דף הבית ביטוח ביטוח בריאות ביטוח בריאות
ביטוח בריאות
רמי דוד - 'סוכנות לביטוח' 24/05/09 |  צפיות: 4452

כיצד נותנים ביטוחי הבריאות הפרטיים מענה לבעיות הקיימות במערכת הבריאות הציבורית?

ביטוחי הבריאות מהווים בעצם רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית. מייד כשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר - יש זכאות לקבלם ללא המתנה לאישורי ועדות ומוסדות שונים. ניתן לבחור את הרופא המטפל בארץ או בחו"ל על פי העדפה אישית. עלויות האשפוז, הטיפול, התרופות וכל הצרכים הנלווים, ממומנות על ידינו. במקרים רבים מדובר בסכומים של עשרות ומאות אלפי דולרים, הקשים להשגה עבור מרבית האוכלוסייה הישראלית. סביר להניח שגם מכירת הדירה, הרכב ופדיון כל החסכונות לא יספיקו לגיוס סכום הכסף הדרוש להצלת חיים.

אם רמת הבריאות בארץ גבוהה, האם גם בתחום הזה יש יתרון לביטוחים הפרטיים?

בוודאי! פוליסת ביטוח בריאות פרטית מאפשרת גישה לרופאים, צוותים רפואיים, בתי חולים פרטיים ומרכזי השתלות הטובים ביותר בארץ ובחו"ל ולכיסוי סיעודי המאפשר שהייה במוסדות איכותיים. כדאי לדעת שחלק ניכר מהרופאים הטובים ביותר בארץ אינם עובדים במערכת הבריאות הציבורית, אלא רק באופן פרטי. חברות הביטוח קושרות הסכמים עם אותם רופאים ומרכזים רפואיים, ומאפשרות ללקוחותיהן ליהנות מרפואה ברמה גבוהה ביותר. המבוטחים בוחרים את הרופא המנתח, את שיטת הטיפול ואת מקום הטיפול ולכך אין תחליף.

חשבון הבנק של מרבית המשפחות הישראליות הממוצעות נמצא באוברדרפט תמידי, הוצאה חודשית נוספת יכולה להקשות עוד יותר על התקציב המשפחתי...

תשלום חודשי ממוצע של ביטוח למשפחה שלמה נע בין 80 שקלים ל - 300 שקלים. כמובן שישנם גורמים רבים המשפיעים על עלויות הביטוח. לחבילות הביטוח הבסיסיות, ניתן להוסיף אינספור תוספות המייקרות את הפוליסה. גם גילאי בני המשפחה ומצבם הבריאותי משפיעים על גובה התשלום החודשי. אבל ניתן להתאים לכל אדם את הביטוח שיתאים למצבו וליכולתו הכלכלית. רובנו מוציאים כסף על חינוך פרטי, תחבורה פרטית, פנסיה פרטית מתוך הצורך לקבל יותר ממה שהמדינה מציעה. האם הבריאות של המשפחה שלנו פחות חשובה?

כמה מבוטחים עושים שימוש בפוליסות ביטוח הבריאות שלהם?

כ - 90% מכלל האוכלוסייה תחלה במהלך החיים ובמידה זו או אחרת ייעשה שימוש בפוליסת ביטוח הבריאות. יתכן שמבוטח אחד יקבל החזרים לטיפולים על סך מאות שקלים, ואילו חייו של האחר ינצלו הודות לניתוח דחוף בחו"ל שעלותו מאות אלפי שקלים. בממוצע עובר אדם 2.7 ניתוחים במהלך חייו ולא תמיד אלו הטיפולים הרפואיים היחידים להם הוא נזקק. ביטוח בריאות מהווה גב כלכלי יציב וחסון ומאפשר לחיות בשקט ובביטחון.

במידה וברצונכם לשאול שאלות נוספות בנושא או לקבל הבהרות, תוכלו לפנות למוקד המידע בטלפון מס'1-700-50-70-11.

http://www.rami-david.co.il/health11.html


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רמי דוד - 'סוכנות לביטוח'


 


מאמרים נוספים מאת רמי דוד - 'סוכנות לביטוח'
 
קרן השתלמות - קופת גמל
קופות גמל.

רקע כללי
"קופת גמל": שם כללי לחברה או אגודה שיתופית, שאושרו על ידי נציבות מס הכנסה, לצורך צבירת כספים למטרה מוגדרת. קופות הגמל מתנהלות בהתאם ל"תקנות מס הכנסה - כללים לאישור וניהול קופות גמל התשכ"ד - 1964". במסגרת ההגדרה נכללות:


ביטוח רכוש - ביטוח דירה
למה צריך ביטוח דירה?

מה זה בעצם?
ביטוח דירה הוא ביטוח למבנה ולתכולת הדירה המהווה הגנה מפני נזקים העלולים להיגרם לרכושו של המבוטח. הנזקים השכיחים ביותר הם:
א. גניבה.
ב. שריפה והתפוצצות.
ג. רעידת אדמה ונזקי טבע אחרים.
ד. נזקי צנרת והצפות.
ה. נזקי גוף ורכוש לצד ג'.


ביטוח רכב
24/05/09 | ביטוח רכב
ביטוח רכב
ביטוח רכב מעניק כיסוי לרכב שלכם במקרה של נזקי גוף ורכוש כאשר הנזקים השכיחים ביותר הם:


ביטוח פנסיוני - קרנות פנסיה
קרן פנסיה.

קרן פנסיה מקיפה לעמיתים חדשים
על פי החלטת הממשלה מיום 29.3.95, חלו שינויים בתנאי ההשקעות ומסגרת הפעילות של קרנות הפנסיה, וכתוצאה מכך - בתנאי מצטרפים חדשים לקרנות פנסיה. על פי ההחלטה, עמיתים שיצטרפו לקרן פנסיה החל מ - 1.1.95 יבוטחו בתוכנית חדשה, השונה במהותה מתוכניות הפנסיה הוותיקות.


ביטוח עסק
24/05/09 | ביטוח עסק
ביטוח עסק

בית העסק חשוף לסיכונים שונים כגון אש,פריצה,חבויות רעידת אדמה ועוד.
בנינו למענך פוליסה מקיפה אשר תכסה אותך מפני סיכונים שונים ומאפשרת לך להסיר את החשש מסיכונים ולהתרכז בניהול בית העסק.


ביטוח משכנתא
ביטוח משכנתא

בית בטוח - תאור סוג הביטוח

ביטוח לבעלי משכנתא המשלב ביטוח חיים וביטוח מבנה עבור הדירה או הנכס שרכשתם. "בית בטוח" מעניק לכם ביטוח משכנתא עם הכיסויים הרחבים ביותר בעלות הנמוכה ביותר, וזאת במסגרת פוליסה אחת מקצועית החוסכת לכם ביטוחים משלימים.


ביטוח מנהלים
ביטוח מנהלים.

ביטוח מנהלים הוא השם המקובל לביטוח התנאים הסוציאליים של עובדים שכירים בפוליסות לביטוח חיים.


חבות מעבידים \ ביטוח אחריות מעבידים
פוליסה לביטוח חבות מעבידים מכסה את חבותו של המבוטח כלפי עובדיו בשל נזק גוף

ביטוח בריאות
כיצד לספק הגנה מלאה לבריאות המשפחה?

אובדן כושר עבודה
אובדן כושר עבודה !ביטוח המבטיח הכנסה חודשית, כתחליף למשכורת, במקרה של אובדן כושר העבודה כתוצאה ממחלה, או תאונה.למה זה חשוב?

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא בעל חשיבות עליונה לכל אחד מאיתנו - אם חלילה נאלץ לחיות ללא הכנסה מספר שנים או אפילו מספר חודשים עלול מצבינו הכלכלי להפוך לחמור מאוד.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI