דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות סוככים לגינה ולבית
סוככים לגינה ולבית
רפי 23/10/14 |  צפיות: 12549

סוככי זרועות

סוככי זרועות הינם סוככים דקורטיביים שאין צורך לתמוך אותם בעמודים, והקמתם אינה דורשת תשתית מיוחדת. הם מאפשרים הצללה לשטחים גדולים ויכולים להגן מפני גשם שמש לחות ועוד. ניתן לקפל אותם ואז הם אינם תופסים שטח מיותר. יתרון חשוב של סוככים אלו הוא שאין צורך ברישוי ואפשר להתקינם בבית פרטי כי לשמור על פרטיות דייריו. יש אפשרות להתאים את הסוכך לדרישות ולצרכי בעל הנכס וכדאי להתקין אותם על ידי מומחה לנושא.

סוככי חלון

סוככי חלון הם קטנים יותר ונועדו לשמש הגנה מפני גשם, שמש וחום, והם מכסים שטח קטן מאוד. סוככי חלון הם יפים ואפשר לבחור בבדים אסתטיים שיוסיפו לחן של הבית. אנשים רבים מתקינים אותם גם בגלל שהם מספקים הגנה ממבטי זרים שעוברים בחוץ או ממבטי שכנים. יש דגמי סוככי חלון שנקראים מרקיזות שהשלד שלהם בנוי מאלומיניום. יש עליהם מספר קשתות שנפתחות באמצעות גלגלת מיוחדת וניתן לבחור עבורם בדים צבעוניים או לבנים. ניתן לראות מרקיזות רבות מעל פתחי חנויות ועוד.

רכישה מוצלחת

מומלץ לכל מי שזקוק לסוככים לביתו או לעסק שלו לחפש בחנויות או באתרים שבעליהם מתקינים סוככים, תריסי גלילה. פרגולות ועוד מוצרים להצללה. יש צורך בידע טכני להתקנת כל המוצרים האלו, ובכלל זה, הסוככים השונים. כדאי לבדוק מחירים, ולהשוות, ואז ניתן להתקשר עם בעל העסק ולבקש הצעת מחיר. כדאי לרכוש סוככים מאיכות טובה כדי ליהנות מהם לאורך זמן. סוככים יותקנו מעל פתחי חנויות, בגינות פרטיות, מעל חלונות, בבריכות, באתרי קנטרי קלאב ובמקומות רבים נוספים. סוכך איכותי ישמש את בעליו שנים רבות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רפי


 


מאמרים נוספים מאת רפי
 
פרגולות אלומיניום למרפסת
04/01/15 | תעשייה
פרגולות הן פתרון אידאלי להצללת החצר. גינה עם פרגולה שימושית יותר משום שמגנה על השוהים בה מהשמש היוקדת והופכת את הישיבה לנעימה. כשבחצר מותקנת פרגולה האווירה נעימה יותר ואפשר ללגום מהקפה או לקרוא ספר בכיף ללא מטרד השמש.

סוככים לחלונות הראווה
04/01/15 | תעשייה
סוככים מיועדים למגוון מטרות הם יכולים לשמש להצללת המפרסת או הגינה. תפקיד נוסף שהסוככים יכולים למלא הוא הצללת חלון הראווה של החנות שלכם. חלונות הראווה של חנויות הוא פרט חשוב משום שזה מושך את תשומת לב העוברים והשבים. הסוכך הוא פתרון הצללה שמגן על חלונות הראווה וגם מאפשר לעוברי אורח להתעניין במוצרים בצורה נינוחה כך שהשמש היוקדת לא תפריע

סוככים לגינה ולבית
23/10/14 | אדריכלות
ישראל הינה ארץ חמה והיא נושקת לאזורים עם אקלים מדברי. תושבים רבים שלה שוכנים בחבלי ארץ מדבריים שכמות קרני השמש בהם רבה כל העת, והם מחפשים פתרונות הצללה כדי לווסת את כמות האור, החום והקרינה החודרים לבית, לעסק ולכל מבנה אחר. סוככים הם פתרונות מעולים למטרות אלו, אינם יקרים, יחסית, והתקנתם אינה מסובכת. יש סוככים מדגמים שונים וניתן לבחור את אלו שמתאימים לכל אחד. יש סוככי חלון, סוככי זרועות ועוד.

סוככים, פרגולות ומפרשי הצללה - אפשרויות הצללה לבית
22/10/14 | שיפוצים
סוככים ופרגולות הם דרכי הצללה והגנה על המרפסת ממזג האוויר המשתנה. סוככים נוחים לתפעול ותחזוקה. צריך לשים לב שהתקנת הסוככים והפרגולות נעשה על ידי בעל מקצוע בצורה הנכונה כדי לא לגרום לסיכון מיותר.

פרגולות מעץ או אלומיניום
20/10/14 | תעשייה
פרגולות מתאימות לשימושים במקומות שונים כמו גנים או מרפסות. צריך להתאים את החומר ממנה עשויה הפרגולה בהתאם לשימוש ובאזור בה היא תותקן. כל הפרטים על הפרגולות השונות במאמר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI