דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות קורס לעיצוב אופנה - לימודי עיצוב אופנה
קורס לעיצוב אופנה - לימודי עיצוב אופנה
אילון לוטם 20/11/09 |  צפיות: 3984

עיצוב אופנה

כשאדם עם אוריינטציה לאופנה ועיצוב מגיע לנקודה בחייו בה הוא מעוניין ללמוד את התשוקה שלו במטרה ליישמה בעתיד, הנטיה הטבעית שלו תהיה בדרך כלל אל בתי הספר הגדולים למקצועות האופנה הקיימים בארץ.

רבים מהם לא יודעים כי קורס לעיצוב אופנה עשוי להציע להם תכנים דומים, תעודת גמר מקצועית והזדמנות שווה לכניסה לשוק האופנה הישראלי, בדומה לזו שמקבלים הסטודנטים בבתי הספר הגדולים.

אם כן מהו קורס לעיצוב אופנה ומה יתרונותיו על פני האחרים? במאמר זה נענה לכם על כל השאלות האלו בדיוק:

קורס לעיצוב אופנה מציע לתלמידים שלו תוכנית לימודים פרקטית במהלכה יילמדו התכנים הבאים:

לימודים טכניים: הלימודים הטכניים בקורס לעיצוב אופנה מכילים לימודי תדמיתנות תוך שימת דגש רב על פיתוחים של גזרות בסיס לשלל האפשרויות, דיגום חופשי, איורי אופנה וציור טכני.

לימודי עיצוב: החלק העיצובי בקורס לעיצוב אופנה כולל לימודי טקסטיל והכרת בדים בצורה פרקטית עמה יצטרכו התלמידים להתמודד עם היציאה לשוק, פיתוחי בדים טקסטילים, סטיילינג ותחזיות אופנה ובעיקר- התאמה לשוק העבודה.

קורס לעיצוב אופנה ילווה לרוב בסיורים מגוונים המתואמים לתכני הקורס, מפגש עם אנשי מקצוע שיניב הרצאות מרתקות וכן סדנאות פרקטיות בסיומו של כל סמסטר.

במהלך קורס לעיצוב אופנה נערכות בד"כ גם תצוגות אופנה במהלכם מתועדות עבודותיהם של סטודנטים מצטיינים ולאורך הקורס ניתנות לסטודנטים הזדמנויות לפרוץ לשוק ולהגשים חלום.

השורה התחתונה היא שלקורס לעיצוב אופנה יתרונות רבים ומבחינה מקצועית הוא אינו נופל ממה שבתי הספר הגדולים למקצועות האופנה מציעים לתלמידיהם.

מידע זה גובש באדיבות בלה נוביצקי, מנהלת מכללה ללימוד עיצוב אופנה ברמת גן.

לפרטים נוספים אודות תוכנית הלימודים בעיצוב אופנה. לחץ כאן


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אילון לוטם


 


מאמרים נוספים מאת אילון לוטם
 
עיצוב אתרים - דינו של עסק
אילו מאפיינים הופכים אתר אינטרנט מאתר רגיל לאתר דינמי שבסופו של דבר ימשוך אליו לקוחות?

משחקי מחשב
תקצירים של משחקי מחשב - מומלץ

טבעות אירוסין - טבעת אירוסין
טקס הנישואין מהווה את פסגת הצהרת הכוונות החברתיות והרגשיות בין שני בני הזוג. בשנים האחרונות עבר הטקס הרבה שינויים ותמורות בהתאם לתרבות המודרנית ואחת מהן היתה בדמות הענקת טבעת אירוסין.

קורס לעיצוב אופנה - לימודי עיצוב אופנה
כשאדם עם אוריינטציה לאופנה ועיצוב מגיע לנקודה בחייו בה הוא מעוניין ללמוד את התשוקה שלו במטרה ליישמה בעתיד, הנטיה הטבעית שלו תהיה בדרך כלל אל בתי הספר הגדולים למקצועות האופנה הקיימים בארץ.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI