דף הבית חוק ומשפט איכות הסביבה גלפרליין - דואגים לסביבה נקייה
גלפרליין - דואגים לסביבה נקייה
חיים 26/10/14 |  צפיות: 11656

מי לא מכיר את ההרגשה הזו של מעבר ליד פח זבל מלא שלא רוקן, ליד מכולת אשפה שלא פינו וליד מצבורי לכלוך שממשיכים להיערם על הקרקע. תחושת הקבס, הגועל והרצון למהר ולהתרחק משם היא תחושה לא נעימה ולא רצויה אף פעם, ולמרות זאת, לא מעט פעמים ישנו הכרח להישאר קרוב לצחנה בשל סיבות שונות, מה שיכול להוביל לא רק לתחושות לא נעימות אלא לבעיות בריאותיות של ממש, לחיידקים, למגפות ולזוחלים מזיקים.

חברת גלפר ליין בע"מ שמה לה למטרה להפוך את כל נושא התחזוקה לנעים יותר ולפשוט יותר לניהול ולהתנהלות, כבר אין סיבה להפוך בניין מגורים לאתר מזבלת חירייה המודרנית, כבר אין שום הכרח לפגוע באיכות וברמת החיים של הדיירים אם אפשר למצוא פתרונות למחזור אשפה באמצעות מערכת ניקיון ושטיפה בלחץ, מכולות ומשטחים מלוכלכים ומזוהמים מאשפה ובאמצעות שוטים מודרניים, המתקדמים ביותר בתחום, שוטים חכמים,  שבעזרת ניקיון מקצועי ותחזוקה נכונה ,מבטיחים מחזור מלא של אשפה יבשה או רטובה, מוצקה או נוזלית, ללא השארת "סימנים" וריחות.

למגדלי מגורים או כאלו המשרתים קהל, כמו מלונות, בתי חולים ובתי הארחה, מספקת חברת גלפרליין ,תחזוקה נכונה וניקיון מקצועי לפירי האשפה, פירים אשפה איכותיים ביותר המבטיחים ניקיון מושלם ואווירה מושלמת בכל קומה, בכל מסדרון ובכל חדר, וכמובן שגם בכל סביבות המגורים והמתקן.

אם אתם חברי ועד של בניין מגורים גדול ורב שכנים, אם אתם מנהלים חברות ניהול או בית מלון ואפילו אם אתם דיירים אשר רוצים לשדרג את התחזוקה הביתית שלכם לרמת ניקיון שתגרום לכולם לקנא, הבחירה בגלפרליין היא הבחירה הברורה ועוד לא הזכרנו את החשיבה הירוקה, האקולוגית ושוחרת הסביבה של החברה.

לאתר http://gelferline.co.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים


 


מאמרים נוספים מאת חיים
 
מהי התמכרות בפועל
23/11/14 | התמכרויות
המוני סוגי התמכרויות הנובעות מפעילות בלתי פוסקת. כאמור, למה תגרום הפסקת הפעילות בפועל? אם לפתע יוחלט כי ההתמכרות תטופל, מה יתרחש? כמה דברים על תזונה שלא העזתם לשאול.

אקוצ'ק- חיזוי קרינה
06/11/14 | כימיה
חוק קרינה בלתי מייננת משנת 2006 מחייב כל בעלים של מתקן חשמל לקבל היתר מהמשרד להגנת הסביבה להקמת ולהפעלת מקור קרינה בתדר רשת החשמל. על מנת לקבל את ההיתר הזה, נדרש מבעלי המתקן למלא דוח הערכת רמת חשיפה לשדות מגנטיים וחשמליים וזאת על סמך חיזוי קרינה

גלפרליין - דואגים לסביבה נקייה
חברת גלפר ליין בע"מ שמה לה למטרה להפוך את כל נושא התחזוקה לנעים יותר ולפשוט יותר לניהול ולהתנהלות, כבר אין סיבה להפוך בניין מגורים לאתר מזבלת חירייה המודרנית.

אבחון הפרעות קשב בשינה - חיים ללא מנוחה
חד מהמאפיינים הבולטים והבעייתיים ביותר מתוך כלל התסמינים של הפרעות קשב הוא בעיית השינה, או, ליתר דיוק, חוסר היכולת לישון ברצף ולישון עמוק (מחזורי REM ארוכים).

הלוואה ברגע האחרון
05/03/12 | הלוואות
התחיל איזשהו החברה הלוואה קטנה מרמז להשיג זאת קצה על בסיס כלכלי, על בן הזוג והילדים, את הארגון לעתים רחוקות ביטוח בריאות מבחינה נפשית

מגנטים לאירועים
היום כל אירוע הוא הפקה נוצצת שמטרתה יצירת זיכרון שייחקק לשנים בקרב האורחים, הקרובים וכמובן, חתני השמחה. שמחה משפחתית במאה ה-21 היא הפקת יוקרה בסדר גודל הוליוודי.

יום נישואים לזוגות
ספא הוא חוויה חושית וחושנית הפועלת על רבדים פיזיים. מטבע הדברים, אין הבדלים של ממש בין חווית העיסוי המקצועי לבין קיום יחסי מין. אין סיבה להפריד בין השניים, או לחשוב שביקור בספא אינו קשור לחוויה של סקס ושל מיניות. אפילו מסג' לצרכים טיפוליים גרידא, הוא בעל אלמנטים מיניים מבחינת האנדורפינים והכימיקלים המשתחררים אצלנו, ללא קשר להיותנו גברים או נשים, רגישים או קשוחים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI