דף הבית נשים מעמד האישה אומנות בשיער
אומנות בשיער
איל פטרן 15/02/11 |  צפיות: 12174

אומנות בשיער

מעצבת השיער שלומית חג'ג', מנהלת אומנות בשיער , הופיעה אתמול בתערוכה שמקיים מידי שנה, מוטי רובין - המותג הידוע. באירוע התארחה הקבוצה המקצועית "רשת אומנים" שבה חברה גם שלומית. למופע ההדרכה שלהם הם בחרו לקרוא - "עונות".

האתגר של שלומית חג'ג' היה לעלות על הבמה ותוך 20 דקות לעצב 3 תסרוקות שונות עם אותו מרקם שיער – בייביליס. שלומית: "במצב כזה אי אפשר לבזבז אפילו שנייה. כל תנועה צריכה להיות מיומנת ובכיוון הנכון, וכל חיתוך שיער צריך להיות הכי מדויק. אין שום מקום לטעויות". מטרת המופע הייתה לתת מסטר-קלאס (כיתת אמן), ולהראות על ידי הדגמה על דוגמניות, שאפשר לעשות מגוון של תסרוקות עם כל סוג שיער. כך שאם נניח, הלקוחה מתולתלת, זה לא אומר שמעצב השיער מוגבל לסגנון אחד. המסר של שלומית חג'ג': "תמיד יש יותר מדרך אחת!".

והייתה גם הפתעה. רגע לפני ששלומית הייתה אמורה לסיים ולרדת מהבמה, פתאום מארגני המופע הוסיפו לה עוד דוגמנית, שגם איתה היא הייתה צריכה להתמודד בזריזות וביצירתיות. אבל מעצבת שיער כל כך ותיקה ומנוסה לא מפחידים בקלות. תוך 10 דקות היא עיצבה תסרוקת נוספת, וזה לא היה קל. השיער היה במצב לא אידיאלי – דק, יבש וקשה, ולמרות תנאי הפתיחה הקשים וההנחתה, התוצאה אלגנטית, מעודנת ועושה חשק להגיע למספרה של שלומית. והנה התוצאות כאן לפניכם.

בתמונות ניתן לראות את שלושת העיצובים של שלומית חג'ג' – בכולם השיער עוצב קודם לכן עם בייביליס:

1) תסרוקת אביבית, חופשית ומשוחררת. חגיגה של תלתלים ואורכים משתנים לכבוד העונה הבאה.

2) תסרוקות כלה, עם תוספות שיער, שתהפוך כל אחת למקסימום אלגנטית ביום הכי מדהים של חייה.

3) תסרוקת מאופקת ורגועה הפכה בין רגע לקיצונית ופרועה. ענפי שזירה וקצת חרוזים, ו... הופ, אנחנו כבר בסיפור אחר. זה לא דורש הרבה זמן, זה רק דורש הרבה דמיון.

4) תסרוקת של מקלעת בלונדינית. קשה להאמין שעיצוב כל כך מורכב נעשה תוך 10 דקות בלבד!

לפרטים נוספים:
שלומית חג'ג' – מספרת אומנות בשיער

רחוב מקווה ישראל 32, חולון, 03-6522066

בקרו אותי באתר: http://hdesign.co.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איל פטרן


 


מאמרים נוספים מאת איל פטרן
 
תמ"א 38, חידושים בתחום
20/07/12 | נדל"ן
התיקון השלישי לתמ"א 38 מביא עמו רוח חדשה ואופטימית שמביאה לתקווה גדולה בנוגע להצלחת התכנית המבורכת שעד היום, למרות שיצאה לאוויר העולם לפני קרוב ל 8 שנים לא הצליחה להתרומם מן הקרקע ולהמריא. על מנת להבין לעומק את מהות התיקון השלישי לתכנית נסקר בקצרה את ההשתלשלות שלה עד לנקודת הזמן בה בוצע התיקון השלישי.

מי מבין בנדל"ן?
06/07/12 | אדריכלות
נקודת המפתח של כל מי שמחליט להיכנס לעסקי הדלוניידי היא שאנחנו חיים בעולם שאוכלוסייתו גדלה כדרך הטבע ולעומת זאת שטחיו – לא גדלים, גם כן – כדרך הטבע. כאשר נחבר לנתונים הבסיסיים האלה את הנתון שבני אדם תמיד יצטרכו למצוא מקום לגור בו, נוכל לראות שאחת הדרכים שתמיד היוותה אפשרות מוצלחת ליצירת כסף היא השקעות של נדל"ן.

איך לנהל השקעות
16/12/11 | שוק ההון
החלטתם שאתם רוצים להשקיע בבורסה? כדאי שתתייעצו עם מקצוענים. שוק המניות יכול להיות לעיתים אכזרי לאלו שלא מכירים אותו

אבחון עסקי מקדים
יזמים וסטארטפיסטים בדרך כלל מאוד מבינים בתחומם אבל לא תמיד מכירים את עולם העסקים לעומק. לפני שמבצעים רעיון מסוים צריך לרדת לפרטים ולהבין האם המודל העסקי שלו רווחי.

יחסי ציבור – איך לקבל פרסום בשווי של מיליוני שקלים באלפי שקלים
יח"צ לא תמיד זוכים להערכה רבה אצל מנהלים של חברות היות והם לא קשורים באופן ישיר למכירות. המנהל מעדיף להשקיע בפרסום שמטרתו להרחיב את המכירות בעזרת משיכה של לקוחות על ידי מסר מכירתי

ניהול אשראי עסקי
אחד המפתחות לעסק יציב הינו ניהול אשראי, צריך לשים לב האם היום אנחנו מנהלים את הפעילות על ידי הלוואות זמן קצר, ארוך, הנפקת אג"חים, הנפקת מניות או מינוס בעובר ושב. הריבית על אוברדראפט היא הגדולה ביותר ולכן אם אנחנו מרבים לחרוג ממסגרת העובר ושב עדיף לקחת הלוואה לזמן קצר או ארוך.

אנטי וירוס וטכנולוגיות משתנות
מה גורם לאנטי וירוס להיות טוב? כשאנחנו קונים תוכנת אנטי וירוס דבר ראשון נרצה לדעת שאנחנו מוגנים מפני האיומים השונים. השינויים בטכנולוגיה מהירים והפורצים והמזיקים מנצלים זאת לטובתם. זוהי גם הסיבה שבגללה חשוב שההגנה תתעדכן לעיתים תקופות.

איך כותבים תוכנית עסקית ?
01/08/11 | ניהול
יש לנו רעיון מצוין עכשיו נשאר לנו רק לכתוב תוכנית עסקית שתגרום למשקיעים להתעניין במה שפיתחנו ובסוף גם להשקיע. אלא שזה לא כל כך פשוט לביצוע, מדובר במסמך מורכב שאמור להעביר במהירות את הרעיון שלנו, וצריך להראות שאנחנו באמת מבינים בתחום שעליו אנו כותבים. החלקים של תוכנית עסקית בדרך כלל כוללים:

קידום אורגני
בואו דבר ראשון נסביר מה זה אומר? הכוונה היא לקידום של האתר במנועי החיפוש בתוך התוצאות הטבעיות שלהם. תוצאות שעליהם לא משלמים כסף לגוגל על מנת להופיע אלא מתאימים את האתר למגוון הקריטריונים של מנועי החיפוש. מדובר על תחום שפרץ אל התודעה בישראל בשנות ה 2000 לפני זה היו החלוצים של שנות ה 90.

אוטוקאד 2012
20/06/11 | אדריכלות
תוכנת שרטוט מבית אוטודסק מובילה כבר מספר שנים בתחום של אדריכלות וההנדסה. כול שנה מתעדכנות גרסאות חדשות שלה הכוללות מגוון אפשרויות בתחום ה CAD. התוכנה מתאימה לתקן הישראלי, והיא מאפשרת גמישות רבה. אוטוקאד 2010 אופיינה בעזרים שהופכים את התוכנה למהירה יותר ונוחה לשימוש. נוספה אפשרות להדפסה מהירה של גיליונות, עיבודם ממצב של תוכנית לגליון הדפסה תוך חיסכון בשלבים. טקסט בעברית אפשרות להוסיף טקסט בעברית לשרטוטים. חישוב שטחים – אפשרות לחשב שטחים באופן אוטומטי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI