דף הבית מתכונים ואוכל מתכוני מאפים מאפים ללא גלוטן
מאפים ללא גלוטן
הדס כהן 30/11/14 |  צפיות: 12893

איך תדעו כי יש לכם רגישות לגלוטן? יש תופעות עיכול שונות ותופעות פיזיולוגיות שונות המעידות כי המערכת שלכם חלשה ורגישה ולכן תפיק רווח ושיפור כתוצאה מאכילת מאפים ללא גלוטן. יש אנשים שחשים מעין נפיחות לאחר אכילת גלוטן. יש אנשים אשר חשים כי מערכת העיכול שלהם יוצרת הרבה גזים, יש אנשים שחשים עייפות רבה לאחר אכילת מאפים עם גלוטן.

תופעות לוואי אפשריות של גלוטן

יש אנשים שסובלים מכאבי ראש ואפילו כאבי פרקים כתוצאה מאכילת גלוטן, יש אנשים שהגלוטן משפיע גם על יכולת הריכוז שלהם. הם חשים מעורפלים ועייפים כול העת, יש אנשים שיש להם עצבנות או רגישות לאחר אכילת גלוטן. בחנות המאפים של תמר תמצאו מגוון מפנק של מאפים ללא גלוטן.

מדוע תמר נרתמה למשימה

תמר הגיעה ליצירת מאפים ללא גלוטן בזכות אחותה הקטנה אשר נמצא כי היא חולת צליאק. זה גרם לתמר ללמוד באדיקות ובמסירות על אפייה ללא גלוטן ולחפש עוד ועוד דרכים ליצור מאפים ללא גלוטן שהם טעימים ומפנקים ולא גורמים למי שאוכל אותם לחוש שהוא מקופח ולא יכול ליהנות ממאפים איכותיים כמו כולם. המגדנייה של תמר מפנקת באהבה את חולי הצליאק ואת מי שיש לו אי סבילות לגלוטן.

הכשרה ויכולת מרשימות

תמר למדה בבית הספר הגבוה "קורדון בלו" בלונדון לימודי קונדיטוריה והיכולות המרשימות שנרכשו שם באות לידי ביטוי בכול אחד מתוך מאפים ללא גלוטן שהיא אופה במסירות ובאהבה. את האיכות וההקפדה של המאפים של תמר לא תמצאו בחברות גדולות אשר מייצרות מאפים ללא גלוטן. מדובר במגדניית בוטיק אמיתית שהאיכות והטיב שלה מורגשים בכול ביס. תמר עבדה במיטב מסעדות היוקרה והתמחתה במאפיית "לחמי" היוקרתית שם יצרה לחמי שאור אנינים במאפיית "לחמנינה".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
שווי יהלומים
28/01/24 | נישואין
יהלומים הם ללא ספק הבחירה המועדפת של רבים מאיתנו במסגרת מגוון התכשיטים השונים. לצד היוקרתיות והערך הרב שיש לכל יהלום, ניתן למצוא גם לא מעט חיקויים וזיופים. אז כיצד נדע להעריך שווי יהלומים?

הערכת תכשיטים
בעולם התכשיטים ניתן למצוא מגוון נרחב של תכשיטים, כך שאין פלא שעסקאות רכישה/ מכירה של תכשיטים הן עסקאות נפוצות למדי. מאחר ומדובר בעסקה הכרוכה בהשקעה של סכומים לא מבוטלים, מומלץ יהיה לפנות לשירותי הערכת תשיטים, בכדי לוודא כי התכשיט המיועד אכן שווה את ההשקעה שלנו

שווי יהלומים
יהלומים הם בעלי מקום ייחודי בהיסטוריה, וזה כך כבר מאות שנים. מעבר ליופי המיוחד שלהם, הם גם בעלי משמעות סימבולית- יהלומים מייצגים אהבה, כוח ויוקרה. מסיבות אלה ליהלומים יש שווי גבוה, אותו מודדים דרך ארבעה קריטריונים. השילוב של ארבעתם נותנים לכם את הערך של היהלום ואת השווי שלו בהתאם. את כל אלה מודדים אנשי מקצוע בתחום היהלומים.

הערכת תכשיטים
תכשיטים קיבלו מקום של כבוד בעולמנו, ורבים בוחרים לענוד אותם - גם ליומיום וגם לאירועים מיוחדים. יש להם ערך מבחינה תרבותית ומבחינה היסטורית, והשווי שלהם בהתאם. הערכת תכשיטים היא חיונית מסיבות רבות, ואותה מבצעים אנשי מקצוע שידעו לבחון את הקריטריונים השונים.

הערכת תכשיטים. שווה השקעה
על מנת לבצע הערכת תכשיטים נכון וכדאי לגייס אנשי מקצוע בעלי ידע עשיר ומתקדם בחומרים בהם מיוצרים תכשיטים: כסף, פלטינה, זהב ועוד.. היום ניתן למצוא כמעט כל תכשיט שרק נדמיין בטווח רחב של מחירים. לצד תכשיטים שווי ערך המיוצרים מחומרי גלם משובחים קיים שוק עצום של תכשיטים שעל פניו נראים המיטב שבמיטב אבל בפועל הם מיוצרים מחומרים זולים ופשוטים.

שווי יהלומים – כי יש להם ערך רב
שווי יהלומים צריך להיעשות על ידי מביני עניין ודבר בלבד. אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ידע וכלים. ומדוע זה חשוב? כי יש לזה ערך. האם הייתם רוצים שיהלומים שבידכם יוערכו מחצית משווים? ככל הנראה לא. ההשערה היא שתבחרו לגשת למי שייתן לכם הערכה מדויקת. לכן, בדיקה מקצועית של שווי יהלומים שווה את ההשקעה ואת הזמן.

בדיקה גיל
02/11/23 | NLP
בדיקה גיל

כיצד מתבצע אבחון שווי יהלומים?
24/09/23 | חקירות
אם חשבתם שלהביט ביהלום ולהתפאר מיופיו החיצוני זו הערכה לשוויו של יהלום אז קבלו תיקון. שוויו של יהלום נמדד על ידי פרמטרים רבים, לצד זאת, צריך לדעת להבחין כי איננו מעריכים חיקוי זול שאיננו שווה הערכה ראויה כלל. על מנת לבצע בחינת שווי יהלומים נכון להיוועץ באיש מקצוע בעל ידע נרחב בענף.

הערכת אומנות. פשוט חובה
יצירת אומנות בעלת ערך ומשמעות לא יכולה להיות ללא הערכה. חובה על בעל יצירת אומנות לדעת מה הוא מחזיק בידיו. הדבר הבסיסי לעשות הוא לבצע הערכת אומנות על ידי איש מקצוע בעל ידע. איש המקצוע הנכון יהיה בעל הידע לתת מענה מקיף אודות היצירה. החומרים מהם היא עשויה, רקע והיסטוריה, שנותיה, מקורותיה ועוד. אי אפשר להחזיק ביצירת אומנות מבלי לדעת את הפרטים הללו שהסך שלכם יחד מסכם את שוויה וערכה המדויק

הערכת אומנות. הבחנה מקצועית
ראוי לה ליצירת אומנות שתהיה בידיים טובות. כלומר, אם יש בידנו יצירה שעל פניו נראית עם רקע ואיכויות יוצאות דופן נכון שנבדוק אותה ונעריך אותה נכונה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI