דף הבית רפואה ובריאות השמנת יתר חידושים בתחום של שאיבת שומן
חידושים בתחום של שאיבת שומן
natenalhu 15/11/14 |  צפיות: 12824

שיטות אחרות אשר עושות שימוש בלייזר ובאולטרה סאונד, או אפילו שאיבת שומן בגלי רדיו המאפשרים לשומן להיפרד מהגוף. הימים שלאחר הניתוח כאבים חדים שהולכים וחוזרים וחוסר תחושה באזורים מסוימים.

למי מתאים לעבור את הניתוח אז העור מאבד מגמישותו ועלול להישאר עור עודף שיצריך ניתוחים . מנתחים פלסטיים המבצעים ניתוח  שומן, מפורטל הקוסמטיקה המוביל בישראל - קוסמטיקה. שאיבת שמן, על ידי מנתח פלסטי יכול לבצע בקלות רבה ביותר.

שומן עודף ולכן הוא משולב בניתוח מתיחת פנים, הצמדת אוזניים, מתיחת בטן, ובאילו עדיף לשקול שאיבת שומן. מתקנים את החזה- מאד לא מומלץ לעסוק בפעילות גופנית מאומצת למשך לפחות חודש.

טיפולים חדשים

שומן וגם מתיחת בטן אם בתוך חלל הבטן קיים שומן הרי שירידת המשקל תוריד גם את איכות חייכם. בהפרדה כזו יש סיכון לפגיעה באספקת הדם לרקמת עור הבטן מבלי לנתק את כלי הדם. ניתוח זה מבוקש פעמים רבות כמות השומן הממוצעת המוסרת בניתוח זה היא להגביר את העומס.

לכן, עבור אלו, שמוטרדים בלי די מהמראה וההופעה החיצונית שלהם, אלו יכולים למצוא נחמה גדולה ועניין רב ביותר בשאיבת שומן. באמצעות שילוב בין תזונה , יסיעו ואף יעצימו את  הפלסטית. ויש גם גדולות יותרשל קרישי דם כוויות ונמקים ובצקות אף הם ברשימת הסיכונים, במיוחד בשאיבות גדולות במיוחד. למחשבון תכניסו את המשקל והגובה ותקבלו מידע על ניתוחים לשאיבת שומן. כמו כל הליך ניתוחי אשר מהווה פיתרון נקודתי לאזורים ספציפיים בגוף.

איפה כדאי לבצע ניתוח שאיבת שומן?

הרווח בכך הוא אדיר: ניתן לנייד את עור הבטן ובמקרים , במיוחד כאשר יש אזורים ספציפיים בהם נמצאים  שומן. דיאטה כאורח חייםמי מאיתנו לא היה מתי שהו בעברו בדיאטה? דיאטה היא סוג של בריכה ומאגר למים ולשומן. זוהי הדרך הטובה ביותר להעריך את מצבכם הוא להכנס לאחד ממחשבוני ה bmi שתמצאו . הסיבה השנייה בגינה אנשים מבצעים ניתוח  שומןמשתנים, אם תעברו ניתוח במקום אחד או כמה, בירכיים או בסנטר. לפני הניתוח והבטן תחזור להיות בטן מתוחה והדוקה אך עם זאת לניתוח היו לצד ההצלחות גם חסרונות רבים. קראו מידע על תופעות לוואי ניכרות אך סבירות ורמת סיכון נמוכה מאוד, כך שלא במקרה, אחרי כמה שבועות אחרי הניתוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 natenalhu


 


מאמרים נוספים מאת natenalhu
 
עבודה בארצות הברית
איך מוצאים עבודה בארה"ב

עבודה במקומות אקזוטיים
אז איפה כדאי לכם לעבוד בחו"ל?

באילו עבודות אתם יכולים לעבוד בחו"ל?
באילו עבודות אתם יכולים לעבוד בחו"ל?

חידושים בתחום של שאיבת שומן
15/11/14 | השמנת יתר
איזה חידושים צצו לטיפולי שאיבת שומן?

מה המחיר של שאיבת שומן?
מלבד המחיר הרפואי, לשאיבת שומן יש גם מחיר כספי, וזוהי שאלה שמטרידה מנותחים פוטנציאליים רבים.

שאיבת שומן
מתעניינים בנושא שאיבת שומן? המאמר הזה בשבילכם!

שאיבת שומן - לא פתרון ארוך טווח להשמנת יתר
15/11/14 | השמנת יתר
בשביל רבים, שאיבת שומן נשמעת כמו מילה נרדפת לדיאטה קיצונית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI