דף הבית תיירות ונופש תיירות ונופש - אחר 5 סיבות מדוע כדאי לשלוח את הילדים למחנה קיץ
5 סיבות מדוע כדאי לשלוח את הילדים למחנה קיץ
Daniel.B 23/01/17 |  צפיות: 6125

חופשת קיץ היא התקופה בה הילדים מבלים במגוון פעילויות שבהן לא יכלו ליטול חלק בתקופת הלימודים. חוגים, קייטנות, פעילויות אקסטרים או טיולים מאורגנים לחו"ל מאפשרים לבני הנוער מגוון אפשרויות לבילוי ולהנאה. מתוך סך הפעילויות הפופולריות שהורים יכולים להעניק לילדיהם בתקופת החופש הגדול, מחנה קיץ בארה"ב, או כפי שהוא מכונה "סאמר קאמפ", הוא חוויה ענקית הכוללת כמעט את כל פעילויות הקיץ האפשרויות.

הורים עשויים להתלבט בשאלה, האם לשלוח את הילדים למחנה בחו"ל בו הם ימצאו הרחק מהבית לתקופה ארוכה יחסית? אחרים יכולים לראות במחנה הקיץ הזדמנות עבור ילדיהם להוכחת היכולות האישיות והחברתיות שלהם. האם כדאי לשלוח את הילדים למחנה קיץ בארה"ב ומהם היתרונות שיפיקו משהותם שם?

להיות עצמאיים ורחוקים מהבית

שהות בסאמר קאמפ בארה"ב, הרחק מהבית, היא חוויה עצומה לבני הנוער המשתוקקים להרגיש מבוגרים ועצמאיים. אמנם הפעילויות במסגרת המחנה מתקיימות בתנאי פנימייה ובפיקוח קפדני של ההנהלה והמדריכים ואין זה חופש מוחלט, אבל עבור הילדים מדובר במערכת יחסים שונה לחלוטין מזו שהורגלו לה בבית. ההיררכיה במחנה הקיץ, הכוללת את המדריכים ואת בני גילם, דורשת מהם להחליט ולהגיב באופן בוגר, ומאפשרת להם להיות עצמאיים כשהם "רחוקים מההורים".

ללמוד אנגלית בחו"ל

סאמר קאמפ (Summer Camp) בארה"ב הוא מחנה שבו משתתפים צעירים מארצות שונות, לכן הפעילויות בו מתקיימות באנגלית שהיא השפה המשותפת. בשונה מלימודי סאמר סקול, במחנות קיץ האנגלית נלמדת כחלק מהפעילויות היום-יומיות. בני הנוער לומדים לדבר אנגלית באופן שוטף וטבעי ומשפרים את כישורי השפה שלהם.

לפגוש חברים חדשים

סאמר קאמפ הוא הזדמנות מצוינת להכיר חברים חדשים מרחבי העולם. עבור חלק מבני הנוער מפגש חברתי שכזה הוא חוויה מלהיבה ומרגשת, חלקם חוששים למצוא עצמם בבידוד חברתי ונרשמים למחנה הקיץ עם חבריהם. אם כחלק מקבוצה או כיחידים. בסאמר קאמפ מוצאים עצמם  בני הנוער מישראל בחברת צעירים בני גילם אותם לא הכירו לפני המחנה. הם משתתפים יחדיו בפעילויות ויוצרים קשרים חברתיים המגשרים על הבדלי התרבויות. רבים מהצעירים שנוסעים לסאמר קאמפ בחו"ל ממשיכים לשמור על קשרים חוצי-יבשות עם חבריהם החדשים מרחבי העולם.

פעילויות שכיף לזכור

מחנות קיץ בחו"ל מיועדים לפעילויות חברתיות מבוקר ועד ערב (ולעתים לילה). החבר'ה הצעירים מבלים בהדרכות, בפעילויות ותחרויות ספורט (בריכה, מחנאות, אקסטרים) ובערבי גיבוש עם חבריהם. הפעילויות במחנה דורשות התמדה ויכולת עבודה בצוות, אך מעבר לכך, הן פשוט כיף!

את התמונות והחוויות ממחנה הקיץ הם חולקים עם חבריהם עוד זמן רב לאחר סיום החופשה.

הרבה ביטחון עצמי

מחנה קיץ בארה"ב מעניק לבני הנוער את כל היתרונות של חופשת קיץ מוצלחת: ללמוד לדבר אנגלית באופן שוטף, לפגוש חברים חדשים ולבלות בפעילויות ספורט וטבע מרתקות. לשהות הרחק מהבית, מהטלוויזיה וממשחקי הוידאו. המשתתפים במחנה הקיץ לומדים מיומנויות חדשות, רוכשים חברים חדשים, ומחזקים את תדמיתם העצמית כמתבגרים!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Daniel.B


 


מאמרים נוספים מאת Daniel.B
 
שחזור הודעות וואטסאפ - התמודדות עם החידושים הטכנולוגיים
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

ללמוד אנגלית בדרך חוויתית
בעידן הגלובלי שבו אנו חיים, כמעט בלתי אפשרי להתקדם מקצועית מבלי ללמוד לדבר אנגלית ברמה גבוהה ביותר. תכניות הטלוויזיה שבהן אנו צופים, משחקי המחשב שאנו משחקים וכמובן, האינטרנט שבו אנו גולשים חלק ניכר משעות היממה משפרים באופן משמעותי את האנגלית שלנו - אך לא מספיק כדי לשדרג אותה לרמה שתאפשר לנו להתחרות בדוברי אנגלית כשפת אם במשרות המחייבות כישורים מסוג זה.

איפה מעדיפים לבלות את הקיץ? סאמר קאמפ או סאמר סקול
יש שמעדיפים לבלות את הקיץ לא בסאמר קאמפ עם חברים וחוויות מתחרויות ופעילויות ספורטיביות, אלא בסאמר סקול, וזה במטרה לשפר את האנגלית שלהם לפני תחילת שנת הלימודים.

מערכות מיגון אזעקה ומעקב
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

להיות מדריכים במחנה קיץ
הדרכה במחנה קיץ בארה"ב היא חוויה מעשירה לבני הנוער שמקבלים הזדמנות לחוויה נפלאה הרחק מהבית, אך גם למדריכים השוהים במחנה במהלך תקופת הפעילות. כדי להיות מדריך סאמר קאמפ יש לעמוד בתנאי העסקה בסיסיים הכוללים תעודת סיום לימודים והכרה טובה של השפה האנגלית.

סרט תדמית לחברות ועסקים
הפקת סרט תדמית מתבצעת כחלק מאסטרטגיה שיווקית או ניהולית של חברות ועסקים, שבשלב מסוים רוצים להציג את ערכי החברה בסרטון תדמית מופק היטב.

הכול על הפקת סרטונים לאירועים
וידאו קליפים הם סרטונים קצרים, שמתאימים כמתנה לאירוע וכדרך נפלאה לחוות מחדש את החתונה, בר המצווה או מסיבת הרווקות בכמה רגעים קצרים. מכיוון שקליפ אורך כמה דקות בלבד, חשוב שיהיה מעניין ושלא יהיה בו רגע משעמם. מידת היצירתיות שבהפקת וידאו קליפים כרוכה בטעם האישי ובבחירה מתוך סגנונות שונים.

יש לכם רעיון לאפליקציה? מה עושים
26/03/17 | פטנטים
רישום פטנטים מבוצע אצל רשם פטנטים של מדינה מסוימת. ניתן לרשום המצאה חדשנית כפטנט אבל קבלת פטנט על אפליקציה מסובכת יותר מקבלת אישורים על המצאות אחרות. בארה"ב מקובל יותר לאשר פטנטים על אפליקציות, אך לא כן באירופה...

איך בודקים אם פטנט קיים
26/03/17 | פטנטים
פטנט הוא זכות שניתנת לממציא לבלעדיות על המצאתו. זוהי זכות מוגבלת בזמן שמתקבלת לאחר הגשת בקשה לרישום הפטנט ושמוגבלת גם למדינה שבה הוגשה הבקשה, אם כי ישנן אמנות בין-לאומיות המקלות על רישום הפטנט גם במדינות החברות באמנה...

5 סיבות מדוע כדאי לשלוח את הילדים למחנה קיץ
חופשת קיץ היא התקופה בה הילדים מבלים במגוון פעילויות שבהן לא יכלו ליטול חלק בתקופת הלימודים. חוגים, קייטנות, פעילויות אקסטרים או טיולים מאורגנים לחו"ל מאפשרים לבני הנוער מגוון אפשרויות לבילוי ולהנאה. מתוך סך הפעילויות הפופולריות שהורים יכולים להעניק לילדיהם בתקופת החופש הגדול, מחנה קיץ בארה"ב, או כפי שהוא מכונה "סאמר קאמפ", הוא חוויה ענקית הכוללת כמעט את כל פעילויות הקיץ האפשרויות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI