דף הבית בידור ופנאי הומור וסטנד-אפ יוגה צחוק - סדנת צחוק
יוגה צחוק - סדנת צחוק
אורי פנג 12/04/11 |  צפיות: 12835

יוגה צחוק - בריאות נפשית

הצחוק בריא מאוד לבריאות הנפשית והגופנית. בשנים האחרונות קיימת חשיפה רבה יותר לסדנאות צחוק והן מועברות על ידי מדריכי יוגה צחוק. כאשר צוחקים מרגישים שחרור והנאה ומעבר לכך משתחררים אנדורפינים התורמים לתחושה טובה יותר. כמו כן הצחוק משפיע לטובה על המערכת החיסונית של הגוף.

יוגה צחוק

בריאות נפשית

מבחינה נפשית, הצחוק עוזר רבות בשיפור המצב רוח ולכן חשוב מאוד לצחוק ולשמח אנשים הנמצאים במצבי דכאון. סדנאות צחוק מתקיימות בקבוצות קטנות ומטרתן לגרום למשתתפים לצחוק כמה שיותר. הצחוק תורם רבות לבריאות הנפשית והגופנית ומעבר לכך יוצר אפקטיביות רבה בשחרור מלחצים.

התפשטות הצחוק בעולם

סדנת צחוק ראשונה החלה בהודו ולאחר מכן התפשטה לכל העולם. כאשר אנו עצובים או עצבניים, משתחררים בגוף הורמונים שונים שחלקם יכולים להשפיע עלינו עד רמת כאב גופני ואף ליצור דלקות שונות. מסיבה זו אנשים שמרכיב מהותי באופיים הוא עצבים או מרירות סובלים לרוב מכאבי בטן וכאבי ראש למשל.

סדנת צחוק

מטרתן של סדנאות הצחוק

לא בכדי אומרים כי הצחוק יפה לבריאות, וישנם אנשים שמחים וטובי לב שהחליטו לקחת את הנושא צעד אחד קדימה ולהקים סדנאות צחוק.  בשונה ממופע בידור אומופע סטאנד אפ לסדנאות צחוק קיימת מטרה מסויימת והיא לעזור לאנשים להרגיש טוב עם עצמם ממש כמו בשיחות עם מטפל.

התמדה בסדנאות הצחוק

בכדי להגיע לתוצאות הרצויות חשוב מאוד להתמיד בהליכה למפגשי סדנת הצחוק באופן קבוע. הצחוק נחשב כחלק בלתי נפרד מאיתנו ולכן חשוב מאוד לצחוק כמה שיותר. סדנאות צחוק מוסיפות רבות למצב הנפשי והגופני כאחד ולכן חשוב להתמיד להשתתף בהן. מחקרים הוכיחו שאנשים שצחקו בחייהם ושמרו על אופטימיות זכו לאריכות חיים. הצחוק משפר את השקפת העולם והופך אותה לאופטימית יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורי פנג


 


מאמרים נוספים מאת אורי פנג
 
דיירקט סחר - שימור לקוחות
26/06/13 | צרכנות
אחת הסיבות להצלחתה של חברת דיירקט סחר היא בכך שחברה זו יודעת לשמר את לקוחותיה מעבר להיותה חברת צרכנות מובילה הדואגת בראש ובראשונה לצרכן.

דיירקט סחר - זכויות הצרכן
חברת דיירקט סחר דואגת לצרכן בצורה הטובה ביותר ויוצרת תחרותיות במשק על ידי הורדת מחירים

דיירקט סחר - מגוון מוצרי צריכה
29/05/13 | צרכנות
חברת דיירקט סחר פועל למען הלקוח בכל מחיר על מנת ליצור עבורו הנאה משירותיות טובה.

דיירקט סחר - התמיכה בלקוח
08/05/13 | קניות
חברת דיירקט סחר פועלת רבות למען הצרכן ומעניקה לו יחס אישי בכל רכישה. מעבר לכך החברה מציעה מגוון רחב של מוצרי איכות שונים עבורך כצרכן.

סדנת צחוק לאירועים
מתכנן אירוע? ערב גיבוש? תוכל תמיד להינות מסדנת צחוק של שלמה צחוק ולשלבה באירוע שלך בצורה מעולה. סדנת צחוק המשולבת עם יוגה צחוק תתרום לך רבות לרוגע הנפשי.

קסמה של דיירקט סחר
15/04/13 | צרכנות
קיימות חברות רבות המשווקות מוצרים ביתיים. חברת דיירקט סחר נחשבת לחברה המובילה בתחום זה ובמאמר זה אפרט מדוע. מהו למעשה קסמה של דיירקט סחר?

סדנאות צחוק - שלמה צחוק
שלמה צחוק מעביר סדנאות צחוק באירועים רבים ויוצר עבורך שינוי חיובי בנפש. סדנת צחוק נחשבת למבוקשת מאוד בשנים האחרונות בשל העובדה שהיא מטיבה עם הנפש.

שערים חשמליים ומחסומים
שערים חשמליים ומחסומים הפכו עם השנים מעבר לאביזר הגנתי גם לאביזר דקורטיבי. הדבר תקף לאביזרי הגנה רבים כמו דלתות מתרוממות, תריסים וסורגי גלילה לחנויות ומפעלים ושערי כנף.

טפט - ישראל סקנדינביה
חברת ישראל סקנדינביה משקיעה רבות בהתקנת אריגי פיברגלס איכותיים עבורך. ממש כמו הטפט האריג מוסיף דקורציה לעיצוב פנים ומעבר לכך תורם רבות לתמיכה בו.

קידום אתרים באינטרנט - אופק חדש
במאמר זה אסביר על חשיבותו של שירות קידום אתרים באינטרנט בשילוב עם כתיבת מאמרים. עולם האינטרנט יצר למעשה אפשרויות שיווק רבות של בתי עסק שונים כאשר המרכזית מבינהן היא קידום אתרים באינטרנט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI