דף הבית עסקים עסקים - אחר הבטיחות שלכם תלויה רק בכם
הבטיחות שלכם תלויה רק בכם
momo1 17/01/12 |  צפיות: 999

תחום הבטיחות הוא מאוד חשוב לנו, כולם רוצים להיות בטוחים. אנו מתאמצים בדרכם שונות בכדי לשמור על בטיחותנו מאזעקה בבית ועד ביטוח בריאות. תחום עיקרי וחשוב בבטיחות הוא בטיחות אש, נושא זה לא מספיק מוכר וידוע לכולנו, רוב הבתים לא מאחסנים ציוד כיבוי אש נגיש שיכול להציל חיים. נראה שזה כך מפני ששריפה נראית לנו כדבר רחוק אך פריצת שריפה היא עניין של שניות ספורות ולכן עלינו להיות מוכנים. בניגוד לבתים פרטיים ברוב המשרדים מותקנים מערכות גילוי אש ואף מצוידים בציוד כמו מטפים. כמו במשרדים חשוב שגם בבתים פרטיים יהיו את האופציות למענה במקרה של פרצת שריפה. מערכות לגילו אש יכולות להיות מאוד יעילות בבתים פרטיים, ניתן להתקין אותן במקומות אסטרטגיים כמו המטבח והסלון, מערכות אלה עוזרות לגלות את הבערה בזמן. בנוסף למערכות כדאי שיהיה בבית ציוד כיבוי אש, אין צורך בציוד כבד או מסורבל, מטפים הםפתרון יעיל וקטן.

בנוסף לציוד כיבוי אש ישנם עוד אופציות בכדי הפוך את הבית למקום בטוח יותר. במידה ויש לכם ילדים קטנים חשוב לרשת את הבית באמצעי בטיחות ייחודים לילדים. הבית הוא הסביבה הראשונית של הילד, שם גדל ולומד את צעדיו הראשונים בעולם, בכדי שהוא יוכל ללמוד בכיף וברוגע חשוב שהוא יהיה כמה שיותר בטוח. ניתן להתקין בכל שקעים מיוחדים ברחבי הבית, ישנם שקעים חסומים וישנם מסתובבים. בנוסף, יש למגן את דלתות הבית בכדי שהילדים יהיו מוגנים בפציעות מהן, שוב לדאוג שהן יהיו במצב קבוע סגורות או סגורות. אלה רק קומץ מתוך האפשריות הקיימות בכדי להפוך את ביתכן בטוח לילדכם, את העולם בחוץ לא תוכלו להפוך לבטוח יותר אבל את ביתכם אתם יכולים, אז כדאי להעניק לילדכם ולכן את המקום הבטוח ביותר השתמשו באמצעי הבטיחות.

בטיחות בדרכים

כמו הרצון להרגיש בטוחים מפני אש אנו רוצים להיות בטוחים בכל מקום ובכל זמן. כמובן שזו בקשה מופרכת מפני שאין באפשרותנו להיות בטוחים בכל רגע נתון, אך אנו יכולים להשתדל להיות כמה שיותר בטוחים. בטיחות בדרכים היא תחום מאוד קרוב ללב של כולנו, במיוחד עם בוא החורף כשהראות לקויה והתגובה איטית. רוב הזמן כולנו משתדלים להיות זהירים, אך כשאנו מהמרים או לחוצים אנו נוטים לשכוח איך נוהגים. ברגעי האמת שאנחנו לחוצים זה המבחן האמיתי שם אנו נופלים, לכן עלינו להבים שעל הכביש אין מקום להיות אמוציונליים, אנו חייבים להיות זהירים בכל רגע נתון. בטיחות הוא מושג רחב, עשו מאמץ ואמצו את הבטיחות לחייכם בכל תחום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 momo1


 


מאמרים נוספים מאת momo1
 
הובלות בחג פורים
מי שמעוניין לעבור דירה, בדרך כלל רוצה לבצע את המהלך החשוב בקיץ. בחודשים יולי-אוגוסט הילדים בחופש מבית הספר ולא צריך להעביר אותם באמצע שנת הלימודים לבית ספר או לגן זר. גם לא צריך להתעסק בבוקר עם הסעות לגן או לבית הספר

יתרונותיו של האלומיניום
עבודות אלומיניום הן נפוצות ביותר וללא ספק בהחלט ניתן לכנות את העידן שבו אנו חיים "תקופת האלומיניום", ובכך להמשיך את חולקת ההיסטוריה בהתאם לחומר שבו בני האדם בעיקר משתמשים.

מזגנים – כיצד בוחרים?
היום, מזגנים משמשים אותנו ללא הרף הן בעונת החורף והן בעונת הקיץ. בקיץ אנו משתמשים בהם לצורכי קירור החלל בו אנו נמצאים, ובחורף – לחימומו. אין ספק שזו דרך מאוד מהירה להגיע לטמפרטורה הרצויה בחלל, ולכן אנשים רבים משתמשים בה

ביובית, פינוי פסולת
אין ספק שנושא של ביוב יכול להיות מאוד לא נעים כאשר אין כוח אדם מקצועי שבכל רגע נתון יכול לפתור כל תקלה במערכת האינסטלציה של הבית, עסק או דברים מורכבים יותר כגון תחזוקה של תעלות ביוב בערים שעליהם אחראיות העיריות השונות.

ביובית, פינוי פסולת
אין ספק שנושא של ביוב יכול להיות מאוד לא נעים כאשר אין כוח אדם מקצועי שבכל רגע נתון יכול לפתור כל תקלה במערכת האינסטלציה של הבית, עסק או דברים מורכבים יותר כגון תחזוקה של תעלות ביוב בערים שעליהם אחראיות העיריות השונות.

ציוד מקצועי למטבח, ציוד למסעדות
מאחורי מסעדה גדולה ואיכותית יש אדריכל אשר עוזר לתכנן את הפרויקט ואת העיצוב, חלק חשוב מאוד של תחילת התהליך בו עושים את ההחלטות של עיצוב ומבנה המסעדה כולל בחירה של ציוד למסעדות.

איטום גגות
בתקופות בהם יורדים גשמים ישנה חשיבות רבה לנושא של איטום גגות. אין ספק שבתים ישנים נפגעים מאוד מהמים. כל בעל בית ישן או וועד הבית בבניין ישן חייב להזמין מומחה לאיטום אשר יכול לבצע אנליזה ובדיקה קפדנית של הגג וקירות הבניין לפני שהמים יכנסו לסדקים של המבנה ויגרמו לתופעה בלתי נסבלת של רטיבות הקירות.

יתרונותיהן של משאבות מים
משאבות מים כשמם כן הן – מכונות המיועדות לשאיבה של מים (או כול נוזל אחר) באמצעות פעולת יניקה. ממש כמו ששואב האבק הוא מכונה ששואבת אבק במעין פעולת יניקה, באופן דומה כך פועלות משאבות מים.

שיטות בטוחות להובלת רהיטים
כשמבצעים הובלה של דירה או של משרד, אחד הדברים שממנו אנשים רבים חוששים הוא הובלת הרהיטים. תמיד פוחדים שמא הריהוט יפגע, יישרט או ישבר, שהמובילים לא יצליחו להכניס את הריהוט למעלית או שלא יצליחו לעבור איתם בחדר המדרגות וכדומה.

מיחזור זה כל הסיפור
המחזור הפך להיות חלק מחיינו ומי שעדין לא אימץ אותו אז הגיע הזמן להתחיל למחזר. למחזור יש חשיבות עליונה, בתקופה שלנו אנו מייצרים המון פסולת שניתן להפוך אותה לתת לה הזדמנות שנייה כמוצר ממוחזר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI