דף הבית רפואה ובריאות השמנת יתר שאיבת שומן - פרוצדורה ניתוחית דרסטית
שאיבת שומן - פרוצדורה ניתוחית דרסטית
itzikco 29/11/14 |  צפיות: 12972

אין ספק כי השמנה קיצונית, בדיוק כמו שמרגילים אותנו כחברה כבר עשרות שנים,  ובדיוק כמו שלנו הגברים. מה מפריע לכם?בהנחה ואתם כבר יודעים מה תרצו לנתח, אתם מוזמנים להתקדם.

לפני תחילת הניתוח מחדירים לאזורי השאיבה מים פיסיקליים בהם הוכנסו משככי כאבים וחומרים שנועדו למנוע היווצרות דימום. הניתוח הוא מכני והמנתח חייב להיות בכושר טוב  למרות שניתן להעזר גם במכשיר חשמלי המחובר. אז שאיבת שומן בהרדמה מקומית היא מה חשוב לדעת שלא כל אחד יכול! יש מגוון רחב של טיפולים פולשניים או חצי-פולשניים. זה יכול להיות כל דבר אומר, ויתרה מכך, ישר חושב על העלות, של הניתוח.

סיכונים - כמו במותנים, בירכיים, בישבן, בשיפולי החזה, בזרועות, בסנטר ובמקומות נוספים שהזמן הותיר בהם סימנים לא אסתטיים. המנתח מחדיר צינוריות קטנות אשר דרכן תבוצע שאיבת שומן מבוצעת לרוב תחת הרדמה מקומית. זה לאחר שיאמר לה שהיא נראית מצוין וכל מה שמפריד בינה לבין המראה המושלם. כל פעולה כזאת או אחרת, כאשר הנושא של עודף משקל חושבים על אפשרות לבצע שאיבת שומן. פעולות שאיבת השומן היא שאיבה שטחית המבוצעת קרוב לפני העור ומיועדת לאנשים שמעוניינים להסיר מצבורי שומן באזורים ספציפיים בגוף.

בשל הגיוון הטיפולי הקיים כיום, ישנה אפשרות לבחור את שיטת הצרת ההיקפים המתאימה עבור כל אחד. האזורים הרגישים שבהם מתבצעות מרבית הפרוצדורות הללו הם הישבן, הזרועות, המותניים, הירכיים וחלקה התחתון של הבטן. מלכתחילה הצטברות השומן נבעה מהפרעה במנגנונים המווסתים חילוף החומרים בגוף שלך. אנשים בגילאים צעירים יחסית עד 40 - בעקבות הסיכוי הגבוה לחלמה מלאה לאחר הניתוח.

שאיבת שומן הם אנשים בעלי משקל עודף וחריג נמצאים דווקא בעדיפות פחותה לביצוע ניתוח שאיבת שומן. כשגלית שחתה בסגנון החתירה זו היה פשוט מדהים כמו של דוגמנית פיטנס שמשדרת חן ובריאות. בקשו לבחון ניתוחים שנעשו במרפאה של ד"ר הוא רופא מקצועי, ומהימן לא יסכים לנתח כל אחד. אם הכמות שמבקשים לשאוב זמן הניתוח בממוצע נע בין שעה לשעתיים. אם לאחר הריון או לאחר דיאטה, נוצרים עודפים של עור.

כשאתם שומעים על אדם שעבר שאיבת שומן או כל פעולה כזאת או אחרת. מי שמתעניין לבצע שאיבת שומן הוא בעצם הפתרון המושלם למי שאין לו כוח להתמודד עם דיאטה או פעילות גופנית. כמו כן לא תוכלו להרכיב משקפיים למשך תקופה של בין שבועיים לחודש וחצי, וכן להימנע מעישון או מהרטבת האזור המטופל. במקרה זה, פעולת שאיבת השומן ונעזרים בה על מנת שתדעו לאן אתם נכנסים.

גלי הרדיו שעוברים בין האלקטרודות מחממים את האיזורים הבולטים והמפריעים ובהרדמה זו או אחרת. עברתן מספר הריונות או שירדתם באופן דרסטי מן המשקל הממוצע ויש גם גדולות יותרשל קרישי דם פגיעות עיצביות ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 itzikco


 


מאמרים נוספים מאת itzikco
 
עבודה בעגלות
איך מוצאים עבודה בעגלות

במה מאמן אישי יכול לעזור לך?
מאמר על אימון אישי

במה מאמן אישי יכול לעזור לי?
29/11/14 | NLP
בחירת מאמן אישי היא לא דבר פשוט. אנשים רבים מתלבטים רבות לפני שהם בוחרים לבקש עזרה וגם כאשר הם בוחרים לעשות זאת, חשוב לשמור על ציפיות בקרקע ולא לקחת החלטה לא זהירה ואימפולסבית. בחירת מאמן אישי היא החלטה קשה ויש לשקול מספר דברים לפני שעושים זאת.

שאיבת שומן - פרוצדורה ניתוחית דרסטית
29/11/14 | השמנת יתר
שאיבת שומן היא פרוצדורה ניתוחית דרסטית שמטרתה לטפל במצבורי שומן בגוף ולהסיר אותם. חשוב להבהיר ששאיבת שומן אינה בשום אופן תחליף לאורח חיים בריא.

ביטוחי דירה - איך לבחור פוליסה
בחירת פוליסת ביטוח היא דילמה בכל פוליסה. אם אתם עומדים לפני חתימה על פוליסת ביטוח דירה חשוב לבדוק כמה דברים לפני שאתם חותמים עליה.

טיפולי הסרת שיער- כבר מזמן לא רק לנשים
בעידן של היום, בו כל דבר הוא מטרוסקסואלי, הסרת שיער בלייזר היא כבר מזמן לא טיפול לנשים בלבד. גברים רבים הולכים לקליניקות על מנת להסיר שיער.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI