דף הבית קניות וצרכנות קניות על הקשר בין הרצת תוכנת סולידוורקס לייצור שקיות פלסטיק
על הקשר בין הרצת תוכנת סולידוורקס לייצור שקיות פלסטיק
אבנר כהן 08/10/13 |  צפיות: 4743

תהליך ייצור של פריט כלשהו אורך זמן ממושך, בין אם מדובר בסמארטפון מתקדם ובין אם מדובר בסך הכל בחטיף שוקולד. כמובן שלכל מוצר יש את פרק הזמן שאורך ייצור, אך בשורה התחתונה לא תראו אף מוצר שמרגע התכנון שלו ועד להוצאתו לשוק אורכים מספר ימים בלבד, אלא במינימום מדובר במספר חודשים, כשפעמים רבות זה אורך במשך שנים.

ייצור שקיות פלסטיק תוך שמירה על איכות הסביבה


לא בכדי מדובר בכל המוצרים. לעיתים דומה שמוצרים גדולים יותר, אפילו בגודל רב דוגמת מחשב או אפילו כלי רכב, הם המוצרים המסובכים יותר לתכנון. אז נכון שבדרך כלל כדי להרכיב אייפד ולהוציא אותו לשוק יהיה הרבה יותר קשה מאשר לייצר שקיות פלסטיק מתכלות שיוצאו לשיווק תוך כדי שמירה על איכות הסביבה, אבל בהחלט יש מוצרים קטנים יותר שדרך התכנון שלהם אורכת זמן רב בהרבה מאלה של המוצרים הגדולים.

אחד השלבים בהם נתקעים הכי הרבה במהלך ייצור של מוצר הוא שלב הכנת האבטיפוס. ניסוי וטעייה בשלב זה הוא גדול, כך שכל פתרון שיכול למזער או לצמצם ולו במעט את מרווח הטעויות, יתקבל בברכה.

הפתרון לאבטיפוס- תוכנת סולידוורקס


ואכן יש פתרון שכזה. ישנה תוכנה שמשמשת למעשה כמו מערכת הדמיה תלת מימדית המאפשרת ניסיונות חוזרים ונשנים להפעלת המוצר ותכנונו, מבלי הוצאת עשרות אבי טיפוס. בעזרת תוכנה זו, יוכלו המהנדסים שמתעסקים עם תכנונו ופיתוחו של המוצר לשרטט חלקים מורכבים, לנהל את המידע אותו צברו ולשתף בו האחד את השני, תוך ביצוע בדיקות וניסויים אודות המוצר.

תוכנה זו נקראת תוכנת סולידוורקס, בה משתמשים מהנדסים רבים עוד מתקופת הלימודים לתואר הראשון שלהם, זאת על מנת להבטיח שכבר החל מהעבודה הראשונה שלהם בשוק העבודה הם יוכלו להשתלב כראוי ולדעת בדיוק מה נדרש מהם.

פרט אליהם מתעסקים הסטודנטים במערכות נוספות דוגמת מערכת תיב"ם, ראשי תיבות לתכנון באמצעות מחשב, בנייה ועריכה של מודלים תלת ממדיים, ניהול ועריכה של הרכבת מוצר וכלים נוספים אותם הם רוכשים, אך למעשה אף אחד לא שימושי ובעיקר לא יעיל כמו תוכנת הסולידוורקס.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבנר כהן


 


מאמרים נוספים מאת אבנר כהן
 
טיול אופניים
25/08/14 | אופניים
בכל כמה שנים ישנו טרנד חדש שמשתלט על העולם, כשהפעם הטרנד הזה הוא הטרנד הבריאותי.

על הקשר בין הרצת תוכנת סולידוורקס לייצור שקיות פלסטיק
08/10/13 | קניות
תהליך ייצור של פריט כלשהו אורך זמן ממושך, בין אם מדובר בסמארטפון מתקדם ובין אם מדובר בסך הכל בחטיף שוקולד. כמובן שלכל מוצר יש את פרק הזמן שאורך ייצור, אך בשורה התחתונה לא תראו אף מוצר שמרגע התכנון שלו ועד להוצאתו לשוק אורכים מספר ימים בלבד, אלא במינימום מדובר במספר חודשים, כשפעמים רבות זה אורך במשך שנים.

חופשה בארץ עם רשת מלונות פתאל או חופשה בחו"ל באמצעות דילים לברצלונה
להיות בארץ ולהרגיש בחו"ל. זו המנטרה לפיה אנשים רבים מתכננים את החופשה שלהם ולכן הם מחפשים פעמים רבות את החופשה האולטימטיבית בארץ שתקנה להם הרגשה כאילו הטיסה אותה הם לקחו לא הייתה לאילת, אלא רחוק מאוד משם.

דירות חדשות בקריות- בקרית מוצקין, קרית חיים וקרית ביאליק
29/09/13 | נדל"ן
קחו לרגע אדם שעובד במרכז ומעוניין לרכוש שם דירה. הוא נשוי פלוס ילד ועוד ילדה בדרך. הוא שייך למעמד הביניים והוא ואשתו עובדים לפרנסתו. בדיוק כמו שאלה מתמטית כך עולה גם השאלה הבאה- מתי הוא באמת יוכל לרכוש דירה או ליתר דיוק לשלם את המשכנתה עליה? התשובה היא, כנראה, לעולם לא.

על הקשר בין כתיבת קורות חיים לבין קורס דמיון מודרך
החלק הברור ביותר של הכנה לעבודה היא כתיבה של קורות החיים. הטקסט יפה ומסודר, כל מילה מוקפדת והמטרה העליונה היא להוציא אותך כמה שיותר טוב. אבל לעיתים זה לא מספיק. לפעמים אתה מגיע לחוץ לראיון, לא מצליח לבטא את מה שאתה בדיוק חושב ומסתבך עם המילים, מה שלא מותיר ברירה למעסיק הפוטנציאלי- והוא נותר רק פוטנציאלי, בלי החלק של המעסיק.

השלבים בהגשת המנה- יועץ בטיחות מזון מתחיל, מתכוני שפים מסיימים
מי מאתנו לא אוהב לסעוד באיזו מסעדה טובה ולאכול אוכל טוב ומשובח, כזה שבסופו נלקק את האצבעות? כנראה שכולנו מעדיפים לאכול איזו מנה יוקרתית ומשביעה מאשר שוב להכין חביתה במטבח הקטן שלנו. אבל לא הרבה יודעים את התהליך המפרך שעובר המזון מרגע שהוא יוצא כחומר גלם ממפעל הייצור ועד שהוא הופך למזון הטעים שמונח לפנינו.

מתכון לילדים חובבי בישול
יש הרבה ילדים שאוהבים לבשל. את רזי הבישול הם לומדים מהסבתא האם מתוכניות טלוויזיה או מספרי מתכונים. יש שפים שהוציאו ספרי בישול המיועדים לילדים שבהם כל ילד יכול למצוא את מתכון לילדים המתאים לו ביותר וממצרכים שהוא אוהב.

פרחים תל אביב
25/08/13 | גינון
תל אביב היא העיר הגדולה בישראל ויש בה הכי הרבה תושבים מכל הערים האחרות בארץ. כמעט בכל רחוב או מרכז מסחרי אפשר למצוא חנויות פרחים וצמחים.

טיסות לבריסל- יעד עבור טיול בר מצווה לאירופה
דברים רבים בעולם נעשים בלא שום סיבה, אך יחד עם זאת ישנם דברים שנעשים לא בכדי. אחד הדברים הללו היא בחירתה של העיר הבלגית בריסל כבירתו הלא רשמית של האיחוד האירופי. העיר נחשבת לאחת מהערים בעלות המגוון האתני הגדול ביותר, כשמעל כולם ניתן לשמוע ערב רב של שפות כמו פלמית, צרפתית או הולנדית.

מתאמת נסיעות וגם עורך דין תעבורה- את מי צריך לבעיות תחבורתיות?
18/08/13 | תעבורה
חוץ מספורט בשעות בין הערביים, הליכה הפכה להיות חסרת כל שימוש. למרבית המקומות אין ברירה אלא להשתמש בכלי תחבורתי על מנת להגיע אליהם, וגם אם כבר יש מקום קרוב בו אנו צריכים לבקר נעדיף להשתמש ברכב. אך השאלה שנשאלת היא למי פונים כשיש לנו בעיה שצצה במהלך הנסיעה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI