דף הבית צדק חברתי

מאמרים בנושא צדק חברתי

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
נוטריון בתל אביב
27/04/16 |  מאת: הדס כהן | צדק חברתי
זה לא דבר חדש במדינת ישראל בכלל ובעיר תל אביב בפרט שרבים הם אלו שצריכים שירותים נוטריונים מסיבות שונות. היום אנו רואים כיצד יותר ויותר ישראלים נעזרים בשירותים כאלו על מנת לקבל אישורים משפטיים ועל מנת לבצע עסקאות שונות בצורה חוקית.
למאמר המלא...

לראשונה, סטאז' בעיריית כפר סבא
15/12/11 |  מאת: הדס כהן | צדק חברתי
המחלקה לנוער צעירים וקהילה של עיריית כפר-סבא יוצאת בימים אלו לפרויקט מתמחים חדש לאחר שזכתה במכרז של עמותת "רוח חדשה" להשמת סטודנטים תושבי העיר במשרדי העירייה ובגופים פרטיים לצורך התמחות בתחום המקצוע אותו למדו.
למאמר המלא...

כפר סבא במבצע אכיפה נגד שימוש במפוחים
30/11/11 |  מאת: הדס כהן | צדק חברתי
כזכור, הפיקוח העירוני באגף איכות הסביבה כפר סבא, המעורבים בו גם חברי הוועדה לאיכות הסביבה, דוגמת גיא בן גל, יצא במבצע אכיפת רעש נגד שימוש במפוחים בהתאם לתקנות הרעש החדשות. הדוחות שנרשמו ניתנו בעקבות שימוש במפוחים בסביבת בניינים משותפים ברחבי העיר. מדובר בגננים שוועדי הבתים מפעילים לתחזוקת הגינות הפרטיות. סכום הקנס שניתן עומד על- 475 ₪.
למאמר המלא...

שירות צרכנים ואחריות תאגידית
22/11/11 |  מאת: דן בוניג | צדק חברתי
עסקי לבין הסביבה שלו העיסוק הזה באחריות תאגידית יש לו הרבה מאוד משמעויות ונקודות התייחסות. אחת מהן היא בכול הקשור עם שירות הצרכנים של החברה. בכול זאת בשירות צרכנים איכותי בא לידי ביטוי הקשר שבין לקוחות החברה לחברה עצמה. כאשר פורטים את המושג איכות חברתית. נוצרים קודים שונים שעל פיהם יכול הארגון להפעיל את שירות הצרכנים שלו בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית.
למאמר המלא...

עיריית גבעתיים מתכננת שדרוג משמעותי בפעילות לרווחת הגמלאי בעיר
06/09/11 |  מאת: הדס כהן | צדק חברתי
העיר גבעתיים התגאתה בתור היותה אחת מהערים עם אחוז האוכלוסייה המבוגרת הגבוהה ביותר בארץ. לאחרונה החלה העירייה, בראשותו של ראש העירייה ראובן בן שחר, לשדרג עוד יותר את התשתית המפותחת לאוכלוסייה המבוגרת – שתשדרג גם את חייהם של אלפי הגמלאים המתגוררים בעיר. במסגרת המהלך הזה מתוכנן שדרוג של מועדון הגמלאים "בית אלון" בעלות של כחצי מיליון שקלים לפחות, יוספו חוגים ופעילויות ספורט ורווחה במקביל לשדרוג הפעילות של בית הגמלאי – והפעלתו באופן ישיר ע"י העירייה במקום דרך עמותות פרטיות.
למאמר המלא...

קומבינת התחבורה הציבורית בגוש דן
יריית הפתיחה של הפרויקט לבחינת התחבורה הציבורית בגוש דן ע"י משרד התחבורה בהשקעה של יותר מ200 מיליון שקלים במשך יותר מ11 שנים כבר מאחורינו וזה הזמן לבדוק אם כל היעדים והמטרות אותן הציבו לעצמם יישארו על גבי המצגות או שמא הן מומשו והושגו כפי שקיוו במשרד התחבורה...
למאמר המלא...

"כְּאֶזְרָח מִכֶּם יִהְיֶה לָכֶם הַגֵּר הַגָּר אִתְּכֶם וְאָהַבְתָּ לוֹ כָּמוֹךָ כִּי-גֵרִים הֱיִיתֶם בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם"
14/04/11 |  מאת: צו פיוס | צדק חברתי
לעזאזל. לפעמים הדעת פשוט לא מסוגלת להבין מדוע ממשלה יהודית בארץ ישראל מקבלת החלטות כאלה. קבוצה של שרים, חרדים ברובם, הנלחמים חדשות לבקרים על שמירת הצביון היהודי של המדינה בנושאים של שבת וכשרות, מפרה בבוטות ובנבזות את אחד מחוקי התורה הברורים ביותר. כיצד ממשלה נבחרת במדינה דמוקרטית, מעיזה לסלק 400 ילדי עובדים זרים בחזרה לארצות המוצא של הוריהם, שהם עצמם מעולם לא גדלו בהן, ישראלים לכל דבר, שכל חטאם הוא בכך שהוריהם לא החזיקו באישור עבודה חוקי בזמן הוצאת 'פסק הדין' הדרקוני, ובכך שטרם מלאו להם 18 שנים.
למאמר המלא...

מחזיקת תיק הרווחה בעיריית גבעתיים: "מאחלת הצלחה לעובדים הסוציאליים במאבקם"
03/04/11 |  מאת: הדר | צדק חברתי
כששביתת העובדים הסוציאליים בתוקף כבר במשך זמן ארוך, בעיריית גבעתיים נשמעו לאחרונה קריאות תמיכה והזדהות עם מאבקים על העובדים המוחים על תנאי שכרם. איריס אברהם, סגנית ראש העיר ומחזיקת תיק הרווחה בעיריית גבעתיים, שיגרה לאחרונה מכתב אל כמה מהעובדים הסוציאליים איתם עבדה איריס אברהם במחלקת הרווחה של העיר
למאמר המלא...

לשפוט בניגוד לצו המצפון
עורך דינה של חברת הביטוח הוא בן של חברים טובים של השופטת. כדי לשמור על מערכת משפטית נקייה כלפי חוץ, החליטה השופטת לפסול עצמה מלדון בתביעה נגד חברת הביטוח. נשיאת בית המשפט העליון, השופטת דורית בייניש, דנה בבקשת חברת הביטוח לכפות על השופטת להמשיך ולדון בתיק.
למאמר המלא...

תו תקן חברתי
אם נשתמש בזכותנו כצרכנים לדעת יותר על המוצר ורק אז להחליט אם לרכוש אותו או לא, נשפר את טיב המוצרים והשירותים שנקבל ונאפשר לגבש שוק עבודה שיהיה נחמד יותר לכולנו. אם נרצה שאנשים יקבלו שכר מכובד ותנאים נלווים, לא נקנה מוצרים מחברות שלא מעניקות תנאים אלו לעובדיהם ונקנה מוצרים מחברות אשר מנוהלות בדרך טובה לדעתנו.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI