דף הבית קניות וצרכנות צרכנות עגלות המיועדות לשימוש בתוך העיר
עגלות המיועדות לשימוש בתוך העיר
אירה פינסקר 22/09/12 |  צפיות: 1302

מבחר של עגלות לתינוקות המוצעות כיום בשוק הוא עצום. העגלות נבדלות אחת מהשנייה במאפיינים רבים, ולעתים הורים צעירים מתקשים להבחין בין ההבדלים ולהתמקד בעגלות שמתאימות להם מבחינה פונקציונלית. לכן מומלץ לפני כל ביקור בחנות למוצרי תינוקות לעשות מחקר מקדים באינטרנט, להיכנס לפורומים העוסקים בנושא, לקרוא חוות דעת ולגבש תמונת מצב ברורה יותר.

חשוב ביותר להבין מה יהיה השימוש העיקרי של העגלה. ניתן לגשת לסוגיה הזאת על פי מקום השימוש בה. הדרישות לעגלות המתאימות לשימוש בתוך העיר שונות מהדרישות לעגלות המיועדות לנסיעה בשטחים הפתוחים ועל גבי דרכי עפר. לכן, אם אתם גרים בעיר, והשימוש העיקרי של העגלה יהיה טיולים לגן שעשועים ותנועה ברחובות העיר, אתם יכולים לסנן את עגלות המיועדות לטיולי שטח ולצמצם את המבחר לכדי מספר דגמים.

עגלות המיועדות לשימוש בתוך עיר אינן דורשות גלגלים גדולים או מתנפחים, כי אינן מיועדות לנסיעה על משטחי דשא או על דרכי עפר. בתוך העיר העגלה תיסע על גבי אבן משתלבת או על גבי אספלט, לכן הדרישות לגלגלים נמוכות יותר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שגלגלים גדולים הופכים את הנסיעה לקלה יותר, במיוחד על מדרכות מאבנים משתלבות.

עגלות המשמשות אותנו בעיר ביום יום חייבות להיות קומפקיטות וקלות. חשוב שהרוחב של העגלה יאפשר מעבר נוח בדלתות, האורך יאפשר כניסה נוחה אל המעלית. המשקל הנמוך וקיפול נוח חשובים במיוחד בעגלות שמקפלים אותן לעתים קרובות על מנת להכניס לתא מטען של מכונית או להעלות אל תוך הדירה.

בתוך העיר העגלה תשמש אותנו ליותר מאשר טיול. איתה ניקח את התינוק לסופר, ואת הילדים הגדולים לגן או לבית הספר, נלך לבנק ולדואר, וכדומה. לכן חשוב שבעגלה יהיה תא מטען נוח ומרווח לקניות, כיסים גדולים לאחסון חפצים שונים. כמו כן, ניתן לבחון אביזרים שונים לתליית שקיות ומתקנים להסעת ילדים גדולים יותר על העגלה.

לסיכום, הקריטריונים לבחירה של עגלות המיועדות לשימוש בתוך העיר שונים מהקריטריונים החשובים לנו בתנאי שטח. בתוך העיר נוכל להסתפק בגלגלים פשוטים וקטנים, אך נעמוד על כך שהעגלה תהיה קומפקטית וקלילה, שתתקפל בקלות, ושנוכל להיעזר בה לצורך אחסון והסעת אחים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI