דף הבית חוק ומשפט חוק ומשפט - אחר ככה תאתרו נוטריון מוסמך בתל אביב שאפשר לסמוך עליו
ככה תאתרו נוטריון מוסמך בתל אביב שאפשר לסמוך עליו
הדס כהן 29/06/14 |  צפיות: 1873

נוטריון הוא קודם כל עורך דין אשר עבר את ההכשרה הדרושה והוא בעל ותק וניסיון בעריכת דין הנדרשים על פי החוק על מנת להגיש מועמדות לוועידה אשר ממנה נוטריונים מטעם משרד המשפטים. זוהי ועדת רישיונות ממשלתית שכל נוטריון בתל אביב ובכל מקום אחר בארץ חייב לעבור אותה בהצלחה על מנת לקבל את חותמת הנוטריון ולהתחיל לספק את השירותים הייחודיים של נוטריונים. הועדה הזו מונה שבעה חברים ולפני הגשת הבקשה להשתתף בה, על עורך הדין לעבור השתלמות מקצועיות המיועדת במיוחד לנוטריונים.

אז כיצד מאתרים נוטריון מוסמך בתל אביב

כל נוטריון, בין אם זה נוטריון בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, עובר את אותו תהליך ההכשרה, אז כיצד מוצאים את הנוטריון הטוב ביותר לטיפול במקרה הספציפי? התשובה מתחלקת לכמה חלקים. ראשית, אפשר לשאול עורך דין שאתם מכירים או חברים שהשתמשו בשירותי נוטריון כזה או אחר. שיטה נוספת היא לפנות למאגר הנוטריונים הארצי שבו רשומים כל בעלי הרישיון לעסוק במתן שירותי נוטריון. בשיטה הזו תוכלו לפני הפניה לנוטריון כזה או אחר לבדוק מהם תחומי ההתמחות שלו ואילו שירותים הוא מספק שאחרים לא. מאגר הנוטריונים מיועד על מנת לספק לכם האזרחים אשר מחפשים נוטריון את מלוא המידע וכדאי מאוד לנצל את השירות הזה.

האם יש צורך לבדוק את האמינות

על נוטריון חלה חובה לספק את שירותיו עם אחריות אישית, אמינות ובהתאם לחוקים הישראליים ובעת קבלת הרישיון לעסוק בשירותי נוטריון כל נוטריון בתל אביב ובכל מקום אחר גם מתחייב לפעול בדיוק כך. מסיבה זו אין חשש לאמינותם ואין סיבה לפקפק בה, מכיוון שנוטריונים הפועלים בישראלים כפופים לחוק ולדרישות המקצועיות המחמירות של ועדת הקבלה שהם עברו על מנת לעסוק במקצוע.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI