דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות חתונות אטרקטיביות
חתונות אטרקטיביות
הדס כהן 11/05/11 |  צפיות: 893

על מנת לאתר רעיונות מוצלחים לבצע חתונה אטרקטיבית ומעניינת, יהיה עליכם להוסיף תוכן בידורי לאירוע. חתונה איננה ככל בילוי שבשגרה, חתונות הן תאריכים הראויים לציון בהיסטוריה המשפחתית כשינוי משמעותי בחיים. לכן, הפקתו של אירוע כזה צריכה להיות איכותית ומיוחדת. על מנת להפיק חתונה בלתי נשכחת חשבו על הפעלות או הפתעות משמחות שיוכלו להעצים את שמחתם של האורחים שלכם.

רעיונות בידוריים בחתונות

התייעצו עם חברים קרובים והעלו הצעות כיפיות כתוספת לאירועי חתונות. תוכלו להזמין זמרים אורחים שיעשירו את אווירת הריקודים המוסיקלית, תוכלו להזמין מתופפים מקצועיים שילוו אתכם ואת האורחים ברחבת הריקודים הססגונית. תוכלו לשכור מפעילים או מופעי בידור מגוונים או פשוט להפיק קליפ קומי שיבדר את כל הנוכחים היטב. חשבו על מבחר האפשרויות העומדים בפניכם ובחרו רעיון שיתאים למאפיינים שלכם ושל בני משפחתכם לקראתה של חתונה.

חתונות יכולות להיות מאוד דומות זו לזו, אך חתונה מיוחדת תוכל להיחרץ בזיכרונכם לעד. לרוב, אלו הם חוויות מהנות במיוחד שגרמו לאותן חתונות ייחודיות להירשם בזיכרון. לכן, מומלץ למצוא אטרקציות המעוררות את האורחים לרקוד וליהנות ביחד איתכם.

עוד דברים שעושים לנו טוב

באירועים כמו חתונות, חשוב לבחור תפריט מאכלים איכותיים ומשובחים על מנת להשביע את תאבונם של האורחים המכובדים שלכם ולענגם. כמו כן, חשוב לתת את הדגש הראוי למוסיקה, שכן למוסיקה ישנה השפעה על קצב האירוע. כאשר המוזיקה קצבית ותוססת כולם רוקדים לפיה, ואילו מוזיקה רגועה תוביל את האנשים אל מקומות הישיבה שלהם. עוד דבר שחשוב ביותר בחתונות הוא משקאות אלכוהול למבוגרים שיהיו מגוונים באיכות יצרן טובה. העניקו לאורחים שלכם חוויה יוצאת דופן שתענה על ציפיותיהם ואף יותר. האטרקציות בחתונות צריכות להיות סובבות את האלמנט החשוב - ליהנות ולשמוח.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI