דף הבית תחבורה ורכב רכב כיצד לרכוש צמיגים איכותיים שיחזיקו מעמד הרבה זמן
כיצד לרכוש צמיגים איכותיים שיחזיקו מעמד הרבה זמן
טייר דיל 10/10/14 |  צפיות: 13276

כולנו יודעים כי צמיגים אינם מוצר זול. הסיבות לכך ברורות מאוד – הצמיגים של היום הם מוצרים מודרניים ביותר, אשר מיוצרים בזכות שיא הטכנולוגיה ועל ידי חומרי הגלם האיכותיים והיקרים ביותר בעולם. הצמיגים של היום הם תוצאה של מחקר ופיתוח ארוכים מאוד ויקרים מאוד, והם מאפשרים לנהגים מגוון רחב מאוד של אפשרויות ואופציות. לכן, הצמיגים המודרניים הם מוצר יחסית יקר. יחד עם זאת, שוק הצמיגים מוצף בסוגים רבים של צמיגים, ובין היתר יש גם המון צמיגים גרועים, מזוייפים, מחודשים, צמיגים מן המזרח באיכות נמוכה וכדומה. אנחנו רוצים לעזור לכם לרכוש צמיגים חדשים ואיכותיים במיוחד, על מנת להבטיח כי הצמיגים שלכם יחזיקו מעמד לאורך זמן רב, יספקו לכם בטיחות רבה וגבוהה במהלך הנסיעה, וכמובן, יספקו לכם נסיעה נוחה וחסכונית יותר.

הדבר החשוב ביותר ברכישת צמיגים חדשים הוא היצרן. יש בעולם כעשרה עד חמישה עד מותגי צמיגים מוכרים וגדולים. מדובר ביצרניות ענק של צמיגים, והשמות שלהן מוכרים לרוב האנשים. אם אינכם בטוחים, תמיד תוכלו לחפש באינטרנט את טבלת המכירות ואת היקפי המכירות של יצרניות הצמיגים השונים. בכל מקרה, סביר להניח שאתם מכירים את השמות השונים, ומה שחשוב לנו להדגיש כאן הוא שלעולם אל תרכשו צמיגים של מותג עליו מעולם לא שמעתם. תמיד יכול להיות שמדובר בחיקוי, בזיוף, בחידוש והשד יודע מה עוד. אל תתפשרו בנושא הזה, ותמיד רכשו צמיגים שיוצרו על ידי אחד מהמותגים הגדולים והמוכרים.

שנית, תמיד תבקשו תעודת אחריות, והעדיפו אחריות ארוכה ככל שניתן. האחריות של הצמיגים לרוב כוללת בעיות ופגמים בייצור, ולא תקלות שונות או פנצ'רים. ככל שהיצרן אמין יותר וגדול יותר, כך האחריות תהיה ארוכה יותר, ובמקרים מסויימים היא יכולה אף להגיע לשלוש שנים. גם כאן, אל תתפשרו ואל תסכימו לרכוש צמיגים זולים יותר תמורת הפחתת משך האחריות. יש לכך משמעות קריטית לגבי האיכות שלהם.

שלישית, תמיד תבדקו את התאריך בו הצמיגים יוצרו, ואל תרכשו צמיגים שיוצרו לפני יותר משנה. זה פשוט מסוכן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 טייר דיל


 


מאמרים נוספים מאת טייר דיל
 
כיצד לרכוש צמיגים איכותיים שיחזיקו מעמד הרבה זמן
10/10/14 | רכב
כולנו יודעים כי צמיגים אינם מוצר זול. הסיבות לכך ברורות מאוד – הצמיגים של היום הם מוצרים מודרניים ביותר,

דברים שחשוב לדעת על צמיגי גודייר
07/10/14 | רכב
מיגים הם מוצר יקר. צמיגים איכותיים הם מוצר יקר במיוחד, משום שהם עשויים מחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר

צמיגיט טויו הבחירה של ניסן
27/09/14 | רכב
כאשר מתעורר הצורך להחליף צמיגים כל אחד מאיתנו חופשי לבחור את סוג הצמיגים שהוא רוצה. חלקנו מבינים גדולים בנושא

השמות הגדולים בעולם הצמיגים
31/08/14 | רכב
הפעם ברצוני לדבר על יצרנית הצמיגים פיירלי שאת מוצריה ניתן למצוא בכל מחירון צמיגים . פיירלי היא חברה בינלאומית אשר בסיסה באיטליה והיא נחשבת ליצרנית החמישית בגודלה

צמיגים לרכב במבצע – מדוע זה כל כך משתלם?
28/08/14 | רכב
זוהי שאלה שאנחנו נתקלים בה לעתים קרובות. למעשה, היא מעידה על כך שרוב הנהגים אינו מודעים ליתרונות העצומים שצמיגי הרכב שלהם יכולים לספק להם.

תקינות צמיגים וכיוון פרונט
18/08/14 | רכב
כבר הוזכר פעמים רבות הצורך בשמירה על צמיגים תקינים בעיקר בהקשר הבטיחותי. על פי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים "נסיעה ברכב עם צמיג לא תקין או לא מתאים היא סכנה חמורה, ועלולה להיות ההבדל בין חיים למוות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI