דף הבית בניין ואחזקה גינון שילוב דשא סינטטי בגינה
שילוב דשא סינטטי בגינה
ענבל פלוס 09/03/15 |  צפיות: 11461

רבות ניתן לכתוב על הדשא הסינטטי. אין כל ספק שכדי להנות מגינה מטופחת ויפה, יש להשקיע בה המון זמן, השקעה וכסף. כל אלו הם משאבים שרובנו חשים את חסרונם. קיימים כיום סוגים רבים של דשא סינטטי, על מנת להרחיב את הידע בנושא דשא סינטטי, ניתן לקרוא את המאמר "כל מה שרצית לדעת על דשא סינטטי".

יתרונות הדשא הסינטטי:

לדשא הסינטטי יתרונות רבים. הוא לא דורש השקעה טיפוח שבועי של כיסוח הדשא, ניקוש עשבים והשקייה יומיומית אשר בסופה לא מובטח לנו דשא ירוק ורענן אלא יתכן ונופתע לגלות שהדשא התייבש באזורים מסויימים והקריח באזורים אחרים. הדשא הסינטטי מבטיח לנו מראה אחיד ומרענן, ומרבד נוח ונעים לישיבה ולשימוש. יתצרון נוסף של הדשא הסינטטי הוא החיסכון במים. בימים אלו בהם המים יקרים במיוחד, ועלויות השקיית הגינות גבוהות במיוחד, הדשא הסינטטי מספק את הפתרון היעיל ביותר. הוא אינו דורש השקיה והוא אינו דורש תחזוקה.לדשא הסינטטי שימושים רבים. בין השימושים הנפוצים במרבדי דשא סינטטי, ניתן לראות חיפוי אזורים המיועדים לפינות ישיבה ולשימוש או לחיפויי שטחים רחבים בצורה אסתטית ויפה. בנוסף, ניתן לראות כיום דשא סינטטי במרפסות שמש שעוצבו כגינות, או בגגות של בניינים ואפילו כתחליף לשטיח בחדרי ילדים או בחדרי משחקים.

התקנת דשא סינטטי:

איך מתקינים דשא סינטטי? התקנת הדשא הסינטטי הינה פעולה חד פעמית, כאשר אם מבצעים אותה בצורה יעילה ומקצועית, היא תאריך ימים ותחזיק מעמד לאורך שנים רבות. התקנת הדשא הסינטטי כוללת מספר שלבים, כאשר בשלב הראשון יש לנקות היטב ולישר את השטח, בשלב השני יש לפזר חיפוי קרקע על מנת להשיג תוצאה אחידה. בשלב השלישי, יש לפרוס יריעת פלריג בצורה אחידה ומתוחה ולחזק אותה עם יתדות ברזל לעמידות. בשלב האחרון, יש לפרוס את יריעות הדשא הסינטטי בשכבה אחת ולחזק אותה עם דבק ייעודי מיוחד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ענבל פלוס


 


מאמרים נוספים מאת ענבל פלוס
 
צימרים לפי שעה לזוגות אוהבים
צימרים לפי שעה שבעבר היו נפוצים לשימוש אצל זוגות המנהלים רומן או זוגות המנסים להסתיר את אהבתם, הפכו לנפוצים למגוון רחב של שימושים. גם לזוגות צעירים וגם לזוגות נשואים הרוצים מעט גיוון בחיים

בחירת עצים להסקה
קמין עצים הבוער בעזרת עצים להסקה הוא אחת הדרכים הוותיקות ביותר לחימום הבית. על מנת להינות מהסקת עצים איכותית, מומלתץ לבחור בעצים המתאימים לכם ביותר

שילוב דשא סינטטי בגינה
09/03/15 | גינון
שילוב דשא סינטטי בגינה הפרטית או בגינה הציבורית נפוץ במיוחד בשנים האחרונות. הסיבות רבות וכולן מוצדקות. הדשא הסינטטי קל לתחזוקה, חסכוני במים, נוח לשימוש, ויפה למראה.

הרחקת יונים מגגות רעפים
09/03/15 | חיות בית
גגות רעפים הם המיקום האולטימטיבי להתמקמות יונים. המרחב הגדול, ההגנה הבטוחה מפני פגעי מזג האויר והגנה יחסית מפני טורפים הפכו את גג הרעפים למקום הנגיש ביותר לקינון. איך מרחיקים את היונים מגג הרעפים?

הרחקת יונים מבנייני מגורים
רעש, לכלוך וצחנה הן רק חלק קטן מהנזקים שהיונים מביאות איתן. הרחקת היונים מבניין המגורים תבטיח לכלל הדיירים איכות חיים גבוהה וטובה יותר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI