דף הבית בניין ואחזקה גינון אדניות גדולות - מי צריך את זה בכלל?
אדניות גדולות - מי צריך את זה בכלל?
dadon 20/09/16 |  צפיות: 12485

לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר אדניות גדולות הנמצאות בבתי מגורים, בתי עסק, מפעלים חברות היי טק, בתי קפה, בתי ספר ועוד הרבה מקומות. הכניסה של אדניות גדולות מלאות צמחים יצרה אווירה של טבע בהרבה מקומות שנחשבים עירוניים ותעשייתיים.

למה לבחור דווקא אדניות גדולות?

הטרנד של אדניות גדולות שתופס עכשיו בכל מקום אפשרי הוא גם חשיבה כלכלית ברורה. השימוש באדניות גדולות מאפשר בעצם שתילה של מספר גדול יותר של צמחים בהרבה פחות שטח. זה הרבה יותר יעיל בצורה הזאת. הייחודיות של האדניות הגדולות הוא שאפשר לגדל מספר רב של צמחים מבלי שהם יגדלו כשהם מסובכים אחד בתוך השני וייצרו סבך של צמחייה. השימוש באדניות שהן גדולות מאפשר ליצור הפרדה בין שטחי הגידול כך שלא ייווצר סבך של צמחים וכל צמח יוכל לגדול ולהתפתח בצורה יפה מאוד.

כיצד מגדלים צמחים באדניות כאלו?

כאשר בוחרים להכניס לתוך הבית או המשרד או המפעל אדניות גדולות עם צמחים יש מספר דברים שצריך לקחת בחשבון:

  1. כפי שציינו קודם צריך ליצור הפרדה בשטח הגידול בתוך האדניה עצמה. מכיוון שאנחנו מעוניינים לגדל באדנית כמה וכמה סוגים של צמחים, אנחנו צריכים לחלק את שטח הגידול בתוך האדניה עצמה. שוב, כדי שהצמחים לא יגדלו אחד לתוך השני וייווצר סבך של צמחים.

  2. חלוקת המים באדנית עצמה. צריכים לוודא שמיים אכם מגיעים לכל צמח וצמח ששתלנו בתוך האדנית בהתאם לשטח הגידול שהקצנו לה בתוך האדנית. בדרך כלל במקרים של אדנית כל כך גדולה אנשים נוהגים להשקות בשתיים או שלוש מקומות באדנית. צריך לוודא שכל צמח מקבל מים ולראות שהמים מחלחלים ומגיעים לכל הצמחים באדנית.

  3. כמות האדמה ומצע השתילה שהצמחים באדנית האלו צריכים. יש צמחים ששולחים יותר שורשים ותופסים יותר מהאדמה שנמצאת בתוך האדנית. יש צמחים שצריך מדי פעם להחליף את מצע השתילה והצמיחה שלהם על מנת שיצמחו בצורה אופטימאלית ויפה. יש צמחים שלא צריך להחליף להם בכלל את מצע הצמיחה. צריך להתייחס לצמחים באדנית כמכלול אחד אף גם התייחסות לכל צמח שנשתל לאדנים בנפרד בהתאם לצרכיו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 dadon


 


מאמרים נוספים מאת dadon
 
גסמין קוקטייל - לדעת לבחור נכון
מעוניינים להזמין גסמין קוקטייל וזאת כדי ליהנות מחוויית אלכוהול מפנקת במיוחד שתסב לכם הנאה יוצאת מגדר הרגיל? דעו לכם כי תוכלו להשיג בדיוק את שאתם מחפשים בכל הנוגע לכך וללא שום בעיה. רק תרצו לוודא כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה זמינות לכם בכל הקשור לעניין הזה. אך ורק כך תמצאו מענה הולם אשר יביא לשביעות רצונכם ובצורה המלאה ביותר שרק אפשר להעלות על הדעת. אז אל תשכחו זאת.

מה חשוב לקחת בחשבון בעיצוב רולאפ לעסק?
עומדים לעצב רולאפ לעסק שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

איך אפשר לקבל הקלות בפסיכומטרי?
בכדי לקבל הקלות בפסיכומטרי עליכם לעבור כמה אבחונים שונים, להביא מכתבי המלצה ממורים או מדריכים שליוו אתכם, תעודות שונות ועוד.

איך לבחור מוהל מומלץ
אין ספק שהולדתו של ילד חדש משנה את החיים וברור מדוע גם אתם, אפילו אם אתם לא מאוד דתיים, רוצים לעשות לילד ברית מילה.

איך ליצור צילומים לבוק בת מצווה מיוחדים ושונים משל כולם?
14/03/17 | צילום
אין ספק כי צילומים לבוק בת מצווה הפכו לנפוצים ומושקעים הרבה יותר ממה שהיה בעבר.

ברזים לכיור מודרני במטבח
השימוש בברזים נפוץ בעיקר במטבחים ובחדר האמבטיה. כדאי לדעת שכיום ישנה נטייה לאנשים להחליף את הברזים המשעממים שמעטרים את ביתם בברזים הרבה יותר מרשימים, כאלו שיכולים להוסיף נופח עיצובי מיוחד לחלל כולו ופשוט לשפר פלאים את ההרגשה.

גריל פחמים - לאוהבי הבשר הצלוי
ההתלבטות של חובבי ה"על האש" המסורים שאוהבים להשקיע בבשר שלהם ובמזון שלהם ברורה - והבחירה קשה: גריל גז או גריל פחמים?

קבלן שיפוצים במרכז
13/12/16 | שיפוצים
בעזרתו של קבלן שיפוצים במרכז תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו בדיוק את שאתם מחפשים, זאת אומרת שיתאפשר לכם להיות במצב בו תשיגו את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכים שלכם וזאת בכל הנוגע לתוכניות הבנייה השונות שלכם.

חברות קבורה ואתרי הנצחה מומלצים
כיום ישנם אנשים רבים אשר רוצים להעניק ליקירים שלהם את הכבוד האחרון המגיע להם בצורה הטובה ביותר, ורוצים להעניק להם שירות מכובד הרבה יותר מהשירות הממשלתי המוכר לכולנו.

מועדונים לבת מצווה במרכז
אם אתם מחפשים מועדונים לבת מצווה במרכז, תוכלו למצוא רבים כאלו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI