דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות עץ שורשים לבת מצווה – דרשה לבר מצווה
עץ שורשים לבת מצווה – דרשה לבר מצווה
אלי גורן 19/03/11 |  צפיות: 2226

ישנם אירועים, כמו למשל, יום נישואין, בר מצווה, יום הולדת וכו', שבהם אנו רוצים להעניק לאנשים היקרים לנו מתנה מיוחדת, ערכית ויוקרתית, מתנה אישית שתשאר ותזכר לדורות.

חברת "שורשים תיעוד משפחתי" מציעה מגוון רעיונות מקוריים של מתנות מרגשות במתכונת של ספר אישי או סיפור משפחתי שיכתב ויופק על ידינו, תמונה מעוצבת של עץ המשפחה / אילן היוחסין המשפחתי או אולי סרט / וידאו קליפ בסגנון אלו הם חייך.

המכנה המשותף למגוון הרעיונות שנציע הוא שכולם עוסקים בתיעוד משפחתי ובכולם תקבלו מוצר מושקע ויוקרתי שיעשה אישית עבורכם ע"י צוות מיומן של כותבים מקצועיים,תחקירנים, גרפיקאים, עורכי סרטים ומעל הכל ליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך.

להלן מקצת מהרעיונות שאנו מציעים:

תיעוד בספר:

כתיבה, עריכה והדפסה של ספרים אישיים, סיפורי חיים, ספרי זכרון או ספרים ביוגרפיים.

כותבת מיומנת תראיין ותאסוף סיפורים משפחתיים, מסמכים ותמונות כדי להפיק ספר מרגש או סיפור חיים אישי, בו ישולבו גם תמונות מהאלבום המשפחתי. הספרים מודפסים על ידינו בפורמט מהודר וישמשו מתנה שתשאר למשפחה לדורות.

 

אילן יוחסין משפחתי מעוצב כתמונה:

הפקת תמונה מרהיבה וגדולה של אילן היוחסין/ עץ השורשים המשפחתי המשולב בקולאז' תמונות משפחתיות. אילן היוחסין יכול לכלול עשרות ואף מאות שמות, תאריכים , תמונות ועוד. התמונה הממוסגרת היא מתנה מרשימה ומיוחדת לאירוע משפחתי משמעותי- חתונת זהב, יום נישואין להורים, יום הולדת עגול לאבא או אמא, כנס משפחתי וכדומה.

עץ שורשים לבת מצווה / בר מצווה :

חגיגת בר המצווה, ובתוכה גם דרשה לבר מצווה, היא סוג של כנס משפחתי גדול. תמונה מעוצבת של אילן היוחסין המשפחתי של חתן בר המצווה שתוצב בכניסה לאולם מהווה מוקד של עניין והתרגשות לכל המשפחה והאורחים בחגיגה, ומדגישה את החיבור למורשת ולשורשים המשפחתיים. עותק קטן של העץ המשפחתי יחולק כמזכרת מהאירוע בין האורחים.

 

תמונת קולאז':

תמונה מעוצבת וממוסגרת הכוללת תמונות מהאלבום המשפחתי, כותרת וברכה הינה מתנה יפהפייה ליום הולדת או יום נישואין.

תיעוד משפחתי בסרט:

הצגת הסיפור המשפחתי בסרט בו משולבות תמונות משפחתיות וקטעים המצולמים על ידינו. אנו מפיקים גם וידאו קליפים לאירועים משפחתיים, לבר מצווה, בת מצווה או כל חגיגה משפחתית.

דרשה לבר מצווה

אודות

חברת שורשים מתמחה בכתיבה הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. בנוסף אנו מפיקים אילן יוחסין המעוצב כתמונת קיר ממוסגרת. אנו מציעים מתנה יוקרתית ומרגשת למשפחה ולאירועים משפחתיים משמעותיים: חתונת זהב, יום נישואין, יום הולדת עגול לסבא וסבתא, בר מצווה / בת מצווה או כנס משפחתי.

http://www.shorashim-teud.co.il


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אלי גורן

חברת שורשים מתמחה בכתיבה הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. בנוסף אנו מפיקים אילן יוחסין המעוצב כתמונת קיר ממוסגרת. אנו מציעים מתנה יוקרתית ומרגשת למשפחה ולאירועים משפחתיים משמעותיים: חתונת זהב, יום נישואין, יום הולדת עגול לסבא וסבתא, בר מצווה / בת מצווה או כנס משפחתי.

http://www.shorashim-teud.co.il 


מאמרים נוספים מאת אלי גורן
 
עץ משפחה - מתנה מקורית לכנס משפחתי
07/08/11 | גיל הזהב
מתנה איכותית ומפתיעה לאירועים משפחתיים חשובים תהיה תרשים עץ שורשים משפחתי, קרי עץ משפחה. נסו לדמיין את מבע פניהם של ותיקי המשפחה בקבלם מתנה כזו שבה נראים כל בני המשפחה מספר דורות לאחור ועד לימינו אלה. איזו נוסטלגיה, כמה זיכרונות עצובים וגם שמחים יתעוררו.

בר מצווה - אילו הכנות ומהן החשובות ביותר
רגע חשוב ביותר בחייו של נער הוא טקס הבר מצווה שבו על פי הדת היהודית הנער הופך לבוגר ומקבל עליו עול תורה ומצוות. קצת על ההכנות – במאמר הבא.

חוגגים יום נישואין ? הנה מספר רעיונות
אחרי כך וכך שנות נישואין, חשוב לכם להביע את הערכתכם ואהבתכם לבת/בן הזוג, לאמור: כמה טוב שאת/ה איתי ! הנה מספר רעיונות, חלקם מקוריים, לציון יום נישואין. למשל, אילן יוחסין, שיט בספינה, טיסה בכדור פורח ועוד.

מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי


בת מצווה ובר מצווה - קבלו רעיונות לחגיגה
לשיר, לשחק, לרקוד, ליצור, להתקשט, לנגן, לזלול, לטייל ולהתעשר מבחינה ערכית... עם ובלי המבוגרים – אינסוף אפשרויות במלאת לכם 12/13 מוצעות בימינו, וברגעים בהם תקראו רשימה זו בוודאי כבר יוצעו עוד חדשות... מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי

אוטוביוגרפיה - אני כותב משמע אני מרגיש
06/04/11 | ספרות
על הכתיבה ככלי מסור, יעיל ויצירתי, להבעת חיבוטי הנפש שלנו ולפתרונם ולהתמודדות עם ביקורת עצמית. "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים.

מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי


כתיבת אוטוביוגרפיה - שורשים
06/04/11 | ספרות
לתת למילים לשרטט את תוואי חיינו היא צורך, המנחה אותנו - גם מבלי שהתכוונו - לריפוי הנפש. על כתיבת סיפור חיים מתוך התבוננות והבשלה. "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים.

מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי


עץ משפחה בעיצוב אישי – שורשים
חברת "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. החברה מציעה ליצור עבורכם עץ משפחה, מוצר מושקע ויוקרתי שייעשה אישית עבורכם ע"י צוות מיומן של כותבים מקצועיים,תחקירנים, גרפיקאים ומעל הכל ליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך.

עץ שורשים לבת מצווה – דרשה לבר מצווה
חברת "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. בנוסף "שורשים" מציעה מגוון רעיונות מקוריים למתנות מיוחדות בתחום התיעוד המשפחתי: ספר אישי או סיפור משפחתי שיכתב ויופק על ידינו, תמונה מעוצבת וממוסגרת של עץ המשפחה / אילן היוחסין המשפחתי, או וידאו קליפ בסגנון אלו הם חייך. המכנה המשותף למגוון הרעיונות שנציע הוא שכולם עוסקים בתיעוד משפחתי ובכולם תקבלו מוצר מושקע ויוקרתי שייעשה אישית עבורכם.

יום נישואין, בר מצווה – מתנה נהדרת - שורשים
חברת "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. החברה מציעה מגוון שירותים למתעניינים בשורשיהם המשפחתיים: סיוע מקצועי באיתור השורשים, רישום המידע באינטרנט, בניית העץ המשפחתי שלכם כתמונת קיר מרהיבה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI