דף הבית קניות וצרכנות צרכנות רכישת טויוטה: טרייד אין
רכישת טויוטה: טרייד אין
אירה פינסקר 04/03/13 |  צפיות: 2361

טויוטה היא אחד המותגים המוכרים והפופולריים בעולם כולו. מכוניות טויוטה נחשבות למשוכללות, אמינות, נוחות, אסתטיות וחסכוניות, ועל כן רבים בוחרים דווקא בהן. מספר אפשרויות עומדות בפני מי שמבקש לרכוש מכונית טויוטה: טרייד אין, ליסינג או רכישת מכונית חדשה. במאמר זה נתרכז בחלופה הראשונה.

טרייד אין הוא שירות המאפשר להחליף את הרכב הנוכחי ברכב חדש, תוך השלמת פער המחירים. למעשה, מדובר על ביצוע בו זמני של שתי עסקאות: האחת היא מכירת הרכב הישן, והשניה היא רכישת רכב חדש מהסוכנות. ביצוע שתי עסקאות באותו המקום ובאותה נקודת זמן חוסך טרחה רבה וזמן יקר לצרכן. אין צורך לפרסם מודעות ולענות לשיחות טלפון, אין צורך בנסיעות אל מוסכים לצורך ביצוע בדיקות עם כל קונה פוטנציאלי, אין צורך במשא ומתן עם כל אחד מהמתעניינים, וכדומה. 

רכישת טויוטה בטרייד אין נעשית בסוכנויות טויוטה, המפוזרות בכל רחבי הארץ. המשווק הבלעדי של טויוטה בישראל, חברת יוניון מוטורס, מחזיקה בסוכנות כמעט בכל יישוב. במקום אחד ניתן לעיין במכוניות באולם התצוגה, למכור את הרכב הישן, ולרכוש טויוטה חדשה. בסוכנויות רבות קיים שירות הקרוי מפתח מול מפתח – כאשר אין צורך בהמתנה בין מסירת הרכב הישן לבין קבלת הרכב החדש. במילים אחרות, אם החלטתם לרכוש טויוטה בטרייד אין, אתם יכולים להגיע אל הסוכנות במכונית הנוכחית שלכם ולחזור הביתה כבר ברכב חדש.

מבחינתה של סוכנות טויוטה, טרייד אין היא מחלקה שמושכת לקוחות פוטנציאליים רבים. סוכנות המחזיקה ברכבים משומשים לצד חדשים, כמו גם מחלקת ליסינג, מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של חלופות ומגדילה את נתח השוק באופן משמעותי. לקוחות פוטנציאליים רבים שלא יכולים להרשות לעצמם רכישת מכונית חדשה יכולים לבחור בין רכישת רכב משומש והשכרת רכב; שירות אדיב ויעיל יגרום להם לחזור אל הסוכנות גם בעתיד.

לסיכום, לכל מי שמעוניין ברכב טויוטה, טרייד אין הוא אחת האופציות החסכוניות והנוחות ביותר. ניתן לעיין באתרים של הסוכנויות הקרובות אליכם ולערוך סקר שוק בנוגע למחיר אותו אתם יכולים לקבל עבור רכבכם הישן. לאחר שתתמקדו על הסוכנות, תוכלו לבצע את העסקה בנסיעה אחת, ללא בזבוז של זמן ומשאבים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI