפשר להציע במסעדה באופן מפתיע.

או אם אתם נוהגים להזמין טייק אווי מדי פעם, ולעשות ערב של כיף בבית, אפשר להפתיע עם טבעת אירוסין לאחר הארוחה. או אפילו במיטה, לפני השינה לכרוע מולה ברך ולהעניק לה את הטבעת שרכשת מבעוד מועד.

ארוחת ערב אצל ההורים- מנהג של רוב הזוגות בערב שישי לנסוע להורים לארוחת ערב גם שם ניתן להפתיע עם ההצעה בין הארוחה לקינוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רותם וובז


 


מאמרים נוספים מאת רותם וובז
 
אימון כושר אישי לנשים בהריון
הקפדה על תזונה נכונה ופעילות גופנית חשובה תמיד לאורך כל שנות חיינו, אך במיוחד לנשים בהריון. בזמן הריון הגוף שלנו משתנה, התגובות משתנות, ההורמונים משתוללים, והרצון שלנו לאכול גובר.

טיפים חשובים לרכישת קלנועית
16/09/14 | רכב
קלנועית הינה רכב ממונע, הפועל על מצבר (סוללה), ובטיחותי מאוד יחסית לאופניים או כיסא גלגלים חשמלי. הקלות של הגעה ממקום למקום בעזרת כלי הרכב הקטן אל במאוד יציב משנה חיים של אוכלוסיות שלמות של קשישים או בעלי מוגבלות פיזיות

טבעות אירוסין במראה יוקרתי במחיר זול
06/08/14 | חתונות
אין ספק שהצעת נישואין הוא רגע קסום ומרגש לשני הצדדים, אפילו גברים שאינם מפגינים רגשות בציבור יתרגשו במעמד הצעת הנישואין, והסיבה לכך היא ברורה. הם עומדים להציע לבת הזוג לחלוק את שארית החיים יחד.

איתור תקלה במצבר לרכב
30/07/14 | רכב
המצבר מהווה את ליבו של הרכב, הוא האחראי לספק חשמל עבור ההתנעה ועבור כל רכיבי החשמל האחרים. מצבר הוא חלק מרכזי בכל רכב, מאופנוע ועד משאית או אוטובוס.

טבעת אירוסין הדרך הנכונה לשם
שוק הרווקים והרווקות הפך להיות קשה יותר, בעל חוקי משחק שונים מאשר בעבר, וגם מוצף הרבה יותר משנים קודמות

טבעות אירוסין היופי שמעבר
כולם יסכימו שהצעת הנישואין היא מרגשת, אך בניגוד לדעה הרווחת לא מדובר באקט ספונטני אלא ברגע שחייב להיות מתכונן מראש בקפידה.

לא חייבים לרוקן חסכונות בשביל טבעת אירוסין
יש לא מעט סיבות לחששות ברכישת טבעת אירוסין, אחת מהן היא סיבה כלכלית. המחשבה שמדובר בטבעת מאוד יקרה אינה נכונה לגמרי.

רוצה טבעת אירוסין כמו בסרטים
רוב הנשים שנמצאות הזוגיות מחכות לרגע המיוחל בו בן הזוג יכרע על הברך ויציע להן נישואים. אבל לא תמיד הרגע הזה מגיע, ויש לא מעט נשים שמוצאות את עצמן במערכת יחסים ארוכה ובלי טבעת אירוסין.

בלונים לאירועים הטרנד החם
תחום האירועים מתנה ומתפתח כל הזמן יש לא מעט רעיונות מקוריים שתפקידם להרים את האירוע ולגרום לאורחים ולמארחים חגיגה מושלמת.

מזרונים מה חשוב לדעת עליהם
08/07/14 | אדריכלות
להלן עובדה חשובה: שליש מחייו של כל אדם הם בשינה, לכן אם תוחלת החיים המקסימלית של בני האדם יום היא 100 שנים אז יותר מארבעים שנים הם תחת מצב שינה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI