דף הבית תכניות שותפים

מאמרים בנושא תכניות שותפים

 מאמרים אחרונים בקטגוריה
 
מהו ZigBee?
03/07/14 |  מאת: זיגבי | תכניות שותפים
המונח ZigBee נלקח דווקא מעולם בעלי החיים, שם הוא מתייחס לריקוד בו משתמשות הדבורים כדי לאותת לחברותיהן ולהעביר אליהן מסרים שונים.
למאמר המלא...

מה כדאי, תוכנית שותפים או קידום אורגני?
אם יש לכם בית עסק כלשהו, בכל סדר גודל, או שאתם מוכרים מוצר או שירות מסוים, וודאי חשבתם על שיווק באינטרנט. כאשר בוחנים שיווק כזה, מגלים שתי שיטות שיווק רבות עצמה: תוכנית שותפים וקידום אורגני. במה בדיוק מדובר ובמה כדאי לבחור? על כך במאמר שלפניכם.
למאמר המלא...

רשת תוכניות שותפים ישראלית חדשה
דרכי הפרסום המוכרים ברדיו ובטלוויזיה ירדו בהיקפם לעומת עלייה בשיווק באמצעות מדיה חברתית ומנועי חיפוש- באופן ממומן או אורגני. לתוך נישה זו נכנס אמצעי שיווק חדש הנקרא רשת תוכניות שותפים המבוסס על עיקרון affiliates ( שותפים ).
למאמר המלא...

תוכנית אפיליאייט - כל המידע על תוכנית שותפים
תוכנית אפיליאייט הנה תוכנית שיתוף פעולה בין מפרסמים ובעלי אתרים. מפרסמים שרוצים לפרסם את המוצר שלהם פונים לבעלי אתרים ומבקשים להשתמש באתר שלהם כפלטפורמה שיווקית והרווחים מהמכירות מתחלקים בניהם.
למאמר המלא...

תוכנית שותפים מול תוכנית מפיצים
תוכנית שותפים מול תוכנית מפיצים תוכנית מפיצים מול תוכנית שותפים, מה משתלם יותר? כאן נעמוד על ההבדל בין שתי התוכניות, ועל הבדלים נוספים בין תוכנית מפיצים ובין תוכנית שותפים
למאמר המלא...

תכנית שותפים כי ביחד יותר נעים
תוכנית שותפים - כי ביחד נעים יותר תוכנית שותפים היא דרך מעניינת לייצר שכבות שיווק משותפות בין בעלי עסקים שונים בעלי אינטרסים זהיים. תוכנית שותפים מהווה דרך נוחה וחכמה המאפשרת לבעלי אתרים פרסום נוסף
למאמר המלא...

תוכנית מפיצים מהי?
במסגרת מאמר זה נבחן את מודל המפיצים, נראה כיצד הפצה באה לידי ביטוי באינטרנט, נעמוד על מהות ההבדל בין תוכנית מפיצים לשותפות, נבחן את כדאיות התוכניות השונות ונציע שלבים להתחלה תקינה.
למאמר המלא...

איך לעשות כסף עם WESELL
25/12/11 |  מאת: רפי | תכניות שותפים
איך לעשות כסף עם WESELL
שיטה נוספת לעשות כסף היא באמצעות אתר WeSell.

אתה ברגע זה בוודאי שואל את עצמך מזה, ואיך עושים כסף מזה?
ואתרים אחרים....
למאמר המלא...

האם שיווק רשתי הוא דרך טובה להרוויח כסף ברשת ?
בעסק שלך תמצא שיטות רבות מאוד כי אתה תוכל להרוויח כסף דרך שיווק שותפים אבל השיטה של שיווק רשתי היא הרבה יותר קלה לדעתי.
למאמר המלא...

שיטות להרוויח כסף ברשת האינטרנט
זו אני מניח הדרך הקלה ביותר בשבילכם כדי לעשות כסף ברשת זה בוודאי של שיווק שותפים, הסוחר משלם לשותפים שלו בכל פעם שמבקר הגיע לאתר אינטרנט שלו, במילים אחרות בכל פעם שמישהו לוחץ על הבאנר של הסוחר.
למאמר המלא...
1 2 3 עמוד הבא >
 
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI