דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר משרד חקירות למעקב אחר בני זוג
משרד חקירות למעקב אחר בני זוג
מיכל ז 27/11/11 |  צפיות: 1885

משרד חקירות יכול להתמקד בחקירות מסוגים שונים, ביניהן חקירת בגידה וגירושין. חקירות אישות הן החקירות המורכבות ביותר שמשרדי חקירות מנהלים, כיוון שמדובר בחקירות בהן מעורבים המשפחות וכל החברים. במקרים מסוימים, הילדים של בני הזוג גם הם מעורבים. חקירת בגידה וגירושין הן בעלות עוצמות רגש גבוהות שהתוצאות והממצאים מהחקירות האלו משפיעים על גורלם של כל המעורבים בפרשייה.

כדי לעשות חקירת גירושין ובגידה יש לבחור משרד חקירות שמסוגל לנהל חקירות מורכבות כאלה. המשרד צריך להיות מקצועי, מהימן ובעל ידע בכל התחומים המשפטיים שכרוכים בחקירות כאלה.

אינטואיציה יכולה לומר לאנשים שמשהו לא בסדר, והיא זו שגורמת לנשים וגברים לחשוד שבני הזוג שלהם בוגדים בהם. אנשים רווקים ונשואים מגיעים אל משרד חקירות כשהם לא בטוחים שאכן מתרחשת בגידה מצד בני הזוג שלהם אבל רוצים לקבל אישור או להפריך את החשש שלהם.

לפני שמחליטים אם רוצים חקירת בגידה או לא, צריך להחליט אם באמת רוצים לשמוע את כל האמת, גם אם היא כואבת מאוד, או שאולי עדיף לחיות בחשיכה ולהמשיך לנהל את החיים כרגיל.

חקירת בגידה היא הצעד הנכון במקרה ונתקלים באחד מהסימנים הבאים: היצמדות לנייד בצורה אובססיבית, מחיקה של הודעות ושיחות יוצאות ונכנסות ורשומות מהסוג הזה מהנייד, ירידה בתדירות יחסי המין ושינוי בהרגלים אישיים כמו יציאות בשעות מאוחרות מהבית. אלו הם רק חלק קטן מהסימנים ומובן לגמרי מדוע התנהגויות כאלה מעלות חששות.

אם יתגלה כי אכן מתרחשת בגידה, משרד חקירות יתן לבן זוג חושד יתרון  גדול. הידיעה בכך שמתרחשת בגידה יכולה להוביל את בן הזוג הנבגד למצוא את הדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה במערכת היחסים.

כאשר זוג מחליט להתגרש, במקרים רבים יש ניסיונות להתנצח בבית המשפט על כל נושא אפשרי, ביניהם חלוקת הרכוש. חקירת גירושין יכולה להוציא את אחד הצדדים עם היד על העליונה. במהלך חקירת גירושין נבדקים אספקטים שונים בחייו של בן הזוג. בין היתר, החקירה יכולה להועיל לאחד מבני הזוג במידה ונמצא שבן הזוג בוגד, ובמקרה זה הצד הנבגד מקבל יתרון עצום בכל הנוגע לחלוקת רכוש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI