דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות
חיים נוי 25/01/23 |  צפיות: 682

Evigence הבטיחה מימון של 18 מיליון דולר באמצעות סדרה B להרחבת המסחור של מערכת ניהול הטריות

הובוקן, ניו ג'רזי ויוקנעם, 25 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

Evigence, חברת טכנולוגיית ריטייל ומזון המספקת לראשונה נתוני טריות לאופטימיזציה של מוצרי המזון, הודיעה על סגירת מימון של 18 מיליון דולר באמצעות גיוס סבב B. הסבב הובל בידי Cleveland Avenue וכלל את המשקיעה הקודמת Landa Ventures, כמו גם Planet Capital, שותפות בבעלות פרטית בשיקגו. הם מצטרפים לשותפות קודמות להשקעה, כולל Food Retail Ventures.

מערכת ניהול הטריות של Evigence משלבת חיישנים ואנליטיקה של נתונים כדי להעצים מותגי מזון, קמעונאים וספקיות שירותי מזון למדוד ולנהל את טריות המזון בזמן אמת, ברמת היחידה, מקצה לקצה לאורך שרשרת האספקה. המידע אודות טריות המזון האמיתית של המוצר מאפשרת ללקוחות Evigence להבטיח איכות ובטיחות מזון, להאריך את חיי המדף, להפחית בזבוז מזון, לשפר את היעילות התפעולית ולחזק את אמון הצרכנים.

"ב-Evigence, אנו שואפים להגדיר מחדש את הדרך שבה העולם מנהל מזון טרי", אמר מייסד ומנכ"ל Evigence, יואב לוי. "כיום אין דרך אובייקטיבית למדוד טריות. שינויים קטנים בטמפרטורה במהלך המעבר או האחסון עלולים להוביל לבזבוז של מזון טוב לחלוטין בקצה אחד של הספקטרום, או לבעיות בבטיחות המזון בקצה השני. קודים מבוססי תאריך אינם מתייחסים לתנודות אלו, אנחנו רוצים לשנות את הפרדיגמה".

"הטכנולוגיה של Evigence מאפשרת כימות של טריות ומגיעה ברגע מרכזי עבור מערכת המזון שלנו", הוסיף קית' קרבצ'יק, מנהל כספים והשקעות ראשי, Cleveland Avenue. "על ידי הוספת שקיפות לרשתות אספקת המזון אנו יכולים להפחית בזבוז וחוסר יעילות ולספק חיסכון עלויות משמעותי לחברות שירותי מזון, קמעונאים ומותגי מזון".

השקעה זו תספק את הדלק להמשך פיתוח הפתרון של Evigence, תוך התמקדות באיסוף נתונים ויכולות אנליטיקה מתקדמות. הכספים ישמשו גם להשקת שותפויות מסחריות נוספות בארצות הברית ובאירופה.

Evigence השיקה לאחרונה את מערכת ניהול הטריות שלה עם חברת משלוחי הארוחות המוכנות Marley Spoon by Martha Stewart. Marley Spoon הטמיעה את הפתרון של Evigence כדי להבטיח עמידה ב-100% בסטנדרט בטיחות המזון המחמיר שלה, כמו גם כדי שתוכל להבטיח טריות ללקוחותיה. התוכנית זכתה למעורבות ושביעות רצון גבוהה של צרכנים, כאשר 85% מציינים שהם רוצים לראות אותה ממשיכה.

התקשרויות נוספות נוכחיות עם לקוחות כוללות רשתות מזון גדולות, מותגי מזון וספקיות שירותי מזון, בארצות הברית ובאירופה, אשר מפעילים את מערכת ניהול הטריות של Evigence עבור יישומים החל מייעול שרשרת האספקה ​​ועד לניהול מלאי מבוסס טריות. פרויקטים אלה הציגו השפעות משמעותיות בשורה התחתונה, כולל הארכת חיי מדף של 20%, עלייה של 5% בהיקף המכירות וירידה של 33% בפסולת.

אודות Evigence

מערכת ניהול הטריות של Evigence משלבת חיישנים וניתוח נתונים כדי להעצים מותגי מזון, קמעונאים וספקיות שירותי מזון למדוד ולנהל את טריות המזון בזמן אמת, ברמת היחידה, מקצה לקצה לאורך שרשרת האספקה. החיישנים משולבים ברגע האריזה ומגיבים לחשיפה מצטברת של זמן וטמפרטורה כאשר המזון עובר בשרשרת האספקה. החיישנים ניתנים לסריקה דיגיטלית ולקריאה בעין בלתי מזוינת במהלך הטרנזיט, אצל הקמעונאי או במסעדה, ובבתים של צרכנים, והם מאפשרים קריאה מיידית של מידת הטריות שנותרה. כל נתוני הסריקה מועלים ל-Evigence Insights Engine להדמיה, ניתוח ויצירת תובנות כדי לספק מידע על קבלת החלטות עבור משתמשים בארגון.

חברת Evigence ממוקמת ביקנעם עם המטה המסחרי שלה בהובוקן, ניו ג'רזי. החברה מחזיקה ב-25 פטנטים שהוענקו והיא אחת משתי חברות בלבד בעולם העומדות בתקנים מחמירים של ארגון הבריאות העולמי לניטור אספקת חיסונים לבני אדם. Evigence, שנוסדה במקור עם התמקדות בתחום הבריאות, העניקה רישיון לטכנולוגיה שלה לחיסונים בשנת 2016 ועברה לניטור וניהול של מזון טרי.

למידע נוסף, בקרו בכתובת https://evigence.com/ או עקבו אחרינו בלינקדאין.

למידע נוסף:

תמיר חלבני

סמנכ"ל כספים ואסטרטגיה

info@evigence.com

מקור: Evigence

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
התראה חשובה למשקיעי ALIZY: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Allianz SE להשיג ייעוץ
התראה חשובה למשקיעי ALIZY: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Allianz SE להשיג ייעוץ לפני תאריך היעד החשוב של 3 באפריל בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה ע"י החברה – ALIZY

רוזן, משרד עורכי דין מוכר מאוד, מעודד את המשקיעים ב- Hesai Group לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – HSAI
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Hesai Group (נאסד"ק: HSAI) הנובעות מטענות כי ייתכן ש-Hesai הנפיקה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעה למשקיעים ב- SRPT: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את המשקיעים ב-Sarepta Therapeutics, Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – SRPT
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Sarepta Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: SRPT) הנובעות מטענות כי ייתכן ש- Sareptaהוציאה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

Zoom מכריזה על הרחבת Zoom IQ, המלווה החכם שמעצים שיתוף פעולה ועוזר למצות פוטנציאל
Zoom משתמשת בטכנולוגיות של OpenAI כדי לחזק גישה אחודה ייחודית לבינה מלאכותית המבוססת על גמישות

FeedbackFruits משיקה את הגרסה המשופרת של כלי הלמידה מבוסס הצוות שלהם לדיגיטציה של שיתוף פעולה
FeedbackFruits פרסמה את Team Based Learning החדש, כלי משולב LMS שנועד לבצע דיגיטציה ולשנות את קנה המידה של למידה שיתופית בכל הגדלים והאופנים של הקורס.

תאריך היעד הסופי לתביעה נגד HMC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Honda Motor Co., Ltd שצברו עודף הפסדים להבטיח ייעוץ
תאריך היעד הסופי לתביעה נגד HMC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Honda Motor Co., Ltd שצברו עודף הפסדים להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – HMC

לידרטק משיקה את LeddarVision Premium Surround, מוצר היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית ברמת בסיס האחרון שלה
לידרטק משיקה את LeddarVision Premium Surround, מוצר היתוך החיישנים והתפיסה התחושתית ברמת בסיס האחרון שלה, לתמיכה ביישומי ADAS עבור כלי רכב ברמה +2/2 הפתרון LeddarVision עטור הפרסים של LeddarTech טכנולוגיית LeddarVision זכתה להכרה ב-Tech.AD USA ו-CES 2023

רוזן, יועץ למשקיעים מיומן, מעודד את המשקיעים ב- DraftKings Inc. שצברו עודף הפסדים להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב - DKNG
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים אסימונים לא פטרייתיים ("NFTs") של DraftKings Inc. (נאסד"ק: DKNG) בין 11 באוגוסט 2021 להיום ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 8 במאי 2023.

קלאסיק פארייד מכריזה על התאגדותה לחברה בע"מ
Classic Parade היא כיום חברת בע"מ שיש לה גב פיננסי ממשקיעים קטאריים.

רוזן, משרד עורכי דין מהימן ומוביל, מעודד את המשקיעים ב- Signature Bank להשיג יעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מהימן ומוביל, מעודד את המשקיעים ב- Signature Bank להשיג יעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות שהגיש המשרד – SBNY, SBNYP
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI