דף הבית אלי גורן

אלי גורן

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: שורשים - אילן יוחסין
אתר אינטרנט:  www.shorashim-teud.co.il
טלפון: 09-7406238
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

חברת שורשים מציעה לבנות את העץ המשפחתי שלכם כתמונת קיר מרהיבה המשלבת בתוכה שמות בני המשפחה המורחבת, תאריכים ותמונות משפחתיות. זוהי מתנה מקורית ומרגשת המתאימה למגוון של אירועים משפחתיים משמעותיים: בר מצווה, יום נישואין או יום הולדת להורים, חתונת זהב, כנס או חגיגה משפחתית.
מאמרים נוספים מאת אלי גורן
 
עץ משפחה - מתנה מקורית לכנס משפחתי
07/08/11 | גיל הזהב
מתנה איכותית ומפתיעה לאירועים משפחתיים חשובים תהיה תרשים עץ שורשים משפחתי, קרי עץ משפחה. נסו לדמיין את מבע פניהם של ותיקי המשפחה בקבלם מתנה כזו שבה נראים כל בני המשפחה מספר דורות לאחור ועד לימינו אלה. איזו נוסטלגיה, כמה זיכרונות עצובים וגם שמחים יתעוררו.
למאמר המלא...

בר מצווה - אילו הכנות ומהן החשובות ביותר
20/07/11 | אירועים וחתונות
רגע חשוב ביותר בחייו של נער הוא טקס הבר מצווה שבו על פי הדת היהודית הנער הופך לבוגר ומקבל עליו עול תורה ומצוות. קצת על ההכנות – במאמר הבא.
למאמר המלא...

חוגגים יום נישואין ? הנה מספר רעיונות
18/05/11 | אירועים וחתונות
אחרי כך וכך שנות נישואין, חשוב לכם להביע את הערכתכם ואהבתכם לבת/בן הזוג, לאמור: כמה טוב שאת/ה איתי ! הנה מספר רעיונות, חלקם מקוריים, לציון יום נישואין. למשל, אילן יוחסין, שיט בספינה, טיסה בכדור פורח ועוד.

מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי
למאמר המלא...

בת מצווה ובר מצווה - קבלו רעיונות לחגיגה
23/04/11 | אירועים וחתונות
לשיר, לשחק, לרקוד, ליצור, להתקשט, לנגן, לזלול, לטייל ולהתעשר מבחינה ערכית... עם ובלי המבוגרים – אינסוף אפשרויות במלאת לכם 12/13 מוצעות בימינו, וברגעים בהם תקראו רשימה זו בוודאי כבר יוצעו עוד חדשות... מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי
למאמר המלא...

אוטוביוגרפיה - אני כותב משמע אני מרגיש
06/04/11 | ספרות
על הכתיבה ככלי מסור, יעיל ויצירתי, להבעת חיבוטי הנפש שלנו ולפתרונם ולהתמודדות עם ביקורת עצמית. "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים.

מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי
למאמר המלא...

כתיבת אוטוביוגרפיה - שורשים
06/04/11 | ספרות
לתת למילים לשרטט את תוואי חיינו היא צורך, המנחה אותנו - גם מבלי שהתכוונו - לריפוי הנפש. על כתיבת סיפור חיים מתוך התבוננות והבשלה. "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים.

מאת אסנת גזית, שורשים תיעוד משפחתי
למאמר המלא...

עץ משפחה בעיצוב אישי – שורשים
19/03/11 | אירועים וחתונות
חברת "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. החברה מציעה ליצור עבורכם עץ משפחה, מוצר מושקע ויוקרתי שייעשה אישית עבורכם ע"י צוות מיומן של כותבים מקצועיים,תחקירנים, גרפיקאים ומעל הכל ליווי אישי ומקצועי לכל אורך התהליך.
למאמר המלא...

עץ שורשים לבת מצווה – דרשה לבר מצווה
19/03/11 | אירועים וחתונות
חברת "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. בנוסף "שורשים" מציעה מגוון רעיונות מקוריים למתנות מיוחדות בתחום התיעוד המשפחתי: ספר אישי או סיפור משפחתי שיכתב ויופק על ידינו, תמונה מעוצבת וממוסגרת של עץ המשפחה / אילן היוחסין המשפחתי, או וידאו קליפ בסגנון אלו הם חייך. המכנה המשותף למגוון הרעיונות שנציע הוא שכולם עוסקים בתיעוד משפחתי ובכולם תקבלו מוצר מושקע ויוקרתי שייעשה אישית עבורכם.
למאמר המלא...

יום נישואין, בר מצווה – מתנה נהדרת - שורשים
19/03/11 | אירועים וחתונות
חברת "שורשים תיעוד משפחתי" מתמחה בכתיבה, הפקה והדפסה של ספרים משפחתיים, סיפורי חיים, וספרי ביוגרפיה אישיים. החברה מציעה מגוון שירותים למתעניינים בשורשיהם המשפחתיים: סיוע מקצועי באיתור השורשים, רישום המידע באינטרנט, בניית העץ המשפחתי שלכם כתמונת קיר מרהיבה.
למאמר המלא...
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI