דף הבית תחבורה ורכב רכב השמות הגדולים בעולם הצמיגים
השמות הגדולים בעולם הצמיגים
טייר דיל 31/08/14 |  צפיות: 49578

הפעם ברצוני לדבר על יצרנית הצמיגים פיירלי שאת מוצריה ניתן למצוא בכל מחירון צמיגים . פיירלי היא חברה בינלאומית אשר בסיסה באיטליה והיא נחשבת ליצרנית החמישית בגודלה בעולם של צמיגים. היא קיימת מאז  המאה התשע עשרה. הקים אותה מהנדס צעיר בשם פיירלי. בתחילה היא יצרה מוצרי גומי עבור תעשיית הטלגראף ועבור צוללות. הצמיג הראשון שלה היה צמיג אופניים והיא יצרה אותו בשנת 1901. מבפר שמים אחר כך החברה החלה להתפשט והקימה מפעלים בספרד, בריטניה וארגנטינה. כיום לפיירלי יש נוכחות בכ 160 מדינות והיא מחזיקה 21 מפעלים ברחבי העולם ולמעלה מעשרת אלפים מפיצים. פיראלי היא שם מוכר בתחום הספורט המוטורי; חברת פיירלי נכנסה לתחום הספורט המוטורי כבר בשנות העשרים של המאה העשרים. ישנם מספר תחרויות אופנועים אשר בחרו בפיירלי בתור מותג הצמיגים היחידי עבור התחרות. כמו כן היא ספקית הצמיגים למירותי פורמולה 1. חברת פיירלי מייצרת צמיגים עבור כלי רכב פרטיים, אופנועים וקטנועים, משאיות, מכוניות מירוץ ועוד.

הצמיגים של חברת פיירלי מככבים במחירון הצמיגים ומבחינת המיתוג שלהם הם נחשבים לצמיגים אמינים שרוב הסיכויים שיחזיקו מעמד 4 שנים ללא צורף להחליפם. אחיזת הכביש שלהם מדורגת במקום גבוה. חברת פיירלי שמה דגש גדול על תחום המחקר והפיתוח של צמיגים על מנת להישאר בקידמת הטכנולוגיה ולספק לצרכנים את הצמיגים הבטיחותיים ביותר ובעלי הביצועים הטובים ביותר.

חברת פיירלי מתכננת את הצמיגים לפי הרכב שאליו הם מיועדים. השלב הראשון של העיצוב והתיכנון נמשך כשלושה חודשים במהלכם לומדים את הדינמיקה והמאפיינים של הרכב ומעצבים עבורו צמיג. הדבר דומה לחייט התופר עבורכם בגדים בהתאמה אישית. לאחר מכן הצמיג עבור סדרה של בדיקות, למעשה כל התהליך נמשך שלוש שנים, מעיצוב למוצר, עד אשר הצמיג עובר אישור. מבין הבדיקות שהצמיג יעבור ישנן 20 בדיקות בתנאי שטח וכ 15 בדיקות מעבדה. שלבים אלו הכרחיים על מנת להבטיח את האיכות של פיירלי.

אני מוצא את מידע זה כמידע חשוב לחלוק איתכם. רבים האנשים אשר חושבים שכל הצמיגים פחות או יותר אותו הדבר. כאשר מגיע היום בו צריך להחליף צמיג אנשים אלו בדרך כלל יגשו לאחת מהפאנצ'ריות ויבקשו את מחירון הצמיגים. המרכיב העיקרי בהחלטה שלהם יהיה המחיר במחירון הצמיגים והמבצעים הנעשים על צמיגים מחירון .  חשוב שתדעו שלא כל הצמיגים אותו דבר, ישנה טכנולוגיה רבה מאחוריי הצמיגים וחשוב שתכירו אותה על מנת ללמוד את ההבדלים בין המותגים השונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 טייר דיל


 


מאמרים נוספים מאת טייר דיל
 
כיצד לרכוש צמיגים איכותיים שיחזיקו מעמד הרבה זמן
10/10/14 | רכב
כולנו יודעים כי צמיגים אינם מוצר זול. הסיבות לכך ברורות מאוד – הצמיגים של היום הם מוצרים מודרניים ביותר,

דברים שחשוב לדעת על צמיגי גודייר
07/10/14 | רכב
מיגים הם מוצר יקר. צמיגים איכותיים הם מוצר יקר במיוחד, משום שהם עשויים מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר

צמיגיט טויו הבחירה של ניסן
27/09/14 | רכב
כאשר מתעורר הצורך להחליף צמיגים כל אחד מאיתנו חופשי לבחור את סוג הצמיגים שהוא רוצה. חלקנו מבינים גדולים בנושא

השמות הגדולים בעולם הצמיגים
31/08/14 | רכב
הפעם ברצוני לדבר על יצרנית הצמיגים פיירלי שאת מוצריה ניתן למצוא בכל מחירון צמיגים . פיירלי היא חברה בינלאומית אשר בסיסה באיטליה והיא נחשבת ליצרנית החמישית בגודלה

צמיגים לרכב במבצע – מדוע זה כל כך משתלם?
28/08/14 | רכב
זוהי שאלה שאנחנו נתקלים בה לעתים קרובות. למעשה, היא מעידה על כך שרוב הנהגים אינו מודעים ליתרונות העצומים שצמיגי הרכב שלהם יכולים לספק להם.

תקינות צמיגים וכיוון פרונט
18/08/14 | רכב
כבר הוזכר פעמים רבות הצורך בשמירה על צמיגים תקינים בעיקר בהקשר הבטיחותי. על פי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים "נסיעה ברכב עם צמיג לא תקין או לא מתאים היא סכנה חמורה, ועלולה להיות ההבדל בין חיים למוות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI