דף הבית חוק ומשפט משפחה ניהול הליך גירושין בעזרת משרד עורכי דין
ניהול הליך גירושין בעזרת משרד עורכי דין
מיכל ז 02/05/13 |  צפיות: 2935

הליך גירושין אינו סתם הליך מורכב; זהו הליך שיש לו השפעה על החיים של כל מי שבתמונה- בני הזוג שמתגרשים וגם הילדים שלהם, אם ישנם. ההליך משפיע עליהם הרמון מובנים, כאשר התחום הכלכלי והרגשי הם השניים העיקריים.

לפני שמתחילים להיכנס לפרטים, צריך למצוא עורך דין בחיפה שמטפל בדיני גירושין, ועם עזרתו לנהל את ההליך כולו. כמובן שכל אחד מהצדדים בגירושים צריך עורך דין משלו, שייצג אותו לאורך ההליך כולו, ואף לאחר מכן, במידה והצד השני אינו עומד בחלק שלו בכל הנוגע להסכם הגירושין ומה שנקבע בו.

סביר להניח כי עורך דין בחיפה יהיה חד ומנוסה הרבה יותר לעומת עורך דין במקום אחר, הלא בערים הגדולות אחוז הזוגות שעוברים גירושין הוא יותר גדול, ככה שבחיפה עורכי הדין מתחום הגירושין הם בעיל ניסיון רב יותר.

ובכן, עורך דין גירושין באיזור חיפה יסייע לנהל את ההליך- מה הלקוח שלו זכאי לו ומה הוא צריך לעשות. וכמובן, בין עורכי הדין של שני הצדדים יוכל להתנהל דיון ומשא ומתן, ככה שבני הזוג כמעט ולא צריכים לנהל אינטראקציה כלשהי ביניהם.

משרד עורכי דין בחיפה לגישור משפחתי הוא קריטי כדי שכל משא ומתן ייעשה בדרך הנכונה ועל מנת שכל הצדדים יהיו מרוצים ככל שניתן. כמובן שכל עורך דין דואג לאינטרסים של הקליינט שלו, אך כל אחד מהם גם רואה את הדברים בעין אובייקטיבית, ככה שעורכי הדין מסוגלים להגיע לפשרה מהר יותר.

במידה ולבני הזוג יש ילדים, שמירה על האינטרסים של הילדים הינו הדבר החשוב ביותר בכל הליך הגירושין, ומשום כך עורך הדין של מי שקיבל משמורת ככל הנראה יהיה מאוד נחוש בדעתו לדאוג לרווחתם הכלכלית של הילדים.

ללא עורכי הליך גירושין אינו מתנהל בצורה הנכונה, ובאופן כללי, סביר להניח שהגט לא יקבל אישור בבית המשפט, כי בני הזוג שלא מגיעים מתחום דיני גירושין לא יודעים מה בדיוק צריך להיות בתוך הסכם הגירושין שמגישים לבית המשפט. בניגוד לכך, בעזרת עורכי הדין, ההסכם ייעשה בצורה הנכונה, ללא טעויות, וככה בני הזוג יקבלו אישור לגט עוד בהגשה הראשונה של ההסכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מיכל ז


 


מאמרים נוספים מאת מיכל ז
 
החששות בהם כרוך ביצוע קידוח וניסור בטון
17/01/16 | שיפוצים
כל בנייה דורשת שימוש פעיל במרכיב של בטון ההכרחי לשלבים שונים של הבנייה. למשל, פעמים רבות בסיסים של בניינים דורשים משטח גדול של בטון לייצוב. בנוסף, רוב הבתים כיום מבוססים על בטון, כאשר רק קירות פנימיים ניתן ליצור מגבס. עם כל השינויים שעברו על התעשיות השונות במאה האחרונה, בטון בתמהילים שונים נשאר דומה לצורתו המקורית ומאפשר לקבל צורה רצויה.

מתי לפנות לטכנאי מחשבים – הסימנים הקטנים
רבים מאתנו לא מספקים למחשב האישי שלנו את התחזוקה הנדרשת, וכך גם קורה פעמים רבות עם מחשבים במשרד. וזה מתוך מחשבה שהכל תקין. הנה לפניכם סימנים שיגידו לכם מתי לפנות לטכנאי מחשבים מקצועי שיעזור לכם.

צילום הריון – עם או בלי הבעל
21/10/14 | צילום
בין אם את רוצה להצטלם עם הבעל שלך ובין אם לא, צילום הריון בקריות או בכל אזור אחר הוא דרך נהדרת להרגיש יפה וסקסית יותר ולהשיג תמונות יפהפיות ומרגשות.

צילום ימי הולדת – אלבום לכל החיים
08/10/14 | צילום
אי אפשר לחגוג יום הולדת מבלי לעשות מזכרת לכל החיים- אלבום תמונות. אבל לא כל אלבום יספיק, אלא רק צילום ימי הולדת שנעשה באופן מקצועי.

השלבים בפיתוח קריירה בתעשיית הבידור
אם אתם רוצים קריירה בתעשיית הבידור, יש כמה שלבים שתצטרכו לעבור כדי להגיע למעמד של אמנים עובדים. לא בטוח שתראו מזה הרבה כסף, אך כן תוכלו להתפרנס בכבוד.

חופשה בים התיכון בסוכות
רוצים ליהנות מהימים האחרונים של מזג האוויר הנינוח שיש אצלנו כאן בארץ? סוכות זה ככל הנראה ההזדמנות האחרונה שלכם. הנה כמה טיפים והמלצות לחופשה במהלך חג סוכות.

צילום ניו בורן לאלבום מקצועי ומעוצב
17/09/14 | צילום
אם אתם רוצים אלבום תמונות מקצועי ויפה לבייבי החדש שלכם, הדרך הכי טובה להשיג את מבוקשכם היא למצוא צלמים מקצועיים, ואך רצוי שאלה יהיו צלמות...

דוגמנות – מחלום למציאות
החלטת שאת רוצה להיות דוגמניות? אם עדיין לא מאוחר מדי ועדיין לא הגעת למה שנחשב בעולם הדוגמנות לגיל הבלות, הנה כמה טיפים והמלצות שיעזרו לך לקדם את הקריירה שלך.

אמרגנים לאמנים – הדרך הכי טובה להשיג עבודה
אמנים הם אנשי מקצוע שלא זוכים למספיק הערכה וגם אין להם היצע גדול מספיק של עבודות, ולכן הם "אמנים מורעבים". בעזרת משרד לייצוג אמנים אפשר לשנות את המצב ולהתחיל להשיג יותר עבודות שמתאימות לכישורים.

חופשה בורנה – היכרות עם אזור הבלקן
אחת החופשות הפופולריות ביותר בקרב הישראלים היא חופשה בורנה. ורנה , אחד האזורים המבוקשים והידועים בגלל הספא המפורסם שבה. החופשה בורנה, היא זולה, ולכן יש בה כ2.5 מיליון תיירים בשנה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI