דף הבית עסקים עסקים - אחר הסעדה לעסקים ב-2018 – מדוע כל עסק חייב זאת?
הסעדה לעסקים ב-2018 – מדוע כל עסק חייב זאת?
סיגל שמו 25/09/18 |  צפיות: 131

אוכל איכותי הוא כמו תוספת למשכורת

כל עסק חייב להבטיח כי יעבדו אצלו העובדים הטובים ביותר והאיכותיים ביותר שיש ולא רק זאת אלא שאותם עובדים יעבדו בתפוקה הגדולה ביותר שיש, זוהי הדרך היחידה של העסק להתמודד עם תחרות ולהתגבר עליה. העניין הוא שאי אפשר להתעלם מכך כי עובדים רבים כבר לא מעוניינים רק לקבל משכורת גבוהה אלא הם רוצים לקבל דבר מה נוסף ממקום העבודה שלהם. כאן בדיוק נכנסות לתמונה ארוחות צהריים במקום העבודה אשר מהוות דבר מבוקש מאוד אצל עובדים רבים ועל כן כל עסק צריך לשקול להציע אותן. לצד זאת אתם צריכים לזכור כי אם העובד יוצא לאכול ארוחת צהריים בחוץ הוא מבזבז הרבה מאוד זמן ועל כן חדר אוכל איכותי במקום העבודה מגביר גם את התפוקה של העובדים. על כן מכל הבחינות הסעדה היא דבר הכרחי היום בעולם העסקים והוא יכול להוות את ההבדל בין הצלחה עסקית ובין כישלון.

הסעדה מוסדית היום לעומת פעם

כאשר אנחנו מדברים על חברת הסעדה לעסקים בטח רבים מכם חושבים על אוכל משעמם, לא טעים ולא איכותי ואכן זה היה המצב במשך שנים רבות בשוק ההסעדה לעסקים בישראל. אך כיום ניתן לומר כי המצב הוא שונה לחלוטין וזאת עקב הבנה של חברות הייטק רבות כי הן צריכות להציע לעובדים שלהם אוכל ברמה הגבוהה ביותר שיש. כך ניתן לומר כי אין מה להשוות בין אוכל שמוגש כיום בעולם העסקים ובין אוכל אשר הוגש לפני שלושים ועשרים שנה ועל כן הסטיגמה בנוגע לאיכות האוכל היא ממש לא נכונה.

מה השינוי הגדול ביותר בעולם ההסעדה המוסדית?

אך השינוי בעולם ההסעדה המוסדי הוא הרבה יותר גדול מאשר רק להגיש אוכל טעים. לצד זאת אתם חייבים להבין כי מגישים אוכל טרי ומעל הכול בריא. כך אתם יכולים לראות כי בכל ארוחה מוגשים ירקות, פירות טריים ואוכל בריא במיוחד. לכן אין להתפלא כי אם חברת ההסעדה שלכם היא טובה העובדה יעדיפו לאכול בה ולא להביא אוכל מהבית או לקנות אוכל בחוץ. כך אתם תחסכו לעובדים שלכם כסף וגם תוכלו לתת להם הרגשה ביתית ולדאוג לבריאות שלהם וזהו דבר חשוב ביותר. לכן ניתן לומר כי הסעדה מוסדית זה ממש לא טרנד חולף וכי זה עתיד להיות ענף מתפתח הגדל מהר מאוד.

במה תלויה ההצלחה של ההסעדה המוסדית?

ממש כמו שכל סניף של קפה ג'ו רוצה להגיש את האוכל הטעים ביותר, ויש בתי קפה הנאבקים על השפים הטובים ביותר כך ההצלחה של חברת ההסעדה תלויה בעובדי המטבח שלה. לא די להגיש חלב טרי או פרי אקזוטי אלא יש להפיק מאכלים טעימים במיוחד והדרך לעשות זאת היא לשכור את העובדים המוכשרים והטובים ביותר שיש בשוק.

לכן מנהלים, השקיעו בחברת הסעדה איכותית ומקצועית ותנו לעסק שלכם את הדחיפה האחרונה לעבר עסק מוביל לקראת העשור השלישי של המאה ה-21.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סיגל שמו


 


מאמרים נוספים מאת סיגל שמו
 
מהי הסעדה מוסדית?
כאשר אנו שואלים את השאלה, "מהו קייטרינג לחברות?" כולנו יודעים כי זה אומר לספק מזון ומשקאות עבור עסק או ארגון. חלק זה ברור. האמנות היא למצוא את הקייטרינג הנכון תוך שימת דגש על לקוחות, עובדים ואורחים כאחד בלי לחרוג מהתקציב.

טכנולוגיות ניקיון בעידן המודרני – כי גם בעולם הניקיון אין גבול להמצאות
ההבנה כיום בעולם העסקים היא כי לניקיון יש השפעה אדירה על התוצאות הכספיות של העסק. עליכם להבין כי כאשר לקוח נכנס לבית עסק והוא נתקל בלכלוך הוא מיד יירתע וישקול עשר פעמים לפני שהוא ירצה לעשות עסקים עם אותו עסק.

בטון- סוגים ושימושים בפרויקט פסגת דן
08/11/18 | שיפוצים
השימוש המאסיבי בבטון גרם להסבת הייצור שלו מייצור מקומי באתר הבנייה לייצור מקיף במפעלים ייעודיים.כך ניתן לרתום משאבים טכנולוגיים הקיימים במפעל כדי לקבל בטון המיוצר על פי מתכון מדויק של תערובת, ובאופן זה לבצע ייצור מקביל של סוגי בטון שונים לצרכים השונים.

חשיבות שימוש בשירותיה של חברת ניקיון מכובדת וידועה ב-2018 על מנת להבטיח שקט נפשי לעסק
11/10/18 | ניהול
כל מנהל צריך לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי העסק שלו ישגשג. לכן יש למכור את המוצרים הטובים ביותר, להעסיק את העובדים הטובים ביותר ולעשות עוד שלל של פעולות אשר יבטיחו כי העסק שלנו ישגשג. אך אתם חייבים להבין כי בכל הפעולות הללו לא די, ופעמים רבות לקוח יחליט האם לעשות עמכם עסקים על סמך פרמטרים אחרים אשר ישפיעו על ההחלטות שלו או על התת מודע שלו. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא שלקוח יושפע מאוד, ויעדיף לעשות עסקים עם חברה שלה משרד נקי ומצוחצח.

הסעדה לעסקים ב-2018 – מדוע כל עסק חייב זאת?
אילו אפשרויות קיימות היום בשוק ההסעדה לעסקים? כמה מתקדם הענף הזה ב- 2018?

ההבדל בין חברת ניקיון לבתים פרטיים ובין חברה המתמחה בעסקים ב-2018
מה ההבדל בין חברת ניקיון לבתים וחברת ניקיון למשרדים או מפעלים? איפה היתרונות של חברת ניקיון מקצועים לעסקים? האם זה עניין מדיד?

חברת ניקיון למשרדים- דאגה להגיינת העובדים ב-2018 ומעבר
31/07/18 | ניהול
ההשפעה החיובית שיש למקום עבודה נקי על יעילות העובדים והפרודוקטיביות שלהם ביום יום. ניקיון שומר על השורת התחתונה שלך, וחברת ניקיון מקצועית שומרת עליך.

חברת ניקיון מומלצת ושמירה על היגיינה בסביבת העבודה ב-2018
31/07/18 | ניהול
כמה חשובה היגיינה במקום העבודה לשורה התחתונה ואיך חברת ניקיון מקצועית מתייחסת לביצוע המשימה המוטלת עליה.

חברת ניקיון מקצועית- בחירה נבונה ואחראית ב-2018
21/06/18 | ניהול
מדוע ואיך לבחור בחברת ניקיון מקצועית לעסק שלכם. למה לשים לב בתהליך הסינון, ומה היתרונות בחברת ניקיון מול עובד ניקיון בודד.

חברת ניקיון מקצועית ב-2018- הרושם הראשוני שקובע!
איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI