דף הבית חינוך ולימודים לימודים בחו"ל לימודי רפואה בריגה
לימודי רפואה בריגה
pavel 12/09/14 |  צפיות: 13695

דרישות לנרשמים לתואר ראשון:

 • שליטה גבוהה בשפה האנגלית (ראו דרישות שפה בהמשך)
 • בגרות מלאה, הכוללת:
 • -          לימודי ביולוגיה או כימיה ברמה מוגברת, ורצוי גם לימודי פיזיקה או מתמטיקה ברמה מוגברת, לנרשמים ללימודי רפואה אורפואת שיניים; -          לימודי כימיה ברמה מוגברת לנרשמים ללימודי תואר ברוקחות; -          לימודי ביולוגיה ברמה מוגברת לנרשמים ללימודי ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה או לימודי אחיות;

 • כל הנרשמים, מלבד מועמדים ממדינות דוברות אנגלית, צריכים להוכיח את שליטתם בשפה האנגלית באמצעות מסמכים שמוכיחים את רמת השליטה בשפה. מומלץ לערוך מבחן ידע (מבחן TOEFL או מבחן IELTS) ולהגיש את התוצאות. הדרישות הן קבלת ציון של לפחות 6.0 במבחן IELTS או 80 במבחן TOEFLiBT.
 • שאלות נפוצות * האם אוניברסיטת סטראדינה מופיעה ברשימת בתי הספר לרפואה שמפרסם ארגון הבריאות העולמי? האוניברסיטה מופיעה במאגר שמפרסמים ארגון הבריאות העולמי ואוניברסיטת קופנהגן ( (Avicenna database תחת שמה הקודם – האקדמיה הלטבית לרפואה (Latvijas Medicīnas akadēmija (LMA)). שמה הנוכחי של האוניברסיטה ניתן לה בשנת 2002, והיא היורשת החוקית של ה-LMA וירשה גם את מעמדה החוקי. * האם אוניברסיטת סטראדינה היא אוניברסיטה מוכרת על ידי האיחוד האירופי? האם התארים של האוניברסיטה מוכרים על ידי מדינות האיחוד ומדינות האזור הכלכלי האירופי? אין גוף מרכזי באיחוד האירופי שמעניק הכרה באוניברסיטאות ביבשת. האוניברסיטאות, בהן אוניברסיטת סטראדינה בריגה, זוכות למעמד של אוניברסיטה מוכרת מצד משרד החינוך במדינתן, כאשר מומחים בינלאומיים לוקחים חלק בקבלת ההחלטה. תוכניות הלימוד באוניברסיטת סטראדינה נבחנות בכל שש שנים וזוגות להכרה רשמית מצד משרד החינוך הלטבי. בנוסף, כל תוכניות הלימוד באוניברסיטה, כולל רפואה ורפואת שיניים, מפותחות בהתאם להנחיות האיחוד. 050 5492 719


  דירוג המאמר:

  תגיות של המאמר:

   pavel


   


  מאמרים נוספים מאת pavel
   
  פיצויים לנפגעי תאונות דרכים
  28/04/18 | נזיקין
  נפגעי תאונות דרכים - בהם נהג, נוסעים והולכי רגל זכאים לפיצוי עבור נזקי גוף מכח חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, התשל"ה -1975- בקצרה חוק הפלת"ד.

  חדרי הבריחה הכי טובים בראשון לציון
  בשנים האחרונות אי אפשר להתעלם מהטרנד אשר סוחף רבים בעיר ראשון לציון - חדרי בריחה מפוארים המיועדים לאמיצים בלבד. העיר ראשון לציון כוללת לא מעט חדרי בריחה מפוארים אשר כוללים גיבורים שהצליחו להימלט בשלום.

  רכישת דירה יד שניה
  03/03/18 | נדל"ן
  ענייני הנדל"ן בישראל מכוסים על ידי מספר חוקים, כגון: חוק החוזים (חלק כללי) התשל"ג – 1973, חוק החוזים ( תרופות בשל הפרת חוזה) התשל"א- 1970, חוק החוזים האחידים התשמ"ג – 1982, ובמיוחד ע"י חוק מכר (דירות) התשל"ג – 1973, חוק המקרקעין התשכ"ט – 1969,חוק המתווכים במקרקעין התשנ"ו - 1996, ובאמצעות פסיקה ענפה רבת שנים.

  מכונת קפה נסקפה דולצ’ה גוסטו
  20/08/17 | תעשייה
  חובבי הקפה בנינו מכירים את הסיטואציה: קמים בבוקר ליום עבודה ורגע לפני שהכל מתחיל מבקשים ליהנות מכוס קפה. מכונת קפה דולצה גוסטו שינתה את פני השוק והפכה לשחקנית מובילה בתחום.

  חדרי בריחה מומלצים במרכז
  בשנים האחרונות קשה מאד להתעלם מהטרנד הסוחף אחריו משפחות ורווקים- חדרי בריחה. מדובר בחדרים המעוצבים לפי נושאים שונים הכוללים פנטזיה בשילוב עם חידות הדורשים מחשבה ועבודת צוות. עבור דור הסמארטפון מדובר בבשורה משמחת למדי המאפשרת להם לצאת מהפלאפון לכמה שעות וליהנות

  קוסם ליום הולדת
  המופע מחולק לשני חלקים. בחלק הראשון מופע בן 50 דקות בהשתתפות כוכב הערב ועוד כמה חברים שלו. רוב הקסמים של ויטלי הקוסם אינם מוכרים לילדים, זאת מכיוון שהם ייחודיים לו ובזכותם הוא זכה באליפות הקוסמים בשנת 2005.

  חדרי בריחה
  שנה האחרונה, צצו בישראל עשרות חדרי בריחה כפטריות אחרי הגשם – בעיקר בתל אביב אך גם בשאר הארץ. לאט לאט, עוד ועוד אנשים התמכרו לסוג הבילוי החדש הזה.

  בניית חדר קירור
  28/07/16 | תעשייה
  בניית חדר קירור במקומות כמו מסעדה למשל מאפשרת לשמור על הסחורה בצורה הטובה ביותר. במקום הומה אדם כמו מסעדה יש חשיבות רבה לשמור על הסחורה כך שלא יקרה כל נזק. בכתבה שלפניכם נביא מספר פרמטרים חשובים אשר יש לקחת בחשבון בטרם הבנייה.

  מתקן מים
  מתקן מים לשתיה הינו מתקן חשמלי לבית או למשרד לצורך סינון מי הברז, הרתחה, קירור במינימום זמן. בר מים מאפשר מי שתייה זמינים כל הזמן, ללא הליך מסורבל של קניית בקבוקי שתיה שתופסים מחלל המטבח. מותגים שונים אשר מייצרים בר מים, מתפארים במערכות סינון מתקדמות, שמנקות את המים מחיידקים וחומרים כימיים לא רצויים. ברים מסוג זה מצוידים במערכת קירור חימום מתקדמת במיוחד, המעניקה נוחות ללא פשרות למי שחפץ בהכנת שתייה חמה או קרה בשניות פורות.

  שירותי תיקון ואחזקה של מערכות קירור
  חברת פלטק מתמחה, מזה שנים רבות, במתן שירותי תיקון ואחזקה של מזגנים ומערכות קירור במגוון רחב-היקף של סוגים. כמו כן, פלטק מתמחה בהקמת מערכות קירור ומיזוג למגזר העסקי והתעשייתי. החברה כוללת צוות של טכנאי מזגנים, מהנדסים ומנהלי פרויקטים בעלי ניסיון, וותק וידע רב בתחום
       
   
  שיווק באינטרנט על ידי WSI