דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר חוזרים להדפיס: למרות העלייה בשימוש במכשירי צילום דיגיטליים, ליותר מחצי מהאוכלוסייה חשוב לשמור עותק מודפס של תמונות
חוזרים להדפיס: למרות העלייה בשימוש במכשירי צילום דיגיטליים, ליותר מחצי מהאוכלוסייה חשוב לשמור עותק מודפס של תמונות
רוני לבנון 22/03/15 |  צפיות: 4799

סקר גיאוקרטוגרפיה בשיתוף חברת EPSON חושף את הרגלי הדפסת התמונות בישראל •ישראלים רוצים תמונות בגלל הערך הסנטימנטלי ולא מתפשרים על האיכות

 

מסתבר כי גם בעידן המודרני בו צילום ושיתוף תמונות הפכו קלים ונפוצים במיוחד, עדיין מאד חשוב לאוכלוסייה להדפיס תמונות ולא להסתפק בעותק דיגיטלי בלבד. התופעה מקיפה את כלל הגילאים. כך למשל, 52.2% מקרב קבוצת הצעירים עד גיל 34 ציינו כי הדפיסו את התמונות החשובות להם במהלך השנה האחרונה. הקריטריון החשוב ביותר בהדפסת תמונות עבור הישראלים הוא איכות ההדפסה, כפי שהעידו 66.1% מהנשאלים.

מסקר מקיף של חברת EPSON בשיתוף מכון גיאוקרטוגרפיה עולה כי למרות העלייה באמצעי הצילום ושיתוף התמונות הדיגיטליים, דוגמת הזיכרונות בסלולאר, וואטסאפ ופייסבוק, עדיין חשוב לישראלים להדפיס תמונות.

אם אתם נוהגים להכין אלבומי תמונות מושקעים, לתלות תמונות משפחתיות ברחבי הבית או להציג בגאווה על השולחן בעבודה תמונות של הילדים, אתם לא לבד. מנתוני המחקר עולה כי 34.4% מהישראלים נוהגים להציג תמונות בצורה פיזית (למשל באלבום תמונות או על קירות הבית), 41.6% הדפיסו תמונות עבור אלבום תמונות בשנה האחרונה ו-32% מהישראלים קיבלו תמונה מודפסת על נייר בשנה החולפת (דוגמת כרטיס ברכה או לוח שנה).גם אם המקרר שלכם מפוצץ במגנטים, אתם בחברה טובה. בשנה האחרונה קיבלו 59.2% מהאוכלוסייה מגנט שעליו תמונה מודפסת.

ממצא מפתיע נוסף שעלה בסקר, הוא שנשים נוהגות להדפיס ולהציג תמונות יותר מגברים. כך למשל, ל-38.9% מהנשים מאוד חשוב לשמור עותק מודפס של התמונות החשובות להן, לעומת 21.1% מהגברים, 43.4% מהנשים נוהגות להציג תמונות בצורה פיזית (למשל באלבום תמונות או על קירות הבית), לעומת 25.1% מהגברים ו-% 46.7 מהנשים הדפיסו תמונות עבור הכנת אלבום בשנה האחרונה, לעומת 36.2% מהגברים.

בשנים האחרונות אנחנו רואים התקדמויות טכנולוגיות מרשימות בציוד הצילום וההדפסה, אמר אורן פליישר מנכ"ל אפסון ישראל, "האיכות המקצועית של התמונות, יכולה להסביר את השימוש הרחב בתמונות מודפסות, כיוון שהציבור בישראל רוצה להראות את התמונות היפות שצולמו לחברים ובני משפחה בדרך שתציג אותן בצורה הטובה ביותר".

דניאל בן מויאל מנהל תחום LFP /ProFocus בישראל מציין כי בEPSONזיהו את המגמה אצל הצרכנים ופיתחו לשם כך קו מוצרים חדש ומתקדם טכנולוגית המאפשר להפיק תמונות איכותיות על שלל מצעים ובהם קאנבס ונייר איכותי. זו דרך נפלאה להעניק היום מתנות מקוריות עם ערך רגשי רב.

הסקר ועיבוד הנתונים נעשו בשיתוף מכון גיאוקרטוגרפיה באמצעות שיחות טלפוניות עם 500 נשאלים, המהווים מדגם מייצג של האוכולוסיה.

בעלי חנויות הפוטו מאשרים את המגמה

סקר מקביל שנערך על ידי חברת We Call ביוזמת אפסון ישראל, בקרב בעלי חנויות פוטו, העלה כי 45% מהנשאלים ראו עלייה בהדפסת התמונות בעסק שלהם בשנה החולפת ו- 50% הגדירו הדפסת תמונות כ"חשובה במידה רבה" עבור הלקוחות שלהם. כמו כן נמצא, כי איכות ההדפסה היא המדד החשוב ביותר בהדפסת התמונות עבור בעלי החנויות, ו- 85% מהנשאלים ציינו אותו כקריטריון החשוב ביותר בבחירת מדפסת מקצועית לעסק שלהם.

"בשנים האחרונות אנחנו רואים התקדמויות טכנולוגיות מרשימות בציוד הצילום וההדפסה", אמר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל, "חשוב לנו להוביל את החדשנות בתחום כדי שבעלי חנויות הפוטו יוכלו להציע תמונות באיכות גבוהה ובפורמטים רחבים, בהתאם לצרכי הלקוח הישראלי".

דניאל בן מויאל מנהל תחום LFP /ProFocus בישראל מציין כי באפסון זיהו את המגמה של הדפסת תמונות אצל הצרכנים ופיתחו לשם כך קו מוצרים חדש ומתקדם טכנולוגית המאפשר להפיק תמונות איכותיות על שלל מצעים ובהם קאנבס ונייר איכותי. "זו דרך נפלאה להעניק היום מתנות מקוריות עם ערך רגשי רב", אומר בן מויאל.

L800 - מדפסת התמונות של אפסון: הדפסת צבע איכותית ב-6 צבעים בעלות של 15 אגורות לתמונה

מדפסת התמונות של אפסון עם מיכל דיו משולב, מאפשרת ליהנות מהדפסת תמונות באיכות גבוהה בעלות נמוכה במיוחד. כל ערכה של בקבוקי דיו בקיבולת גבוהה יכולה להדפיס עד 1,800 תצלומים באיכות גבוהה בגודל 10x15 ס"מ

אפסון ישראל השיקה במסגרת מה שהיא מכנה, "המהפיכה הצרכנית הבאה בתחום ההדפסה הביתית והעסקית", את מדפסת ה- L800 - מדפסת התמונות הראשונה של אפסון עם מיכל דיו משולב, המאפשרת ליהנות מהדפסת תמונות באיכות גבוהה בעלות נמוכה במיוחד. ברכישה נכללת ערכה של שישה בקבוקי דיו נפרדים של אפסון בנפח 70 מ"ל - שחור, ציאן, מג'נטה, צהוב, ציאן בהיר ומג'נטה בהיר. כל ערכה של בקבוקי דיו בקיבולת גבוהה יכולה להדפיס עד 1,800 תצלומים באיכות גבוהה בגודל 10x15 ס"מ, כשהיא מפגינה עלות נמוכה במיוחד לכל תצלום - 15 אגורות בלבד.


ה- L800 מצוידת בטכנולוגיית ראש הדפסה Micro Piezo של Epson המציעה עמידות, איכות ואמינות שאין שנייה לה. מיכל הדיו בקיבולת גבוהה משתלב לתוך המדפסת כך שניתן ליהנות מהדפסת צבע אמינה ללא הלכלוך והמטרד של מערכות מיכלי דיו אחרות. באמצעות ה- L800 ניתן להדפיס צבעים מלאי חיים הנאמנים למציאות ותוצאות הנשמרות לזמן רב ולהפיק תצלומים בגודל של עד A4. ניתן ליצור בקלות אלבום תמונות דיגיטלי ומותאם אישית על-ידי הדפסה ישירות ל- CDs/DVDs, ובאמצעות הדפסה מהירה, להפיק תצלומים בגודל 10x15 ס"מ ב- 12 שניות בלבד.

הדיו מגיע במכלים נוחים בנפח 70 מ"ל, וה-L800 מגיעה עם כמות דיו שתספיק להדפסת עד 1,800 תמונות.

נתוני בסיס:

מדפסת תמונות ב-6 צבעים

12 שניות לתמונה

1,800 תמונות (10x15 ס"מ)

USB

אחריות לשנה אחת או ל-30,000 דפים

מחיר:

* התפוקות המוצגות הן אקסטרפולציה בהתבסס על המתודולוגיה המקורית של‪ Epson מסימולציית הדפסה של תבניות בדיקה המסופקות ב‪- ISO/IEC24712. התפוקות/העלות הממוצעת לדף שהוזכרו אינן מבוססות על‪ ISO/IEC24711. התפוקות/העלות לדף עשויות להשתנות בהתאם לתמונות המודפסות, סוג הנייר שבשימוש, תדירות ההדפסה והתנאים הסביבתיים דוגמת טמפרטורה‪.

SureLab D3000 - מעבדת הדפסת פוטו 'יבשה' להדפסת 650 תמונות איכותיות בשעה

המערכת מספקת לשוחרי הצילום ולחנויות הפוטו מחיר נמוך משמעותית של כל הדפסה, ניהול לא מסובך של החומרים המתכלים ואיכות מודפסת עולה על התוצאות שמתקבלות במעבדות המסורתיות לפוטו, המבוססות על כימיקלים

אפסון, המובילה העולמית בחדשנות וטכנולוגיות הדמיה, משיקה בישראל את ה- SureLab D3000, מעבדה 'יבשה' מקצועית, המהווה פתרון כולל עבור צלמים המחפשים הדפסת תמונות מהירה ואיכותית. במחיר נמוך משמעותית של כל הדפסה וניהול לא מסובך של החומרים המתכלים, ה-SureLab D3000 מגיעה בשתי תצורות: single-roll ו-dual-roll, להזנת גליל נייר אחד או שני גלילים בו- זמנית. בשתי התצורות ניתן לחבר גם 10 bin job sorter, יחידות איסוף לעבודות הדפסה המקלות על הדפסת מספר עבודות במקביל.

"איכות ההדפסות חיה ביותר והמהירות והגמישות של ה-D3000 הן יוצאות דופן בתעשייה", אומר דניאל בן מויאל, מנהל תחום פורמט רחב באפסון ישראל. "במכונה הזו משולבות שנים של פיתוח והתנסות בטכנולוגיית הדפסה, המשולבת גם בקו המדפסות המקצועיות של אפסון, לטובת יכולת הדפסת כמויות גדולות של תמונות באיכות הצילומית לה רגילים לקבל מאפסון בפורמט קומפקטי במיוחד המתאים למגוון רחב של בתי עסק לצילום".

ה-D3000 מפגינה קצב הדפסה של עד 260 תמונות לשעה בגודל 8X10 אינץ', ועד 650 תמונות בשעה בגודל 4X6 אינץ' כשההדפסה יכולה להתבצע במספר רחבים שונים של גליל הנייר. אפסון עשתה שימוש במדפסת בראש ההדפסה הייחודי לחברה, ה- MicroPiezo, המסוגל להתמודד עם סביבות העבודה התובעניות ביותר ועל הדרך לספק גדלי 'טיפות' של 1.5 פיקוליטר, נתון המבטיח הדפסות 'חלקות' במיוחד. D3000 עושה שימוש במחסניות דיו השישה צבעים UltraChrome D6 והאיכות המודפסת עולה על התוצאות שמתקבלות במעבדות המסורתיות לפוטו, המבוססות על כימיקלים. התוצאות עמידות בפני מים ומפגינות שרידות רבת שנים.

תכונות נוספות:

אפשרות להדפסה אחורית של סימן מים הכולל את שם הצלם, מידע על זכויות יוצרים ומידע נוסף להרחבה, תאימות תוכנה לחלונות XP ו-7 של מיקרוסופט, כולל סביבות עבודה מצד שלישי כולל פוטושופ של אדובי, לייטרום ודארקרום.

מחירים:

מדפסת הפוטו SureLab D700 החדשה: הדפסת תמונות

בשישה צבעים על טווח רחב של חומרים ופורמטים

בנוסף לתמונות, המדפסת יכולה להדפיס ללא מאמץ כרטיסי ברכה, הזמנות, עלונים ודפי קידום מכירות

אפסון, המובילה העולמית בחדשנות וטכנולוגיות הדמיה, מכריזה על מדפסת ה- SureLab D700, מדפסת קומפקטית להפקת תמונות באיכות סטודיו, בשישה צבעים, המציעה טווח רחב של אפשרויות מדיה ופורמטים. המדפסת שמשלבת הדפסה בצבעים מלאי חיים עם אמינות ומחיר חסכוני, מתאימה לבתי עסק העוסקים בהפקת תמונות, חנויות צילום עצמאיות, צלמי אירועים, מעבדות קטנות וחנויות להעתקת מסמכים, וגם לעסקים הצריכים להדפיס תמונות פנורמיות, כרטיסי ברכה, או עבודות הדפסה מעורבות לפי דרישה.

בניגוד למדפסות סובלימציה ה- DyeSublimation הנמצאות בשוק, המדפיסות על מגוון מוגבל של סוגי מדיה, טכנולוגיית הזרקת הדיו של אפסון המשולבת ב- SureLab D700 הופכת אותה לשונהלמגוונת ולומיוחדת: היא יכולה להדפיס על מגוון רחב של סוגי מדיה ובמגוון פורמטים, לרבות נייר מבריק, לוסטר ומדיית ומט מבוססת נייר, בגדלים שונים, ברוחב של 10-21 ס"מ ובאורך של 8.9-100 ס"מ. בנוסף לתמונות, המדפסת יכולה להדפיס ללא מאמץ כרטיסי ברכה, הזמנות, עלונים ודפי קידום מכירות. יכולות אלה הופכות אותה למתאימה עבור חנויות צילום וצלמים הרוצים להרחיב את העסק הקיים על-ידי הצעת מוצרים ושירותים נלווים כדי ליצור זרם חדש של הכנסות, ועם זאת ליהנות מעלות נמוכה לכל הדפסה.

"ה- SureLab D700 הקומפקטית יכולה לספק הפקות ייצור קטנות עד בינוניות, או לשמש להדפסת קיוסק", אומר דניאל בן מויאל, מנהל תחום פורמט רחב באפסון ישראל. "היא מהווה פתרון נייד נפלא לכל מעבדת צילום וניתן להשתמש בה במהלך אירועים, או לצילומים בבית הספר, ללא צורך להתפשר על סוג הנייר או איכות ההדפסה וגמישות במדיה."

לדברי בן מויאל, כשיפור נוסף להפעלה החסכונית של ה- SureLab D700, השירות נדרש במרווחי זמן גדולים והיא מתאפיינת בדרישות תחזוקה נמוכות. "להב חיתוך עמיד המחזיק מעמד זמן רב, מפחית זמני השבתה ועלויות תחזוקה, מאיץ את הפרודוקטיביות ומבטיח שבעלי העסקים יוכלו להציע שירות רציף ואמין ללקוחותיהם".

ראש ההדפסה Micro Piezo ודיו UltraChrome D6-S של אפסון דואגים לתמונות חדות וברורות, המודפסות בצבעים מדוייקיםמדויקים, חדות וברורות ברזולוציה של 1440x720dpi.

מחיר: 20,000 שקלים.

תכונות עיקריות:

מדפסת הזרקת דיו קומפקטית להפקת פוטו עם6 צבעים

הדפסה על מדיה מבריקה, לוסטר ומט מבוססנייר

רוחב של 4/5/6/8 אינץ'/ A4 ‏(210~102 מ"מ)ובאורך של 8.9 עד 1000 מ"מ

מהירות הדפסה (6x4 אינץ') של 360גיליונות/שעה (באיכות הדפסה סטנדרטית)

מהירות הדפסה (6x4 אינץ') של 180גיליונות/שעה (באיכות הדפסה מקסימלית)

גליל נייר באורך 65 מ'

מרווחי שירות ארוכים

רזולוציה 720dpi/1440dpi (מהירה 720x360dpi; סטנדרטית 720x720dpi; איכות גבוהה 1440x720dpi)

חיבור USB

דיו UltraChrome D6-S במיכלים נפרדים של 200מ"ל


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רוני לבנון

רוני לבנון, דוניצה תקשורת 


מאמרים נוספים מאת רוני לבנון
 
המקרנים הניידים החדשים של אפסון למשרד ולכיתה: קטנים, קלי משקל ומפגינים קישוריות ועבודה ברשת
קו המקרנים החדש מגיע עם תוכנה להקרנה ממחשבים מרובים, המאפשרת הצגת בו-זמנית של תוכן מארבעה מכשירים, לרבות מחשבים, מחשבי טבלט וסמארטפונים

ההצטיינות משתלמת
חברת אפסון ישראל, ערכה במתחם הסינמה סיטי בראשון לציון, ערב הוקרה לעובדים המצטיינים של שותפתה העסקית, אופיס-דיפו.

מדפסת פוטו חדשה של אפסון - SC-P800 - תאפשר לצלמים ואמנים להדפיס עבודות איכותיות במיוחד והכל עד לגודל A2
אפסון, המובילה העולמית בחדשנות וטכנולוגיות הדמיה, מכריזה על ה- SureColor SC-P800, התוספת החדשה לקו מדפסות הפוטו של החברה. המדפסת אידיאלית עבור צלמים מקצועיים ואמנים, ומפיקה תמונות מציאותיות ובאיכות גבוהה עם מעברי צבעים וגוונים 'חלקים'. המדפסת הערוכה לטפל בגדלי דף של עד לגודל A2, מגיעה גם עם יחידה אופציונלית לנייר בגליל, כך שצלמים ואמנים יכולים כעת ליצור הדפסות איכותיות וגדולות, דוגמת כרזות.

חברת המחקר FCL: אפסון היא יצרנית המקרנים מספר אחת בעולם
התואר, המוענק לחברה זו השנה ה- 14 ברציפות, מציין כי לחברה יש את נתח השוק הגדול ביותר בעולם של מקרני 500 לומן ומעלה. מנכ"ל אפסון ישראל: "חלק מההצלחה שלנו טמון בהיותנו מובילי חדשנות גלובאליים"

FESPA 2015 - תערוכת הדפוס הגדולה בעולם: אפסון תציג פנים דירה שעוצב והודפס על מגוון חומרים בשיתוף המעצבת הטרנדית ביירוני בנג'-אבוט
27/05/15 | תעשייה
עשרות אלפי המבקרים הצפויים לבקר ב-FESPA 2015, תערוכת הדפוס הגדולה בעולם, יקבלו השנה הזדמנות לחזות מקרוב בשלל רעיונות עיצוביים שיתעוררו לחיים בסביבה "ביתית". התצוגה יוצאת הדופן תקרה בביתן חברת אפסון, והיא תוצאת שיתוף פעולה שיצרה ענקית ההדמיה עם אחד מהכוחות העולים בזירה הגלובלית - מעצבת הטקסטיל ביירוני בנג' אבוט.

מגזין The3DZone: ההדפסה בתלת מימד היא מהמקצועות המבוקשים בעולם
מנכ"ל מכללת מדיאטק ג'ון ברייס: "מקצועות ההדפסה בתלת מימד שכלל לא היו קיימים בישראל עד לפני שנתיים, הולכים וצוברים תאוצה רבה. זו הזדמנות מצויינת לקריירה חדשה במקצוע חדשני שהדרישה אליו רק הולכת ומתעצמת

אפסון היא הזוכה הגדול של פרסי TIPA היוקרתיים לשנת 2015 עם מדפסת הפוטו הטובה ביותר, המקרן הטוב ביותר וסורק התמונות הטוב ביותר
שלושה מוצרים של חברת אפסון, זכו השנה בתארים הנחשקים ביותר בתעשייה שהוענקו על ידי איגודTIPA (Technical Image Press Association), הנחשב כיום לאיגוד המקצועי הגדול והמשפיע ביותר בעולם בתחומי הצילום וההדמיה.

חוזרים להדפיס: למרות העלייה בשימוש במכשירי צילום דיגיטליים, ליותר מחצי מהאוכלוסייה חשוב לשמור עותק מודפס של תמונות
סקר גיאוקרטוגרפיה בשיתוף חברת EPSON חושף את הרגלי הדפסת התמונות בישראל • ישראלים רוצים תמונות בגלל הערך הסנטימנטלי ולא מתפשרים על האיכות

ה'מייקרים’ (Makers)הישראלים מתגייסים ל- 3 ימים ל-TOM-TLV - מייקאתון לטובת אנשים בעלי מוגבלויות
האירוע, בו יקחו חלק חברות טכנולוגיה דוגמת Makerbot, Intelו-Autodesk, יעסוק בפיתוח רעיונות ואבות טיפוס למוצרים עבור אנשים עם צרכים מיוחדים, שיאפשרו להם להתמודד עם אתגרים יומיומיים ויקלו על שילובם בקהילה. במפגש הראשון בסדרה פותחו, בין היתר, פרוטזת יד לילד, זרוע רובוטית המסייעת למשותקי גפיים וכובע מיוחד המתריע בפני עוורים על מכשולים

לקראת הבחירות המתחממות לנשיאות ארה"ב: MakerBot מאפשרת לבעלי מדפסות התלת מימד להדפיס לעצמם - בחינם - בובת הילארי קלינטון
חברת MakerBot, קובעת הסטנדרט למדפסות התלת-מימד השולחניות וסטודיו FCTRY הברוקלינאי, חברו למשימה שביבי/בוז'י היו צריכים לאמץ כבר מזמן: בובה מודפסת בתלת מימד. במרכז תשומת הלב: הגברת הראשונה לשעבר, הילארי קלינטון, המועמדת הדמוקרטית לנשיאות ארה"ב בבחירות 2016. תחילתו של הסיפור ב-2008 כשאובמה החל את צעדיו הראשונים במירוץ, כשחברה צעירה בשם FCTRY הוציאה לשוק מודל בובה ממוזערת של הנשיא העתידי, מכרה 150 אלף יחידות ועשתה הסטוריה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI