דף הבית אינטרנט והחיים ברשת רשתות חברתיות פייסבוק - העולם האמיתי / וירטואלי?!
פייסבוק - העולם האמיתי / וירטואלי?!
בוני חרמון 09/08/11 |  צפיות: 2527

שלום, רציתי לספר לכם על העולם שלי, העולם האמיתי / וירטואלי זה כבר לא משנה זה אותו אחד – העולם שלי הוא ללא ספק הפייסבוק. בפייסבוק יש לנו הכל למען האמת.

** היום לא מתקשרים לקבוע פגישות, קובעים את זה בפייסבוק בצ'אט

** היום לא הולכים לחבר לספר לו מה קרה – רושמים סטטוסים בפייסבוק ומספרים על זה לכל העולם

** היום אם אתה מתגעגע למישהו אתה רושם לו על הקיר – "מתגעגע" ולא שולח סמס או מתקשר לשאול מה קרה

** היום הפייסבוק תפס לנו מקום רחב בחיים ולכן אני כבר לא יכול להגיד שזה העולם הוירטואלי, לפעמים הוא נראה יותר אמיתי מהשאר

מה עוד יש לנו בפייסבוק שגורם לי לחשוב שהוא העולם האמיתי. ניגע שניה בנושא של סטטוסים לפייסבוק וכל מיני אנשים שעשו מזה קריירה. המונח הזה סטטוסים לפייסבוק הוא מונח מוכר ולא חדש וכולנו אוהבים לרשום את זה ולשנן כל פעם מחדש ולעשות לייקים לסטטוסים מגניבים של חברים. סטטוס זה מצב, ואנחנו רוצים שהמצב שלנו יהיה תמיד כייפי ושמח וככה גם הסטטוסים שאנחנו רושמים. כמובן שיש אנשים שרושמים שרע להם ומבואסים על עצמם אבל בואו נדבר על הצד השמח של סטטוסים.

בכל מקרה חוץ מהמונח סטטוסים לפייסבוק יש גם משהו מוכר העונה לשם אפליקציות מגניבות.. יש אפליקציות שרושמות לכם משפטים שוביניסטיים על הקיר ויש כאלה שמביאות מזל ויש כאלה שמראות לכם תמונות מצחיקות – למשל תמונת היום – קבוצה שכל הזמן מעלה תמונות מגניבות.

בכל מקרה להגיד שפייסבוק זה עולם וירטואלי זה פסה, תתקדמו! פייסבוק זה העולם האמיתי!!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בוני חרמון

סטטוסים לפייסבוק | סמיילים לפייסבוק 


מאמרים נוספים מאת בוני חרמון
 
קורס בניית ציפורניים
29/08/11 | נשים - אחר
קורס בניית ציפורניים הוא לא סתם עוד קורס אלא מקצוע לחיים שתוכלי להתפרנס ממנו. כי אחרי שתקבלי תעדה בסיום קורס בניית ציפורניים תוכלי להציגה במקומות עבודה ממש כמו כל תעודה אחרת ולעבוד בתחום

תרגום טקסטים שונים
תרגום טקסטים נדרש כאשר אנו מבקשים "לייבא" טקסטים בשפה זרה למטרות מקומיות – הכוונה היא לתרגום מאמרים, תרגום מסמכים, שירים, וכדומה.

מגוון הפעלות לימי הולדת בצפון מהנים
באמצעות הפעלות לימי הולדת בצפון אנחנו יכולים ליצור יום הולדת בלתי נשכח עבור הילדים שלנו - הפעלות לימי הולדת בצפון מספקים את ההנאה, את הריגוש, את הכיף ואת כל מה שהילדים מצפים לו במהלך האירוע.

שמלות כלה- כדאי לדעת איך תגשימי חלום
25/08/11 | חתונות
איך לבחור שמלות כלה בדיוק בשבילכן וכמובן מידע על שמלות כלה 2011 – שמלות כלה עכשוויות ויפות.

פייסבוק - העולם האמיתי / וירטואלי?!
מה עוד יש לנו בפייסבוק שגורם לי לחשוב שהוא העולם האמיתי. ניגע שניה בנושא של סטטוסים לפייסבוק וכל מיני אנשים שעשו מזה קריירה. המונח הזה סטטוסים לפייסבוק הוא מונח מוכר ולא חדש וכולנו אוהבים לרשום את זה

החלקה יפנית וצרפתית לכל סוגי השיער- לנשים שרוצות להיות יפות יותר
החלקה יפנית היא ללא ספק שינוי גדול מאוד שאישה יכולה לעשות בשיערה. וכמובן המחיר הוא בהתאם. לא מדובר כאן בטיפול סתמי וחד פעמי. בדומה להחלקה יפנית, החלקה צרפתית מעשירה את השיער במינראליים ושמנים מיוחדים.

ביטוח מקיף וביטוח חובה לרכב
26/08/10 | ביטוח רכב
אם נהג רוצה לישון בשקט בידיעה שאם וכאשר יקום והוא יהיה מעורב, חס וחלילה, בתאונה, ואם, חלילה וחס, יאונה רע לו ולרכבו – ביטוח מקיף עשוי לפצות על חלק ניכר מנזקי הרכוש.

קייטרינג - שירותי הסעדה
קייטרינג – שירותי הסעדה – הם פתרון טוב, קל וזמין עבור מי שעורכים אירועים שונים, אם באולמות ואם בחוץ.

העלאת תמונות | העלאת קבצים
מהו אתר העלאת תמונות ? לשאלה זאת יש פירוש נרחב מאוד. במאמר נעסוק בפירושים העולים עם הקמת אתר של העלאת תמונות או קבצים..

תיקון דודי שמש
אויבו הגדול של תיקון דודי שמש הוא הניקיון, כלומר השמירה עליו. אבל יש מקרים שבהם חרף השמירה וההקפדה על ניקיונם - אין מנוס מהכרח תיקון דודי שמש. ככל שייפלא הדבר בעיניכם, תיקון דודי שמש עשוי להאריך את משך חייהם פי שניים לעומת דוד חדש העלות הכספית נמוכה בהחלט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI