דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?
האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?
פורטל לבית 11/01/21 |  צפיות: 5216

תקופת הקורונה עבור רבים היא תקופה מבלבלת וגרבים שיש להם כסף חוששים לקנות דירה ונראה שכולם מחכים לראות אם מחירי הדירות ירדו יעלו או יישארו. ידוע כי בארץ מחירי הדירות כל העת במגמת עלייה וגם תכנית מחיר למשתכן לא הצליחה להוריד את המחירים. עבור אלו המעוניינים להשקיע בנכס מניב עולה לא פעם השאלה האם כדאי להשקיע בדירה להשקעה בחו"ל. לרוב המחירים זולים יותר ודירה בארה"ב או באירופה נשמעת כאופציה מפתה במיוחד.

דירה להשקעה בארץ

יותר ויותר אנשים על השקעה בנדל"ן בחו"ל. חברות המציעות רכישת נכסים בחו"ל, בארה"ב או באירופה, במדינות במזרח אירופה שהן יחסית זולות או מדינות לאחר משברדוגמת יוון.  תוכלו למצוא אינספור פרסומות על השקעות נדל"ן בחו"ל, החל מרכישת דירה ועד השקעה במיזמי נדל"ן, שאינם מצריכים הון גדול מצידכם.

אם אתם מעוניינים ברכישת דירה להשקעה בחו"ל , יש לקחת בחשבון שאתם לא יכולים להגיע אל הנכס מתי שתרצו. לאמכירים את המקום ולא מתמצאים בשוק המקומי של הדירות כך שיהיה קשה להעריך את ערך הנכס, ואנו גם לא מכירים את החוקים ב אותה מדינה ומה נדרש מבחינת מיסוי ומה נדרש לשם החזקת הנכס. פעמים רבות אנו נצטרך לסמוך על אמינותה של החברה המציעה לנו את רכישת הנכס. מבלי שנדע אם לא מסתתרת פה עקיצה. כבר היו סיפורים על אנשים שהשקיעו ברכישת נכס בחו"ל והפסידו את כספם.

חשוב להבין כי כל השקעה היא בעלת סיכון כלשהו וחשוב לבחון מראש מהם הסיכונים מול הרווחים. השקעה יכולה להיות טובה או גרועה וזאת בהתאם לשיעורי בית שתכינו קודם. מי החברה שאיתה אתם מתקשרים חפשו מידע עליה, תחקרובאינטרנט , חפשו עסקאות שהיא עשתה בעבר וחפשו בעיקר לקוחות מרוצים או לא מרוצים. חשוב להבין שאולי רכישת דירה או נכס אחר בארץ או בחו"ל, יכולה להיות השקעה טובה אבל באותה מידה יכולה להתגלות כהפסד אם לא נכין שיעורי בית היטב ונבדוק את העסקה או שניקח חברה לא מקצועית.

רכישת דירה בחו"ל כדאי לעשות לפי מודל השקעות בנדל״ן בחו"ל, שימזער את הסיכונים וימקסם את הרווחים על השקעות אלה.

רכישת נכס בחו"ל

לפני שאתם רצים לקנות וגם אם אומרים לכם שעוד רגע העסקה נסגרת ותישארו בחוץ. מסביר שוקי ג'אנה רו"ח ומומחה בתחום הנדל"ן, זה הזמן לעצור את המרוץ ולהתחיל ללמוד על רכישת דירה או נכס באותו המקום שמציעים לכם. לא פעם אנשים מתפתים לקנות דירה בבניין שנמצא באזור מוזנח מאוד שאין לו פוטנציאל בכלל. או שעסקה שאין עליה אישורים בכלל ולא יכולה לצאת לדרך ועד שתראו תשואה מכך יקח זמן רב. בחו"ל חשוב להתחיל ללמוד את הנושא לעומק, לחפש על האזור, לחפש דירות באזור, כיום האינטרנט מאפשר לנו לחקור כל דבר. נכון שאין לכם רצון להחליף מקצוע ולשם כך יש חברות המאפשרות להשקיע דרכן אבל עדין זה לא פוטר אתכם ללמוד על הנושא לעומק, ולדעת איפה הכסף שלכם נמצא. אף אחד לךא רוצה לשים את הכסף על קרני הצבי. למדו עלהאזור שבו תרצולקנות, מחירי דירות שיש באזור, עסקאות אחרונות שנסגרו באזור, רמת אוכלוסייה ועוד. כך תבינו טוב יותר על העסקה שאתם רוצים לבצע. ככל שההיכרות שלכם תהיה טובה יותר ומעמיקה יותר על ההשקעה שלכם בנדל״ן , כך תוכלו לאתר עסקאות והזדמנויות שיגלמו תשואות גבוהות יותר על כספי ההשקעה שלנו.


בהנחה שאנחנו חיים ומתגוררים בישראל תנאי הפתיחה שלנו באיתור ההזדמנויות היותר טובות בחו״ל, אינם משתווים למשקיע נדל״ן מקומי שחי ונושם ומשקיע בנדל"ן באותה השכונה או באזור שאנחנו נרצה להשקיע.

במבחן התוצאה, עסקה טובה היא עסקה שמצליחה למצות את ההשקעה וזאת לאחר בדיקה של כל הנתונים שיש בידכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

  פורטל לבית

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד. 


מאמרים נוספים מאת פורטל לבית
 
יעוץ זוגי בכפר סא
זוגיות טובה היא זוגיות ששני בני הזוג מרגישים בה בנוחות, לכל זוג יכולה להתאים זוגיות שונה. ולכן חשוב להבין כיצד נתפסת בעיניכם זוגיות טובה. ובדומה לכך חשוב לצין שלא כל הנוצץ זהב . לעיתים בדמיון שלנו אנו רוצים מציאות זוגית אחרת, מפרגנת אוהבת, מפרגנת, מלאת תשוקה – כל מה שחסר לנו בזוגיות הנוכחית. האמנם?

תקנים צבאיים
09/10/22 | תעשייה
ציוד צבאי תמיד נחשב לציוד שעומד בתקנים מחמירים של הצבא, ולכן, גם בתחום האזרחי לא פעם יש דרישה לתקנים התואמים לתקינה הצבאית. לרוב הציוד נמצא בסביבות לחימה מגוונות, ציוד ומכשור אלקטרוני שעומד בפני מזג אוויר קיצוני, ציוד המופעל לאורך זמן ולא ייפגם בעת השימוש כגון מכשור מוטס, ציוד קרקע, מכשור מחשבים, ציוד הגנה וכו '

אישור יבוא ציוד רפואי
אישור רישום בפנקס האביזרים של אמ"ר – אישור ורישום המוצר או האביזר הרפואי בפנקס אמ"ר של משרד הבריאות. הרישום מאפשר את מכירתו לקהל היעד שהוגדר בגוף האישור בלבד. ויש לחדש את האישור אחת לתקופה.

שלבים בדרך לרכישת דירה מקבלן
19/01/21 | נדל"ן
מעוניינים לקנות דירה חדשה מקבלן, מה צריך לבדוק לפני, מה כלול בחוזה וטיפים לבדיקה לפני רכישה

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?
11/01/21 | נדל"ן
האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל או בארץ? מה לבדוק לפני שמשקיעים והאם כדאי להשקיע לבד או דרך חברה?

אחסון דירות
22/06/20 | מעבר דירה
מעבר דירה או שיפוץ דירה דורש לאחסן את הציוד של הבית לתקופה קצרה או ארוכה. שירותי אחסנה יאפשרו לכם לשמור על הרכוש שלכם ולהמשיך בשיפוץ או במעבר עד לרגע שתוכלו להחזיר את הרכוש שלכם לדירה.

דירות להשכרה
10/03/20 | נדל"ן
אם החלטתם להשקיע בתחום הנדל"ן - יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת וללמוד ולכן כנראה שלא הגעתם למאמר הזה במקרה. אז מה חשוב לדעת? איפה מתחילים? איפה הכי כדאי לרכוש דירה להשקעה?

ירושת מקרקעין –מנוחה ונחלה
19/11/19 | נדל"ן
אם בחר היורש הפוטנציאלי להסתלק מחלקו בירושה,הרי שלא השתנה כלום מבחינת מצבו הכלכלי רגע לפני החלטה זאת,וכך גם לעניין מצבו המיסוי-ללא שינוי.אם בחר לקבל את הירושה,סעיף 4 לחוק מיסוי מקרקעין קובע כי הורשה איננה מכירה או פעולה באיגוד

משרדים להשכרה או חללי עבודה
31/10/19 | נדל"ן
משרד או חלל עבודה, מה עדיף? מה היתרונות של כל אחד מהם ואיך לבחור מה מתאים בדיוק לעסק שלך

הקמת מועדון לקוחות
הקמת מועדון לקוחות היא הדרך הקלה והיעילה ביותר לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם ויותר מכך, להביא אותם לחזור ולרכוש מוצרים או שירותים אצלכם. הקמת מועדון לקוחות הנעשה בצורה נכונה בסופו של דבר יגדיל לכם את שורת הרווח.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI