דף הבית עבודה וקריירה משאבי אנוש מהי הסעדה מוסדית?
מהי הסעדה מוסדית?
סיגל שמו 25/12/18 |  צפיות: 191

מה זה הסעדה מוסדית?

כאשר אנו שואלים את השאלה, "מהו קייטרינג לחברות?" כולנו יודעים כי זה אומר לספק מזון ומשקאות עבור עסק או ארגון. חלק זה ברור.  האמנות היא למצוא את הקייטרינג הנכון תוך שימת דגש על לקוחות, עובדים ואורחים כאחד בלי לחרוג מהתקציב.

הסעדה מוסדית מטפלת גם בארוחות היומיומיות של עובדים במשרדים ומפעלים וגם כחלק אינטגרלי מארועים חד פעמיים.

לעתים קרובות מדי, העבודה של ארגון שירותי קייטרינג לאירוע נקודתי, או להתנהלות היומית של החברה נופלת על מישהו שכבר מתעסק בזה, והקשר עם חברת הקייטרינג הופך רק פריט נוסף על רשימת מטלות של אותו בעל תפקיד. רעיונות התייעלות עסקיים הם מטלה קבועה עבור מנהלי כח אדם, ולכן העסקת חברת הסעדה יעילה, בשילוב עם הגשת אוכל איכותי, היא בראש סדר העדיפות למנהלים אלו.


בואו ניתן מבט מקרוב על מה דורשת עבודה זו, ואיך לעשות זאת במינימום "כאב ראש".קודם כל, אתה צריך להחליט מה חשוב לך. האם אתה יודע בדיוק מה אתה רוצה במונחים של תפריטים תזמונים או שאתה צריך מישהו שיסביר לך את האפשרויות? האם יש לך מטבח מסוים בראש? האם אתה צריך צוות כדי להגיש את האוכל לעובדים או שאתה מחפש הגשה מדוכנים? האם יש לך את כל הציוד הדרוש כדי להגיש את האוכל או שאתה צריך לשכור ציוד עבור האירוע?


כל אחד צריך לאכול, ולכן קייטרינג הוא עסק המבוסס יותר על קיום מאשר קידום!

תחשבו על ארוחות צהריים, פגישות ארוחת בוקר, או ארוחת ערב עיסקית, שכל הרעיון הוא להצליח לסחוט כמה שיותר פרודוקטיביות לכל שעה עבודה, בלי באמת "לאבד זמן" על לאכול. עובד שיוצא להפסקת צהריים אמנם לא עובד ליד השולחן, אבל אוכל טוב לעובדים יכול להיות מרכיב חשוב גם בגיוס עובדים חדשים איכותיים, וגם בשמירה על שביעות רצונם של העובדים קיימים.


מה צריך להביא בחשבון לפני שמחליטים לשכור את שירותיה של חברת הסעדה מקצועית, ואילו אפשרויות חברה מקצועית יכולה להציע?


  • כל הגבלות תזונתיים - כדי להבטיח את כל הצוות שלך יכול ליהנות מהארוחות ללא סכנות בריאותיות.

  • מהירות השירות - האם יש לך את המותרות של ארוחת צהריים נינוחה או שאתה צריך לאפשר לעובדים משהו זריז לנשנש ולהמשיך לפגישה הבאה?

  • ארוחות צהריים ארוזות- יכול להיות רעיון פשוט ארוחת צהריים ארגונית: קל להפיץ, אין בזבוז, אין צורך בצלחות, רק סכו"ם וכוסות

  • מזנון ארוחות צהריים מציעים לעובדים שלך בחירה ענפה יותר, אבל אם אתה עובד עם תקציב מוגבל, האדם המאייש את המזנון יכול גם לשמש כ"משטרת המנות" ולוודא שכל עובד מקבל את אותו גודל מנה וכך נמנע בזבוז או אי- נעימות כשמנה מסויימת נגמרת.

  • ארוחות צהריים ברמה גבוהה, הכוללת מלצרים לשולחנות נותן לך את חוויית המסעדה. העלות גבוהה יותר מכיוון שצוות גדול יותר נדרש, ויותר זמן נדרש, אך זוהי אופציה נהדרת אם אתה מארח לקוחות - ישיבה משותפת עם לקוח סביב ארוחת צהריים היא מאורע אינטימי משהו, ובאפשרותה לקדם את היחסים עם הלקוח ע"י יצירת אווירה חיובית ושירות טוב.


קייטרינג ברמה המוסדית הוא שירות הכרחי בהרבה מובנים, ואם נשכיל לשכור את שירותיה של חברה מקצועית, זו יכולה להיות הוצאה שתניב פירות של התייעלות, נאמנות, ותחושת גאווה אצל העובדים ואצל לקוחות פוטנציאליים כאחד.
דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 סיגל שמו


 


מאמרים נוספים מאת סיגל שמו
 
מהי הסעדה מוסדית?
כאשר אנו שואלים את השאלה, "מהו קייטרינג לחברות?" כולנו יודעים כי זה אומר לספק מזון ומשקאות עבור עסק או ארגון. חלק זה ברור. האמנות היא למצוא את הקייטרינג הנכון תוך שימת דגש על לקוחות, עובדים ואורחים כאחד בלי לחרוג מהתקציב.

טכנולוגיות ניקיון בעידן המודרני – כי גם בעולם הניקיון אין גבול להמצאות
ההבנה כיום בעולם העסקים היא כי לניקיון יש השפעה אדירה על התוצאות הכספיות של העסק. עליכם להבין כי כאשר לקוח נכנס לבית עסק והוא נתקל בלכלוך הוא מיד יירתע וישקול עשר פעמים לפני שהוא ירצה לעשות עסקים עם אותו עסק.

בטון- סוגים ושימושים בפרויקט פסגת דן
08/11/18 | שיפוצים
השימוש המאסיבי בבטון גרם להסבת הייצור שלו מייצור מקומי באתר הבנייה לייצור מקיף במפעלים ייעודיים.כך ניתן לרתום משאבים טכנולוגיים הקיימים במפעל כדי לקבל בטון המיוצר על פי מתכון מדויק של תערובת, ובאופן זה לבצע ייצור מקביל של סוגי בטון שונים לצרכים השונים.

חשיבות שימוש בשירותיה של חברת ניקיון מכובדת וידועה ב-2018 על מנת להבטיח שקט נפשי לעסק
11/10/18 | ניהול
כל מנהל צריך לעשות כל מאמץ בכדי להבטיח כי העסק שלו ישגשג. לכן יש למכור את המוצרים הטובים ביותר, להעסיק את העובדים הטובים ביותר ולעשות עוד שלל של פעולות אשר יבטיחו כי העסק שלנו ישגשג. אך אתם חייבים להבין כי בכל הפעולות הללו לא די, ופעמים רבות לקוח יחליט האם לעשות עמכם עסקים על סמך פרמטרים אחרים אשר ישפיעו על ההחלטות שלו או על התת מודע שלו. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא שלקוח יושפע מאוד, ויעדיף לעשות עסקים עם חברה שלה משרד נקי ומצוחצח.

הסעדה לעסקים ב-2018 – מדוע כל עסק חייב זאת?
אילו אפשרויות קיימות היום בשוק ההסעדה לעסקים? כמה מתקדם הענף הזה ב- 2018?

ההבדל בין חברת ניקיון לבתים פרטיים ובין חברה המתמחה בעסקים ב-2018
מה ההבדל בין חברת ניקיון לבתים וחברת ניקיון למשרדים או מפעלים? איפה היתרונות של חברת ניקיון מקצועים לעסקים? האם זה עניין מדיד?

חברת ניקיון למשרדים- דאגה להגיינת העובדים ב-2018 ומעבר
31/07/18 | ניהול
ההשפעה החיובית שיש למקום עבודה נקי על יעילות העובדים והפרודוקטיביות שלהם ביום יום. ניקיון שומר על השורת התחתונה שלך, וחברת ניקיון מקצועית שומרת עליך.

חברת ניקיון מומלצת ושמירה על היגיינה בסביבת העבודה ב-2018
31/07/18 | ניהול
כמה חשובה היגיינה במקום העבודה לשורה התחתונה ואיך חברת ניקיון מקצועית מתייחסת לביצוע המשימה המוטלת עליה.

חברת ניקיון מקצועית- בחירה נבונה ואחראית ב-2018
21/06/18 | ניהול
מדוע ואיך לבחור בחברת ניקיון מקצועית לעסק שלכם. למה לשים לב בתהליך הסינון, ומה היתרונות בחברת ניקיון מול עובד ניקיון בודד.

חברת ניקיון מקצועית ב-2018- הרושם הראשוני שקובע!
איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI