דף הבית אימון אישי אימון למערכות יחסים אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
מרטין 23/03/17 |  צפיות: 13284

 

לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

אבל מתי אנחנו פתאום מבינים שאנחנו באמת לא מבינים כלום? בדיוק באותו הרגע שיש לנו תקלה בגלישה במחשב, המחשב מסרב להיכנס לאינטרנט ואין שום דבר שעולה לך בראש שאתה יכול לעשות. אנחנו יודעים לבחור רשתות על חוטיות או לנסות לעשות את התיקון האוטומטי שקיים במחשב כדי לנסות לפתור תקלות. אבל מה קורה כאשר זה לא עובד?

אז אנחנו מתחילים להבין שאנחנו לא באמת מבינים במחשבים או בטלפונים שלנו, ואנחנו צריכים מישהו שיעזור לנו. אז מה עושים מהנקודה הזו? כאן בעצם אנחנו מבינים שאין לנו כל כך הרבה אפשרויות כמו שאנחנו חושבים. אנחנו בבית, אז מה עושים?

אנחנו יכולים להתקשר לחברת האינטרנט שלנו, ואחרי שנחכה שעה הם אולי יגידו שזה בעיה במחשב או בחיבור או במה שזה לא יהיה, וצריך להזמין טכנאי שיבוא עוד כמה ימים אם יש לנו מזל, וזה בהנחה שאנחנו בכלל מקבלים מהם את השירות הזה. שזה די נדיר.

אבל אם זה לא הפיתרון אז מה כן? אולי למצוא טכנאי מחשבים שאנחנו מכירים או מישהו אחר מכיר והוא יתן לנו פיתרון לבעיה. אולי. אבל למה לסבול כאשר קיים פיתרון הרבה יותר טוב, חברת הלפ פי סי שתפתור לכם בעיה מיידית או תשלח לכם טכנאי במהירות, נשמע מעולה נכון?

אז זה באמת אמיתי, חברת הלפ פי סי היא אחת החברות הראשונות בישראל שהתחילו להציע שירותי תמיכה ללקוחות פרטיים ולא רק לעסקים. אתם מכירים את זה שאתם יושבים במשרד ויש פתאום תקלה כל שהיא במחשבים או בטלפונים, אז כולם יושבים ומחכים שמישהו יגיע, והמישהו הזה באמת מגיע כי זה העבודה שלו, מגניב נכון? אז אתם יכולים ליהנות מאותו שירות בדיוק, מנוי חודשי נמוך לשירותי הלפ פי סי וגם אתם תוכלו ליהנות משירות מהיר, או טכנאי עד הבית כמו שהייתה מקבלת כל חברה גדולה בישראל.

אלון כהן מנוי ותיק בשירות- "אני יודע כמה בדיוק עולה לתקן מחשבים או טלפונים כאשר יש תקלה וכולנו מבינים שזה עולה הרבה מאוד, לפחות כמה מאות שקלים. אז אני מעדיף לשלם את אותו הסכומים בפריסה לתשלומים חודשיים ולדעת שאני אקבל את השירותים שאני צריך ברגע שאהיה צריך."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI