דף הבית אימון אישי אימון זוגי יעוץ זוגי בכפר סא
יעוץ זוגי בכפר סא
פורטל לבית 24/10/22 |  צפיות: 2110

השגרה ממלאת את כל הבית ופעמים רבות הזוגיות נמצאת במקום השני או אפילו השלישי. אנו לא מקדישים זמן איכות משותף , לרוב השיחות סובבות סביב הבית ולאחר שהילדים עוזבים את הקן. התחושה לא פעם היא של שני שותפים, אין אינטימיות, אין ביחד ואין זוגיות. מרגישים שהתרחקתם זה מזו? הזוגיות היא כבר לא מה שהיתה? או אולי אבד בכלל הרצון להשקיע בה? אתם לא מרגישים יותר קרובים?

זוגות רבים חווים מציאות זו עוד שהילדים בבית וגם לאחר שהילדים עזבו את הבית. השגרה שהיתה מלאה מתרוקנת לתוך בדידות. ורבים מהם ממהרים להתגרש. אבל לפני שאתם נפרדים, תחשבו אם באמת עשיתם הכל כדי להציל את הזוגיות שלכם?

זוגיות טובה היא זוגיות ששני בני הזוג מרגישים בה בנוחות, לכל זוג יכולה להתאים זוגיות שונה. ולכן חשוב להבין כיצד נתפסת בעיניכם זוגיות טובה. ובדומה לכך חשוב לצין שלא כל הנוצץ זהב . לעיתים בדמיון שלנו אנו רוצים מציאות זוגית אחרת, מפרגנת אוהבת, מפרגנת, מלאת תשוקה – כל מה שחסר לנו בזוגיות הנוכחית. ניתן להגיע לזוגיות שחולמים עליה, אבל יש לקחת בחשבון שיש עבודה ודרך לעשות. אם אתם רוצים לשנות את הזוגיות שלכם? מה שחסר לכם בחיים זה יותר אינטימיות וחזרה לזוגיות נעימה יותר, רגועה יותר, מספקת יותר?

אני מזמינה אתכם לבוא אלי לקבל ייעוץ זוגי בכפר סבא. בואו למצוא שוב את האש שאבדה לכם.

למה אנחנו מתרחקים?

כרווקים אנו שמים את הזוגיות במקום הראשון , לעיתים לפני הקריירה או הלימודים. אבל מרגע שמתחתנים ויש ילדים, זוגות רבים נוטים לשים את הזוגיות במקום האחרון ברשימה שלהם – אם בכלל. רוב הזוגות יש לה נטייה להפסיק להשקיע בזוגיות ברגע שהיא כבר נמצאת, וזו טעות גדולה ומשמעותית בחיים שלנו.

בזוגיות כדי לשמור עליה אתם צריכים להמשיך להשקיע, לתת זמן ומאמץ. כשם שאנחנו מטפחים את הילדים שלנו ,דואגים ללימודים שלהם, לחוגים, כך עלינו לשים מקום לזוגיות ולהשקיע בה. זוגיות שלא מתייחסים אליה פשוט לא תישאר שם.

אם לא נשקיע בהם ובמערכת הזוגית, בני הזוג שלנו יחושו לא אהובים ואולי אף לא רצויים ונטושים. המרחק בין בני הזוג נעלם, האמפטיה והאינטימיות נעלמים. השקעה בזוגיות צריכה להיות באופן קבוע, בדברים קטנים, לתת מילה טובה, להגיד תודה, להכין לבן הזוג משהו לאכול כשהוא רעב, לתת זה לזה זמן לנוח וזמן פרטי להתאוורר. ובדברים שדורשים מאיתנו קצת יותר מאמץפגישה שבועית של שניכם בלבד, חופשה קצרה או פעילות משותפת קבועה. אלה ומחוות אחרות ישפרו את ההרגשה של שני בני הזוג ויביאו לשיפור המערכת הזוגית.

אני מזמינה אתכם להגיע ולקבל ייעוץ זוגי בכפר סבא כדי למצוא שוב את האינטימיות שלכם, ולהעיר את התשוקה ביניכם, שהלכה לאיבוד בין שלל משימות היום-יום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

  פורטל לבית

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד. 


מאמרים נוספים מאת פורטל לבית
 
יעוץ זוגי בכפר סא
זוגיות טובה היא זוגיות ששני בני הזוג מרגישים בה בנוחות, לכל זוג יכולה להתאים זוגיות שונה. ולכן חשוב להבין כיצד נתפסת בעיניכם זוגיות טובה. ובדומה לכך חשוב לצין שלא כל הנוצץ זהב . לעיתים בדמיון שלנו אנו רוצים מציאות זוגית אחרת, מפרגנת אוהבת, מפרגנת, מלאת תשוקה – כל מה שחסר לנו בזוגיות הנוכחית. האמנם?

תקנים צבאיים
09/10/22 | תעשייה
ציוד צבאי תמיד נחשב לציוד שעומד בתקנים מחמירים של הצבא, ולכן, גם בתחום האזרחי לא פעם יש דרישה לתקנים התואמים לתקינה הצבאית. לרוב הציוד נמצא בסביבות לחימה מגוונות, ציוד ומכשור אלקטרוני שעומד בפני מזג אוויר קיצוני, ציוד המופעל לאורך זמן ולא ייפגם בעת השימוש כגון מכשור מוטס, ציוד קרקע, מכשור מחשבים, ציוד הגנה וכו '

אישור יבוא ציוד רפואי
אישור רישום בפנקס האביזרים של אמ"ר – אישור ורישום המוצר או האביזר הרפואי בפנקס אמ"ר של משרד הבריאות. הרישום מאפשר את מכירתו לקהל היעד שהוגדר בגוף האישור בלבד. ויש לחדש את האישור אחת לתקופה.

שלבים בדרך לרכישת דירה מקבלן
19/01/21 | נדל"ן
מעוניינים לקנות דירה חדשה מקבלן, מה צריך לבדוק לפני, מה כלול בחוזה וטיפים לבדיקה לפני רכישה

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?
11/01/21 | נדל"ן
האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל או בארץ? מה לבדוק לפני שמשקיעים והאם כדאי להשקיע לבד או דרך חברה?

אחסון דירות
22/06/20 | מעבר דירה
מעבר דירה או שיפוץ דירה דורש לאחסן את הציוד של הבית לתקופה קצרה או ארוכה. שירותי אחסנה יאפשרו לכם לשמור על הרכוש שלכם ולהמשיך בשיפוץ או במעבר עד לרגע שתוכלו להחזיר את הרכוש שלכם לדירה.

דירות להשכרה
10/03/20 | נדל"ן
אם החלטתם להשקיע בתחום הנדל"ן - יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת וללמוד ולכן כנראה שלא הגעתם למאמר הזה במקרה. אז מה חשוב לדעת? איפה מתחילים? איפה הכי כדאי לרכוש דירה להשקעה?

ירושת מקרקעין –מנוחה ונחלה
19/11/19 | נדל"ן
אם בחר היורש הפוטנציאלי להסתלק מחלקו בירושה,הרי שלא השתנה כלום מבחינת מצבו הכלכלי רגע לפני החלטה זאת,וכך גם לעניין מצבו המיסוי-ללא שינוי.אם בחר לקבל את הירושה,סעיף 4 לחוק מיסוי מקרקעין קובע כי הורשה איננה מכירה או פעולה באיגוד

משרדים להשכרה או חללי עבודה
31/10/19 | נדל"ן
משרד או חלל עבודה, מה עדיף? מה היתרונות של כל אחד מהם ואיך לבחור מה מתאים בדיוק לעסק שלך

הקמת מועדון לקוחות
הקמת מועדון לקוחות היא הדרך הקלה והיעילה ביותר לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם ויותר מכך, להביא אותם לחזור ולרכוש מוצרים או שירותים אצלכם. הקמת מועדון לקוחות הנעשה בצורה נכונה בסופו של דבר יגדיל לכם את שורת הרווח.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI