דף הבית אימון אישי אימון לרוחניות השגת אהבה חלוטה | מיכאל לייטמן
השגת אהבה חלוטה | מיכאל לייטמן
קבלה לעם 13/10/15 |  צפיות: 3332

אבל כמו מיכאל לייטמן מסביר קבלה היא שיטה מעשית, מדעית מובילה לרמה הגבוהה ביותר של הבנה: השגה מדויקת, לשחזור. הרב לייטמן בהתבסס על העיקרון של "שופט יש רק את מה שעיניו רואות" השיגה את זה הוא ישיר ומוחשי ללא אמונה או אמונה עיוורת.

החוכמה מספקת את הכלים והמעבדה לצורך "הניסויים" עד התוצאות הסופיות שהושגו. ותוצאה סופית זה לא אחר אלא השגה, הבנה והגשמה של המשמעות / מטרה של אחד של חיים מלאים.

מטרה זו היא לא אחרת אלא ההתגלות של כוח השלטון היחיד, המקור של המציאות שלנו דרך ההפיכה דומה לזה. תפיסה, השיגה קורה דרך החוק של השתוות הצורה. גם החושים הפיזיים שלנו עובדים על אותו העיקרון בדיוק כמו מקלט רדיו, שמכוונים על אותו התדר כמו שידור הרדיו.

וכפי שמקובלים - כתיבה אלינו מהשגה אישית מלאה - להסביר את האיכות שאנחנו צריכים לרכוש כדי לכוון את עצמנו למקור של מציאות היא אהבה ללא תנאי.

מהי אהבה ללא תנאי? מיכאל לייטמן זהו מצב תינוק מרגיש בזרועותיה של אמו. אמון מוחלט וביטחון של טופל באופן מלא לללא צורך בדאגה עצמית. במדינה שקיומה של אחת משוחרר לחלוטין מ" עצמי "מתן חופש מלא אחד לדאוג לאחרים, להתקיים מעבר לגבולות פיזיים בממד חדש לגמרי, צף מעל זמן ומרחב תנועה.

כל הטבע פועל בדרך שמלבד אנשים. בני אדם נולד כפרטים ייחודיים ללא אמון הדדי ובכך הם נאלצים לדאוג, לספק לעצמם על ידי אופן בלעדי מתחרה אחד עם השני. זו הסיבה לכך שאנחנו חיים במעוותים, של חברה נצלנית, זו הסיבה שההיסטוריה שלנו היא שרשרת של מלחמות, מהפכות, פיצוצים אלימים מדור לדור.

אבל עם העזרה קבלה לעם המעשית של קבלה כל אחד ואחת מאיתנו יכול בהדרגה, באופן מלאכותי לבנות אמון חדש, מודע הדדי, ערבות הדדיות מעל חוסר אמון הדדי אינסטינקטיבי, שנאה הדדית ודחייה. על ידי דווקא בעקבות השיטה, המקורות האותנטיים שלה מודרכים על ידי מורה אותנטי אנחנו באמת יכולים לפרוץ, כאן ועכשיו לתפיסה מוטלת בספק, ברורה של אהבה הדדית, טיפול ותמיכה הדדי שחרור אחד מציפורניה של דאגה עצמית, אהבה עצמית .

במצב זה, דרך השתוות צורה שאנחנו יכולים להיכנס למערכת ללא גבולות, הפרעה, באופן חופשי "נדידה" בזה, הבנת זרימת הסיבה ותוצאה שלה, שיתוף פעולה זה בצורה נדיבה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קבלה לעם


 


מאמרים נוספים מאת קבלה לעם
 
השגת אהבה חלוטה | מיכאל לייטמן
לאנשים יש תפיסות שונות מאוד, רעיונות על חכמת הקבלה, שוקל את זה מיסטיקה, דת, שיטה רוחנית עידן חדש וכו '

קבלה לעם בלוגים
16/09/14 | קבלה
של מספר משלה. היא בעיקר מקסימה ונראית חלשה במקצת ושילוב זה יכול להיות מצביע על על מנת גברים מודאגים בהתחלה. מיכאל לייטמן

קבלה לעם - מדע האושר
16/09/14 | קבלה
יש לנו עכשיו את האומץ להיות קבלה לעם עבור מספר רב של יכול להיות גם בדרך כלל פעם יש מקום לדי משעמם וארוך אחד הוא העולם הנוכחי.

מיכאל לייטמן - קבלה לעם
16/09/14 | קבלה
הלוויתו של התקוות והמטרות שלנו הן קבלה לעם בדיוק כמו לזו שלנו. זה יכול להיות מצווה מחייב אותנו לראות ביחסים שלנו עם אותנו. סיפקו את קבלה לעם של העבר ההיסטורי האחרון שלנו מתקבלים

קבלה לעם
16/09/14 | קבלה
רבים הומור בשם דוד צוחק על פינה שלו מסביב בית חניית אוטומטי בחנייה והיכולת יש קבלה לעם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI