דף הבית קניות וצרכנות צרכנות עגלות לתאומים ולשלישיות
עגלות לתאומים ולשלישיות
אירה פינסקר 22/09/12 |  צפיות: 1429

שוק העגלות לתאומים ולשלישיות מצומצם הרבה יותר מאשר שוק העגלות הבודדות. האתגר הגדול בעגלות אלה הוא להושיב את כל התינוקות במתקן אחד שניתן לתפעול על ידי מבוגר אחד, שיכולת התמרון שלו והעבירות מאפשרות תנועה חופשית ללא עזרה נוספת, ושהמימדים שלו לא גדולים מדי. כאמור, כאשר מדובר בשימוש על ידי שניים או שלושה תינוקות במקביל, מספר האפשרויות קטן.

יחד עם זאת, קיימים יצרנים אשר לוקחים על עצמם את המשימה ומייצרים עגלות תאומים ושלישיות. עגלות תאומים מגיעים בשני טיפוסים עיקריים: עגלה רוחבית ועגלה אורכית. עגלה רוחבית מכילה שני מושבי תינוק אשר נמצאים אחד לצד השני, במקביל. היתרון הגדול של עגלה כזאת היא ששני התינוקות נמצאים בתנאים זהים לחלוטין, הם רואים אחד את השני ואת הסביבה, כי שדה הראיה שלהם אינו מוגבל. יחד עם זאת, עגלה כזאת היא רחבה (מטבע הדברים), לכן אינה נכנסת למעליות קטנות, קשה להסיע אותה על מדרכות צרות או לעבור בתוך דלתות שהמפתח שלהן אינו מתאים.

עגלות אורכיות הן עגלות בהן התינוקות יושבים בטור, אחד אחרי השני. ברוב המקרים המושבים בעגלות כאלה נמצאים בגבהים שונים, וזאת על מנת להקטין את מידת האורך הכללי של העגלה. עגלות אורכיות נוחות יותר בשינוע על גבי מדרכות צרות, הן נכנסות למרבית המעליות ולכל הדלתות בהן ניתן להסיע עגלות בודדות. יחד עם זאת, התינוקות לא רואים אחד את השני, ושדה הראיה של מי שנמצא במושב האחורי מוגבל. עגלות תאומים מהסוג הזה נרכשות לעתים קרובות על ידי הורים לאחים שאינם תאומים, אך שפער הגילאים ביניהם קטן. תינוק קטן לא זקוק לשדה ראיה נרחב ויכול להתמקם במושב האחורי, בעוד שפעוט בן שנה וחצי-שנתיים יכול להנות ממושב עגלה קדמי.

עגלות לשלישיות מגיעות גם הן בשני סוגים עיקריים, אורכי ורוחבי. העגלות האורכיות דומות לרכבת: המושבים מסודרים אחד אחרי השני בגובה אחיד. עגלה כזאת היא ארוכה ולא נכנסת למרבית המעליות. יחד עם זאת, היא יכולה לעבור בפתחי דלתות ועל מדרכות צרות. העגלה הרוחבית דומה לעגלת תאומים רוחבית שהוסיפו לה מושב אחד נוסף, בו התינוק יושב נגד כיוון התנועה.

לסיכום, עגלות תאומים ושלישיות מגיעות במבחר מצומצם הרבה יותר ביחס לעגלות בודדות. האילוצים הטכנולוגיים של גודל, משקל, יכולת תמרון וכדומה, משמעותיים הרבה יותר בעגלות כאלה. יחד עם זאת, גם בעגלות אלה קיימים שני טיפוסים עיקריים לעגלות מרובות מושבים, ומספר דגמים המאפשרים בחירה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI