דף הבית בניין ואחזקה בית חכם מערכות בית חכם 2011
מערכות בית חכם 2011
יעל מלמד 24/11/11 |  צפיות: 2382
אם העסק שלכם נמצא באזור מוכה פשיעה, בטוח שתפיקו משהו מהפרטים שנשתף בשורות הבאות. מעבר לכך, אם התמזל מזלכם ועד עכשיו טרם פרצו לכם לדירה, מתישהו אתם תצטרכו מערכת אזעקה לעסק.

שוב פעם אזעקה?

אפילו אלו מביניכם שמתגוררים בסביבה נעימה יותר - חייבים הגנה; התפרצויות לרכבים ללא הגנה ובנייני מגורים אלו דברים טריוויאליים בכל הארץ. כיום,אין אדם שלא מכיר סיפור על חבר שביתו נפרץ מתישהו במהלך חייו. בעקבות ההתפתחות הטכנולוגית, עלו מגוון פטנטים ושדרוגים שעליהם לא תוציאו הרבה פיסית והן מבחינה כלכלית.

מגן רכבך

תמיד עדיף למגן את הרכב, אפילו בשיטות פשוטות, כאינטרקום או אזעקה בסיסית, היות ולא תצליחו לצפות מתי יפרצו לביתכם. בלתי אפשרי להיתקע באוטו או בקרבתו 24/7. אפילו כאשר אתם מצויים בבית או בקרבת מקום, עדיף לא להתחכם עם שודדים. עדיף לתת להם "לעבוד" וליידע את הבטחון. קיימים גם מבחר מנגנוני מיגון אשר יודיעו למוקד בלי עזרתכם.

אלה שמנהלים משרד צריכים לשקול לאמץ אבטחה לבית העסק ואבטחה של כל מידע מסווג החיוני למשרדם, בסגנון גלאי וילון פנימי או גלאי זעזועים. חפשו בגוגל מערכות בית חכם ובִּחנו בעצמכם את המגוון הקיים.

אבטחה רב-כיוונית

כולם דואגים לדואר האלקטרוני, דואגים לאייפאד, ומאובטחים בסיסמאות וקודים מדי יום ושעה. אבטוח זה נעשה מבלי לשים לב, אע"פ חשיבות האיבטוח. אף על פי שההוצאה גבוהה יחסית, חובה למגן את הדירה והרכב, שמכילים רכוש יקר בבירור יותר מאשר הג'ימייל שלכם. הרהרו קצת במידע שקיבלתם ממאמר זה ומכל מקור אחר, ועשו אפגרייד על האבטחה על המשרד והבית. כל חפץ יקר וקרובי משפחה צריכים להיות מוגנים! אז... קדימה לעבודה!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל מלמד


 


מאמרים נוספים מאת יעל מלמד
 
כמה עולה דשא טוב
27/11/11 | גינון
לכן, אין מנוס אלא להתייעץ עם מומחים בנוגע אופן השימוש היעיל של שטח הגינה שלכם, ולעשות בדיקה של סוג הקרקע

מחפש מעצבי פנים בצפון?
27/11/11 | שיפוצים
ברוב המקרים אין בידינו את הידע, הניסיון המעשי, או הכוח לדאוג לכל הפרטים הקטנים - ולכן במקרים כאלה אנו קוראים לאדריכלים ובעלי מקצוע לשירות.

לימוד הנדסה - בואו להגשים חלום
אתם מוכרחים להשקיע מחשבה במה ללמוד. הסיבה לזה מאוד פשוטה, שכן הבחירה הזו תשפיע על החיים שלכם באופן ניכר.

עלויות הובלה באזור המרכז
קחו את המעבר בקלות. הרבה אנשים עוברים ממקום אחד למשנהו מסיבות משמחות כגון שדרוג למשרד גדול בסביבה טובה יותר או כשסיימו לשפץ את הבית.

איפה כדאי ללמוד תואר שני בליקויי למידה
אין מנוס אלא לחשוב טוב-טוב על החלטת סוג הלימודים. וזאת בגלל סיבה מאוד פשוטה, שכן הבחירה הזו משפיעה מאוד על חיינו.

אזעקות לעסק דגמים ומחירים
באמת כל אדם מכיר סיפור על שסבל מגניבות מתישהו במהלך חייו. במהלך העשורים האחרונים

התמודדות עם ליקויות למידה תואר שני
כושר התמדה, בסיס מקצועי ואיך לא - היכולת לקלוט מהר. בגלל זה, רצוי לחשוב בגדול - תתחילו להתפתח וללמוד, שכן זה יכול רק להועיל.

איך לבחור מעצבי פנים מובילים
26/11/11 | שיפוצים
אדריכלות היא תחום רחב מאוד אשר מתחלק לשלוש תת-קטגוריות: אדריכלות מבנים, עיצוב פנים הבית ואדריכלות נוף.

מחפשים עזרה לקראת בגרויות באלקטרוניקה?
כל יום שעובר לאחר סיום ביה"ס - יותר קשה להוציא תעודת בגרות. בגלל זה, כדאי להתחיל בתהליך כמה שיותר מהר. קל למצוא מספר גדול של מוסדות לימוד מוכרים שתוכלו להיעזר בהם.

פיתוח גינות שלב אחר שלב
26/11/11 | גינון
גינה ביתית היא לא רק כמה עצים, מדובר גם על פסלים, מזרקות ואפילו גופי תאורה מיוחדים. זהו החלק הכי מהנה כי עכשיו באפשרותכם ללכת ולבחור פעמונים לגינה ולהפוך את מרחב הגינה לגן מקסים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI