דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים דוח מחקרי חדש קורא לאסטרטגיית מודיעין ההחלטות של Pyramid Analytics "אבולוציונית"
דוח מחקרי חדש קורא לאסטרטגיית מודיעין ההחלטות של Pyramid Analytics "אבולוציונית"
חיים נוי 14/02/22 |  צפיות: 982

דוח מחקרי חדש קורא לאסטרטגיית מודיעין ההחלטות של Pyramid Analytics "אבולוציונית"

תדריך ההשפעה מתאר את ההתקדמות הטכנולוגית של החברה מימיה הראשונים כקוד מקור עבור Microsoft Power BI ועד לחזית האנליטיקה והבינה העסקית

לונדון וניו יורק ותל אביב, 14 בפברואר 2022, (BUSINESS WIRE):

Pyramid Analytics נמצאת במוקד של דרך השפעה חדשה שנכתב בידי 451 Research, יחידת המחקר של הטכנולוגיה הארגונית של S&P Global Market Intelligence. Pyramid Analytics Plants Stake in Decision Intelligence Ground, שנכתב בידי קרישנה רוי, אנליסט מחקר בכיר בקבוצת הנתונים, הבינה מלאכותית והאנליטיקה ב-S&P Global Market Intelligence, בוחן את פלטפורמת מודיעין ההחלטות של Pyramid בהקשר של שוק מודיעין ההחלטות המתפתח אליו מתייחסים מומחים כאל האבולוציה הבאה באנליטיקה ובינה עסקית (ABI).

פלטפורמת מודיעין ההחלטות של Pyramid היא הדור הבא של ABI שנבנה במטרה לספק חוויית קבלת החלטות יעילה, אחודה ומכילה. עם מנוע שאילתות ישיר רב עוצמה בליבה, הפלטפורמה של Pyramid משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדע נתונים בסביבה אחת שמתאימה עבור כל קנה מידה של נתונים, כל אדם, וכל צרכי ניתוח עם אמינות, משילות נתונים ואבטחה מובנים.

נקודות מפתח

1. Pyramid מתוארת כחברה וותיקה המודיעין העסקי שפיתחה את המומחיות הטכנולוגית ואת אסטרטגיית היציאה לשוק שלה, והפכה לספקית פלטפורמת מודיעין החלטות.

2. מחקרי שוק שבוצעו בידי 451 Research מראים שקבלת החלטות מונעת נתונים היא בראש סדר העדיפויות של ארגון צומח. 90% מהמשיבים לסקר Research's Voice of the Enterprise: Data & Analytics, Data Management & Analytics 2021 של 451 Research אמרו שהנתונים יהיו עוד יותר חשובים לארגון שלהם ב-2022.

3. כן צוינה יכולתה של Pyramidלספק אנליטיקה מותאמת. פריסות של 800-1,000 משתמשים הן אופייניות. לקוחות מסתמכים לעתים קרובות על הפלטפורמה של Pyramid כדי לבצע שאילתות על 100 מיליארד שורות של נתונים.

4. הורידו את הדוח Pyramid Analytics Plants Stake in Decision Intelligence Ground של 451 Research.

5. לחצו כאן לתזמן הדגמה של פלטפורמת מודיעין ההחלטות של Pyramid.

מודיעין החלטות שלם, אחוד

רק פלטפורמת Intelligence Decision Pyramid מאחדת הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת משולבת. זה מבטל את הצורך להשתמש במספר כלים שונים וגם מקטין את עלות הרישיונות הנלוות ומורכבות הניהול. עלות בעלות כוללת נמוכה יותר (TCO), פריסה מהירה, גישה מהירה וישירה יותר לכל הנתונים הזמינים, ואימוץ משתמשים מוביל בתעשייה פירושם זמן מהיר יותר לערך. ניתן לפרוס את פלטפורמת מודיעין ההחלטות של Pyramid באופן מקומי, בענן פרטי או ציבורי, להטמיע באפליקציות אחרות או באמצעות ספקי שירותים מנוהלים (MSP).

קראו מדוע לבחור ב-Pyramid Analytics:

· מתייחסת אל מודיעין החלטות כך שהוא טוב לכל היותר כמו מנוע השאילתות שמאפשר זאת מכיוון שמנוע זה נמצא בלב התובנות, שכן הוא למעשה מבצע את השאילתות, החישובים והאוטומציה האנליטית המאפשרים קבלת החלטות "חכמות".

· הרחיבה את תפקודיות הניתוח המורחבת שלה בגרסה האחרונה עם הופעת הבכורה של תכונת Explain, שמציפה באופן אוטומטי גורמי השפעה מרכזיים.

· מיועד גם למשתמשים עסקיים מכיוון שהוא מספק מודל נתונים בשיטת הצבע ולחץ ליצירת שכבה סמנטית מנתונים מובנים - BW Warehouse של סאפ ופלטפורמת הנתונים HANA, RedShift ו-Snowflake של AWS הן סביבות פופולריות בהן היא תומכת.

ציטוטים

קרישנה רוי, אנליסט מחקר בכיר בצוות הנתונים, בינה מלאכותית ואנליטיקה, 451 Research, חלק מ-S&P Global Market Intelligence: "Pyramid Analytics בחרה בזמן הנכון להיכנס לקלחת של מודיעין ההחלטות. זה עדיין שוק בהתהוות שיש בו רק קומץ שחקנים, מה שנותן לחברה את ההזדמנות לבסס את שמה כספקית עם מערך מקיף של יכולות לתמוך בה".1

צ'אס קילט, סגן נשיא לתקשורת ארגונית גלובלית ושיווק שותפים, Pyramid Analytics: "קבוצת הנתונים, הבינה המלאכותית והאנליטיקה ב-451 Research | S&P Global Market Intelligence הייתה קול מוביל ומומחה בשיחה על מודיעין החלטות, ולכן אנו שמחים לתפוס את תשומת לבם באמצעות הפלטפורמה המקיפה שלנו אשר משנה את חוויית קבלת ההחלטות. בליבה של ל-Pyramid Platform יש את מנוע השאילתות הישירות החזק ביותר, והיא משלבת באופן ייחודי הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדע נתונים לחוויית קבלת החלטות אחודה. Pyramid מקלה על האתמה של כל הנתונים, כל אדם וכל צרכי האנליטיקה מהפשוטים ועד המתוחכמים ביותר עם אמינות, ניהול נתונים ואבטחה. זה קריטי לחלוטין לאימוץ ארגוני מוצלח".

אודות פירמיד אנליטיקס

פלטפורמת בינת ההחלטות של Pyramid Analyticsמאפשרת לארגונים בכל תעשייה למקסם את ערך הנתונים על-ידי איחוד הכנת נתונים, ניתוח עסקי ומדעי הנתונים בתשתית אחת של ניתוח ובינה עסקית (ABI). Pyramid משלבת ביצועים של ניתוח חיזוי מתקדם עם ממשק משתמש אינטואיטיבי והנחיות של בינה מלאכותית הפועלת ישירות על מחסנית טכנולוגיית הנתונים שלך, ללא קשר לגודל ולקנה מידה. זה אומר שכולם, ממדעני נתונים ועד למשתמשים עסקיים לא טכניים, מקבלים את חווית המשתמש שהם צריכים כדי לקבל החלטה מושכלת: גישה בזמן אמת בשירות עצמי לנתונים מהימנים, דוחות מותאמים ובהקשר המתאים ואנליטיקה אינטראקטיבית שמובילה לפעולה. תזמנו הדגמה.

פירמיד אנליטיקס מאוגדת באמסטרדם ויש לה משרדים במרכזי חדשנות ועסקים גלובליים, כולל בלונדון, בניו יורק ותל אביב. הצוות שלנו חי ברחבי העולם כי גיאוגרפיה לא צריכה להיות מחסום לכישרון והזדמנות. קבלו מידע נוסף ב-Pyramid Analytics.

1 Pyramid Analytics Plants Stake in Decision Intelligence Ground, Krishna Roy, Senior Research Analyst, 451 Research, part of S&P Global Market Intelligence, January 31, 2022

קשרי מדיה

Chas Kielt
Vice President of Global Corporate Communications and Partner Marketing, Pyramid Analytics
617.687.3371
[email protected]

מקור: Pyramid Analytics

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה

CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
פלטפורמת מעורבות הלקוחות CSG Xponent קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל ב-16 קריטריונים

Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
Rosond, חברה דרום אפריקאית מובילה המספקת פתרונות חיפוש וקידוח, ו- Bin Harkil Saudi Arabia, שם ידוע בתעשיית הכרייה והבנייה, מכריזות בגאווה על הקמת Rosond Arabia. חברת מיזם משותף חדשה זו שואפת לחולל מהפכה בתעשיית החיפוש בערב הסעודית על ידי קביעת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות, יעילות וחדשנות.

Quantexa מציגה לראשונה את Q Assist, חבילת טכנולוגיית בינה מלאכותית יוצרת חדשה שמודעת להקשרים
Quantexa, המובילה העולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI), הציגה לראשונה על הבמה המרכזית ב-London Tech Week 2024 את Q Assist - חבילת טכנולוגיות בינה מלאכותית יוצרת עם מודעות להקשרים שמטרתה לעזור לארגונים לקבל יותר החלטות מהימנות בצוותים של עובדים בחזית ועובדי נתונים.

Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
Zain Sudan, חלק מקבוצת Zain, ספקית אלחוטית מובילה במזרח התיכון ובצפון אפריקה, המובילה את תחום מעורבות הלקוח באמצעות נתוני שירות משלימים ולא מובנים (USSD). לאחר השבתה שאירעה לאחרונה במרכז נתונים, Zain Sudan נותנת את אמונה ב-CSG® (נאסד"ק: CSGS) שתניע את ההתאוששות מאסון של עסקי האלחוט שלה ותשמור על תושבי סודן מחוברים, תוך שימור מיצובה המוביל בשוק.

נשיא ברזיל לולה ינאם בפסגת FII PRIORITY בריו דה ז'ניירו בארמון קופקבנה ביום רביעי
נשיא ברזיל לואיז אינסיו לולה דה סילבה ינאם בפסגת FII PRIORITY באמריקה הלטינית בריו דה ז'ניירו ב-12 ביוני, ויציין ציון דרך משמעותי בפסגה

e& מובילה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום לפי Employer Brand Index 2024
e&, קבוצת הטכנולוגיה העולמית, השיגה את המיקום הגבוה ביותר בדו"ח מותגי המעסיקים -Employer Brand Report 2024 הראשון אי פעם של Brand Finance שהישות שלה באיחוד האמירויות דורגה כחברת ההעסקה המובילה בשוק הטלקום.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI