דף הבית רפואה ובריאות השמנת יתר השיטה אל התזונה הנכונה מורכבת מבישול עם תחליפים שונים ובעלי ערך בריאותי
השיטה אל התזונה הנכונה מורכבת מבישול עם תחליפים שונים ובעלי ערך בריאותי
דני לוי 02/05/11 |  צפיות: 2770

ידוע שתבלינים ועשבי תיבול הינם ערבים לחיך ויכולים להיות גם מזינים מאוד. הם מכילים אחוז ניכר של חומרים כמו ויטמינים, וכמה עשבים אלו בעלי מאפייני לחימה במחלה פנימית הנגרמת מתזונה לקויה.

הקושי העיקרי הוא הרצון לאכול ברצף ומסיבה זו תחליף שמיועד להרזייה ותזונה נכונה יעזרו בתהליך.

כמעט לרובנו הסובלים ממשקל מוגזם יש קושי בביצוע דיאטה.

תבלינים שונים הם אפשרות סבירה להוסיף טעם של דברי מאכל תפלים בלי שימוש של חומרים כמו מרכיבים לא טבעיים, סוכר, מלח. הצמחים יכולים לשמור על בריאותנו אם מתאפשר בזכותם להפחית בצריכת מלח, סוכר או סירופ תירס עתיר פרוקטוז וכדומה עבור בריאות הלב או בעיות גופניות שונות.

 

תפריט דיאטה דרך תזונה הגיונית

אחת מהדרכים המומלצת עבור דיאטה נכונה היא תוך כדי אכילת ארוחת בוקר סבירה ולא דרך דילוג ארוחות. אפשר להכין בהרף עין חביתה עם כמות מינימלית של שמן. יש אפשרות גם .לקצוץ פנימה לא הרבה עשבים שונים לשיפור הטעם, לדוגמא פטרוזיליה וכדומה.

כדי לגוון בטעם של ביצה, אפשר לערבב פנימה כמות לא גדולה של גבינת שום. הדבר מוסיף 30

קלוריות נוספות אך יתאפשר טעם טוב פי כמה.

בכל תהליך דיאטה אפשר להשתמש עם תבלינים גם סלטים שונים גם כאן התוצאה היא טעם משופר לעומת סלט רגיל.

שינויים מקוריים יאפשרו תפריט דיאטה קלה ללא מאמץ ניכר החשובה באופן חיוני לרמת חייםטובה.

 

 

 

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דני לוי

כדי להצליחבדיאטה או בהרזיה צריך  יעוץ מקצועי. 


מאמרים נוספים מאת דני לוי
 
אומניות לחימה – כמעט כל דבר שראוי להכיר
04/03/13 | צרכנות
מכיוון שבני האדם מחפשים תמיד דרכים להגן על עצמם, על כן הם יצרו את אמצעי ההגנה אשר נקרא אומניות לחימה. אומניות הלחימה הסינית היו הראשונות ואלו היו מודל ודוגמה לאומניות לחימה בכל רחבי תבל וגם בארצות המערב. כיום אומניות לחימה הן ספורט תחרותי המשתתף באולימפיאדות רבות.

נדלן במושבים – על אודות השוני בין רכישה של נכס בעיר וקנייה במושב
04/03/13 | צרכנות
בנושא של נדלן במושבים נכללים אדמות מסחריות, אדמות חקלאיות ויחידות למגורים וכו'. מחיריהם של נדלן במושבים נתונים לשינויים ותלויים בכמה גורמים. משום כך, רצוי מאוד לגשת לייעוץ אל שמאי שמתמצא בתחום כדי לקבל ממנו הערכת מחיר ריאלית ועדכנית בטרם מחליטים על עיסקת נדלן במושבים.

קידוח בטון – שילוב של מומחיות וציוד איכותי
04/03/13 | צרכנות
מי שמעוניין לפעול בפעילות של קידוח בטון יש צורך להיות מקצוען. הודות לעבודות של קידוחי בטון אנחנו מסוגלים לקדוח במהירות וביעילות גם בחומר הבטון. המלאכה של קידוחי בטון מצריכה ציוד מקצועי מתאים, עובדים מומחים שיש להם ידע בענף.

ארונות הזזה – הכל על העיצוב המיוחד
04/03/13 | צרכנות
המילה האחרונה בנושא של הארונות הן ארונות הזזה. באמצעות ארונות הזזה ניתן לחסוך באופן משמעותי במקומות איחסון בצורה הטובה ביותר. ארונות הזזה הם ארונות מעוצבים. מעצבים רבים בוחרים לתכנן את הריהוט של הבית עם ארונות הזזה ומשקיעים מחשבה ומאמצים רבים בעיצובם.

עורך דין גירושין – בנושא תחומי העיסוק המגוונים
04/03/13 | צרכנות
כשבני זוג מגיעים להחלטה כי הם רוצים להיפרד זו מזה ויש צורך לערוך חלוקת רכוש ביניהם, פונים לצורך סידור העניין אל עורך דין גירושין. עורך דין גירושין יהיה יכול לסייע לבני הזוג לצלוח את הזמנים הקשים יותר בקלות וחלוקת הרכוש תיעשה בהסכמת בני הזוג.

טיסות לניו יורק – בנושא אתרי התיירות הטובים ביותר
04/03/13 | צרכנות
טיסות לניו יורק הם בין הטיסות הנדרשות ביותר. הדרך להגיע אל המעצמה הגדולה ביותר בעולם החופשי הינה דרך טיסות לניו יורק. יש אפשרות להגיע מישראל לניו יורק או בטיסה ישירה ואפשרי בנוסף באמצעות טיסה העוברת במדינה אירופאית.

טיול מאורגן לתאילנד - בנושא היתרונות
04/03/13 | צרכנות
כמו כל טיול אחר, גם טיול מאורגן לתאילנד נותן אפשרות לבקר באתרים שבהם לא היינו מצליחים לבקר בכוחות עצמינו. טיול מאורגן לתאילנד לוקח אותנו אל המקומות האקזוטיים ביותר בתבל. אין ספק, טיול מאורגן לתאילנד זאת חוויה מרגשת של פעם במהלך החיים.

דלתות פנים - הכול על סוגי הדלתות
28/01/13 | צרכנות
יש התקדמות גדולה בנושא עיצוב הבית בזכות דלתות פנים. כעת , דלתות פנים בנויות ממגוון רחב של מרכיבים, בגיוון של עיצובים רבים ושלל גוונים. לפני שנים רבות היו בשימוש גם דלתות פנים , אולם הם היו תמיד עם מראה אחיד.

אומניות לחימה - אודות סוגי הספורט המיוחדים
28/01/13 | צרכנות
ספורט של אומניות לחימה החל להיות נפוץ מתוך הצורך בהגנה עצמית. אומניות לחימה הוכנסו למסגרת של המשחקים האולימפיים, לאחר החלטתה של וועידת סורבון בשנת 1984 אשר דנה על המשחקים האולימפיים.

עורך דין פשיטת רגל – במטרה לעבור את ההליך בשלום
28/01/13 | צרכנות
הליך של פשיטת רגל הינו תהליך משפטי לא פשוט וכדי שהדבר יתבצע בשיטה הראויה , כדאי מאוד לגשת לאיש מקצוע שיידע איך ניתן לתת סיוע מתאים ולעבור את ההליכים בדרך הטובה ביותר . האיש שמתאים למטרה זו הוא, עורך דין פשיטת רגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI